To jest informacja od Pani kierownik, jaką zamieściła kilka stron wcześniej Jola_K:
[I]piesek jest bardzo [/I]
[I]lagodny,nie przejawia agresji,czasami poszczekuje na inne psy ale [/I]
[I]raczej przyjazdnie.jest wyjatkowo spokojnym psem.[/I]
Ponoć został znaleziony obok dworca PKP, przywiązany do barierki. W schronisku został wykastrowany.
Hund jak będziesz robić psiakom zdjęcia, to zrób proszę również jemu (bez krat) i spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej. Oczywiście na ile będzie to możliwe. Zdaję sobie sprawę, że w warunkach schroniskowych sprawdzenie reakcji na dzieci jest prawie niemożliwe, ale im więcej będziemy wiedzieć tym lepiej :roll: