Jump to content
Dogomania

kika22

Members
  • Posts

    3868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kika22

  1. A czy Puchatce udało się dotrzeć do Warszawy?
  2. Super wieści:lol: Oby jeszcze sunce się udało:roll:
  3. Kto zakocha się w Fąfelku???? No kto?
  4. [quote name='eliza_sk']Wstawiłam:)[/quote] Dzieki Elizka:loveu: Oby Muzie się udało to taka sympatyczna psiana:multi:
  5. Oby jeszcze Cypisowi się udało:loveu:
  6. kika22

    rodowód

    [quote name='MartynaP']ale to i tak z jego zdrowiem jest wszystko ok??? tylko nie moze yc na wystawach i ewentualnie zeby hodowle zalozyc tak??[/quote] W niektórych rasach kolor maści dyskwalifikuje.
  7. kika22

    rodowód

    Sprawdz czy psiak ma metryczkę. A najlepiej to zadzwon do związku i zapytaj o tą hodowle, kogoś kto zna się na owczarkach. Być może pis/suczka są juz starsze i hodowca chce sprzedać je po kosztach. O ile się nie mylę owczarki tez powinny mieć zaświadczenie od dyslazji:razz:
  8. Romcia i Bambi tez już w domku:loveu:
  9. kika22

    Karma ORIJEN

    My kazda zime jestesmy na Orjenie. My mieliśmy mniejsze kupy, dwa razy dziennie. Sierść błyszcząca. Sunia moja przepada za ta karma. A jak wymieszamy z puszką to miska lata:eviltong: Tylko cena mogłaby być ciut niższa:mad:
  10. Przypominam Marunę [I][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1194/1001704kz3.jpg[/IMG][/URL][/I]
  11. Mam pytanie, czy przyszły weekend to już zapóźno dla Puchatki? Bo my odpadamy w ten weekend na 100%, chyba że coś się do jutra zmieni:roll:Choć w to wątpie. A czy za zwrot kosztów też szukamy transportu?
  12. Śliczne maluszki:crazyeye: Zmina niesamowita:loveu: Jeśli masz na myśli te umowy, które były odbierane wraz z transporterkiem z Warszawy to tak. We wtorek zotały zaniesione do p.Ani:lol:
  13. A ja sie cieszę, ze 3 psiaki mają domki:evil_lol: Czesto tak bywa,że DT zamienia się na DS. Bambi się udało. Natomiast zamiast niej pojechała Romcia. Sunia nawet jest podobna;) Cieszy mnie fakt udanego transportu Puchatki, bo ostanio się nie udało. Wszystkim psiakom życzye już samych szczesliwych dni:loveu:
  14. No, chociaz tu dobre wieści:multi: Bo u nas w Kielcach masakra:mad:
  15. [quote name='andzia69']a gdzie wy się tak umawiacie? [/quote] Już Ci mówie: z Elizka na odbiór paczki;) z Rufusową na poznanie się:cool3: a z Tobą gdzie i na co ma się umówić:eviltong:
  16. Elizka paczuszka juz czeka u mnie w pracy:razz: Rufusowa, a na Ciebie czekam na wystawie;)
  17. Nie wiem , czemu ona tak długo czeka?
  18. To ja zapraszam Cypiska i Marunie na poranny spacer:cool3:
  19. [quote name='Justa']cóż może sie ludzie zrazili tą cudowną organizacją zeszłoroczną.. :roll:[/quote] Mi tez sie nie podobało w zeszłym roku, ale mimo to jadę:mad: Czy ktoś wie czy też trzeba mieć zaświadczenie o stanie zdrowi psa? W zeszłym roku wymagali, ale tylko przy niektórych wejsciach:mad:
  20. Transporterek u p. Ani:lol: Umowy też. Kagańce od koleżanki również dostarczone:evil_lol: Szkielecik wygląda tragicznie:placz: Sama skóra i kości:mad: Tragedia pilnie jakiś DT:-(
  21. [quote name='emilia2280']Boshh, toz to naprawdé oszalec mozna... A ja tez nie umialabym zadnemu psu odmówic, tyle ze tu zadne psy nie biegajá bezdomne po ulicy a ja zawsze wypatrujé jakiegos przy drodze i nic...[/quote] Ale ty masz szczeście, u nas gdzie nie spojrzysz możesz zobaczyć bezdomnego psa:placz:
  22. [quote name='Miśka79']Dostałam e-maila treści: bardzo zainteresowalo mnie to ogloszenie gdyz szukam suczki do domu i uwielbiam male pieski. Bardzo prosze o przeslanie jakiegos zdjecia suni. Przesłałam zdjęcia i czekamy trzymając kciuki.[/quote] Trzymamy kciuki:evil_lol:
  23. Morę mogę karmić prawie codziennie wieczorkiem. Rano nie dam rady.:cool3: Tylko tak ok 21, wczesniej nie mogę. Tylko ktos musiałby mi pokazać gdzie? ;)
×
×
  • Create New...