-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Żre śmierdzącego, rozkładajaącego się ślimaka!!!!!!!!!! Fuj!!!! Ja do niej gruchałam, ona taka przycupnięta, niewinna i takie to sprawy u damy. Byłam wstrząśnięta, serio.
-
Dobrze, że jest diagnoza wstępna, wiadomo co dalej robić. Haha, jak ma apetyt na takie "smaczki", to będzie dobrze!!! Tolce po kisielu z siemienia i jogurtach tak się unormowało, ze do dzisiaj nie ma problemów. Witanko ogonkiem, łskotki w łapkach, same dobre wieści!
-
Fotki Hani zrzuciła na kompa rodziców, muszę sobie zgrać, to wstawię. Celinko, zagadka! Co robi słodka Pynia?
-
[quote name='Zosia4']O Boże - nie wierzę w tę chęć "emerytalną". Co Wy kobiety wypisujecie, jaka emerytura ? Toć to rozbój w biały dzień żeby takie dziewczyny marzyły o emeryturze. Ja tam daleka jestem od tego i będę obstawać przy swoim. Przecież "nicnierobienie" to gwóźdź do trumny. Ja jak nie mam nic do roboty (zawodowego) przez dwa dni to niemal szału dostaję. Co prawda ogród na tym zyskuje i moje zwierza (bo dopieszczone i doczesane i dogłaskane i dorozmawiane) ale nie - nic z rzeczy zbliżonych do emerytury. Co prawda zdrowie mam jak przysłowiowa rzepa czego i Wam życzę :-) . Widzisz Zosiu, to chyba kwestia charakteru. Ja mogę NICNIEROBIĆ, kocham to! Jestem zdrowym, klasycznym leniem :oops: praca zawodowa... trzeba to lubić, ja kiedyś bardzo lubiłam. Teraz zmieniły się "okolicznosci przyrody" i więcej ludożerców niż ludzi. Okhama, teraz dla Ciebie, aż Cię zemdli :evil_lol::diabloti: Świniowacizna leśna - czyli ogary akuchy poszły w las! Pyni nie ma, bo mam - pod groźbą srogiej zemsty weta - zakaz narażania jej na kleszcze. Ona bebeszji nie przeżyje... kurde. Tu chyba wiatr w uszach
-
Weci dalej stawiają na kręgosłup?
-
Jak M zniosła przepychanie???? To trochę nieprzyjemne jest. No właśnie, dlaczego nosidełko się nie sprawdziło? Czekamy z niecierpliwością na poprawę. wszystkie kciuki zaciśniete!
-
U nas leje i leje, ale bulwy nie śpią :hmmmm: Ganiaja, drą się. Mówię Wam, wiejsoe nulwy to jakis podgatunek awanturniczy. Rozwalili nam cała posesję :placz:, zniszczyli krzewy, drzewa, parking. Coś tam z rurami od wody robią, wszędzie kilkumetrowe doły z wodą. Czekam, która pierwsza tam wpadnie. W domu syf, co wyjście to błoto. Pożałujcie ciotki, lżej na sercu będzie. Dobry wieczór!
-
No ciekawe, czy przeszłaby taka petycja do Q? :evil_lol: Okhama, musisz się do niej ciągle uśmiechać :lol: i zabraniać wstawać, absolutnie. Może ona przekorna, jak moja Tola, i za wszelka chcene będzie chciała udowodnić, że wolno wstawać. Pies z depresją to cięzkie chwile, mam nadzieje, że Margolcia szybko się otrząśnie. Ona twardzielka.
-
O już, w hurtowych... ja jestem tak leniwa, że nic mi się nie chce. Tylko książka, fajeczka i spać. Ja też kocham monotonię!!!! Już zapowiedziałam Tz-etowi, że jeszcze ze dwa lata - tak, żeby kredyt oblecieć i idę sobie precz ze szkoły. Chcę być "przy mężu"... i wojującą feministką też zostanę. Żadnego tam gotowania, sprzątania każdego pyłku, nadskakiwania, itp. Pełny luz i komfort życia. NICNIEROBIENIE - to jest to! Bila, założymy podgrupę sfrustrowanych i znudzonych bibliotekarek? :razz:
-
[quote name='ockhama']a czy ewentualnie... no nie że już natychmiast... ale np dziś wieczorem jak znajdziesz wolną chwilkę :razz: to można liczyć na Wasze zwierzakowo-ogrodowe foty? :modla: ja o emeryturze to marzę od urodzenia :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Znalazłam bratnia duszę!!!! Nie rozumiem tych ludzi, którzy maja naliczoną emeryturę i nie chcą na "zasłużony odpoczynek" odejść. Szaleńcy?! Duszyczko bratnia, aparat u Hanusi, która u dziadków przebywa. Może tam dzisiaj pojadę - Dzień Ojca przecież :lol: Pstrykne coś, albo i nie. Zresztą, te ogrodowe foty takie monotematyczne już. Mam gdzieś fotki z lasu, poszukam.
