Może ta sunia
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Lily[/COLOR][/SIZE][/B] - sunia - wesoły szczeniaczek: je, wariuje, śpi, ale najchętniej na kolankach. Nie zaśnie jak się jej nie utuli do snu. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, uwielbia być przytulana, głaskana. Jest już odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona.
[IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3710/img0206us2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1641/img0306tw9.jpg[/IMG]