Dostałyśmy list od Lokiego:)
*
Czesc! Tu wasz Loki Emotikon smile Chciałem wam podziękowac za wspaniała opiekie i przyjaźń, za nauczenie mnie że warto wierzyć w siebie i cieszyc sie zyciem, gdyby nie wy nie wiadomo co by się ze mną w tym momencie działo a dzieki wam wspanialaym wolontariuszą a przedewszystkim najlepszym przyjaciołom mam wspaniały dom, kochającą mnie rodzine, moja Pani i Pan poswiecają mi 24h na dobe, bawią sie zemna, glaskaja mnie i daja duzooooo miłosci, jestem z nimi dopiero 3 dzien ale bardzo ich kocham, pilnuje ich i nie spuszczam z oczu, chodze za nimi krok w krok a ich to cieszy, dzisiaj uslyszalem za bardzo mnie kochaja i wnosze im do zycia wiele szczescia : )) nauczyli mnie siadac, warowac, przybijac piatke, prosic i chodzic przy nodze Emotikon grin i to wszystko TYLKO w 3 dni !!! Saa wspaniali Emotikon grin brakuje mi tylko moich psich przyjaciol poniewaz tutaj jeszcze nie poznalem zadnego psiaka, czekam na spotkanie z moim starszym bratem Taysonem Emotikon tongue jestem szczesliwy jest mi tu dobrze i to wszystko mam dzieki wam! Emotikon kiss jutro jade z moja rodziną po nową obroże Emotikon smile czuje ze przytylem, jak to mowi moj Pan najpierw masa potem masa :)) bardzooo za wami tesknie ! Ale mam dobrą wiadomosc! Moja Pani zmienia prace gdzie bedzie zarabiala wiecej pieniazkow a to sie wiaze z wieksza iloscia smakolykow!! Ale nie to chcialem powiedziec Pani mi dzisiaj powiedziala ze jeszcze nie teraz ze raczej po wakacjach jak uzbiera wiecej pieniazkow to przyjedziemy do was w odwiedziny i pojdziemy wszyscy razem na spacer!!! Czy to nie wspaniała wiadomość? Emotikon smile Kocham was i dziekuje przesylam dużo liźnięc, i kilka ugryzien w raczki przybijam wam lapke! Wasz Loki "Hidan" ♥