-
Wkurzona najbardziej, zła jak osa. Ja chce juz iść na emeryturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz: Cześć Bila :lol:
-
Bila - apel to za mało, zrobimy petycję i bedziemy zbierały podpisy, co? Zobaczycie, to sie uda. Zrobimy banerek, wstawimy do podpisów, dogo nas wesprze. Hmmm... a do kogo adresować? Co można zrobić, żeby Margo z doła wyszła? Serio pytam, ma ktoś jakies pomysły?
-
[quote name='iwlajn'] Na zdjęciu Toli z Zu, Tola wydaje się przy małej siwiuteńka. Ale to chyba moje złudzenie;)[/QUOTE] Dużo przeszła w tym roku. Fizycznie i psychicznie. Przyprószyło jej trochę pyszczek, ale białe znaczenia i pręgi zawsze miała. [quote name='Kasia25']MIkSSTURA, hehehe [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobre!!!! Teraz jakiś guz jej wylazł na barku i śliwa na oku. Nie biorę do głowy, nie mam już zdrowia. Udaję, ze nie widzę. Apetytu brak [quote name='Celina12']Akuszka pewnie większość czasu spędza w szkole-zakończenie roku...a my tęsknimy......[/QUOTE] Znasz ten ból Celinko, co? :mdleje: Ja już sie martwię, że w sierpniu znowu do pracy... Bo u nas trylko 6 tygodni wakacji nauczyciele mają. Pracuję do 2 lipca i w trzecim tygodniu sierpnia już rada. Reszta nauczycieli okolicznych szkół juz 26 na wycieczkę wyjeżdża. Obóz pracy... nieefektywnej zresztą. Papiery, papiery, papiery. Wychowanie i edukacja na końcu.
-
Pracujemy, ale podgladamy :roll: Ściskam sedecznie i mocno trzymam kciuki za koopala! Obejrzałam filmik. Jaka Margo kochana, jej... Buziaki wielkie, wierzę, że będzie dobrze!
-
Celinko, u Dumci to jest oznaka ineligencji! Ona udziela pytajacym odpowiedzi. Mądrusia!
-
Dobra, to pokarzę wam tu, jaki refleks ma teraz Tola. Jak otworzy paszczę, to za pół godziny przupomni sobie, ze ma ja zamknąć. Zuzka dziesięć razy zdąży jej ucieć i ze szystkich stron oblecieć, zanim Tola sobie przypomni, po co jape otwierała :evil_lol: [URL=http://img42.imageshack.us/i/wiewir118.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2683/wiewir118.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/wiewir103.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9360/wiewir103.jpg[/IMG][/URL] Mała diablica [URL=http://img217.imageshack.us/i/wiewir057.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2633/wiewir057.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/wiewir110.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7956/wiewir110.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/wiewir088.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6402/wiewir088.jpg[/IMG][/URL] Tola tak czerwona, bo z TZ-etem oczko czyściła i ufajdoliła się w tych maziach wodnych. Wygląda jak parchata. Komary bardzo gryzą moje psy, co robić?
-
:evil_lol:Nigdy w zyciu, ona pasuje do mojego Tz-eta. On mnie zawsze przed mamą wykabluje, a potem przeprasza, że to tak samo mu z ust korali wylecialo. I tez taki grzeczny, usluchany.... llalalalaaaa... Włosów ma mniej od Pyni, a poza tym, uczuciowy bliźniak j/w Widzisz, tylko u Ciebie szczeka na rudo. Pyni szczek ma czarne zabarwienie... nie mylić z moim ulubionym nurtem gospel.
-
Noooo, to ufffffff. Bo już mi się trichę gorąci zrobiło z tymi szelkami. Ale ja ze wsi, to mam prawo byc ciemna :diabloti: A czy Twoje psy rzucają się u weta na inne :placz: Moje pojedynczo to anioły, we dwie - zębaty dramat. Tolka rzuciła się ostatnio na owczara. modły wsziecznosci składalam, no pies był w kagańcu. Trzymam za oko!!! Postęp ogromny, super. Dobrych wetów masz.
-
:evil_lol: A jak!:evil_lol: Wstyd tak o schroniskowym piesku pisaś, ale to kablara i podpuszczaczka straszna jest Oto dowód Pynia wyśpiewuje: Kara, powinna być kara!!!! Potem włazi mi na kolana i jeszcze głosniej. Bo tylko ONA jest idealna :lol:. taka wychowana, usłuchana ... i czujna, no.