A ja sie cieszę, ze 3 psiaki mają domki:evil_lol:
Czesto tak bywa,że DT zamienia się na DS. Bambi się udało.
Natomiast zamiast niej pojechała Romcia. Sunia nawet jest podobna;)
Cieszy mnie fakt udanego transportu Puchatki, bo ostanio się nie udało.
Wszystkim psiakom życzye już samych szczesliwych dni:loveu: