Benia pozdrawia Was z nowego domku :loveu:
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4079/benia1pt0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1569/benia2vr7.jpg[/IMG]
[quote name='_bubu_']Byłam dzisiaj na chwilkę w schronisku , niestety od niedzieli doszło kilka nowych psów a pracownicy właśnie jechali po 2 kolejne :([/quote]
No tak, święta się zbliżają :angryy:
Sprawdzałaś na tej: [URL]http://www.identyfikacja.pl/nusite/[/URL] ? Co prawda tego numeru nie odnaleziono, ale jest tam notka, że jeśli się nie odnajdzie numeru to można się skontaktowac z ich biurem. Może pomogą ....
[I]Polskie Towarzystwo Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt
Centrum Rejestracji i Identyfikacji[/I]
[I]Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
Tel. (058) 307-44-27
Fax (058) 307-43-25
[/I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0066cc][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0066cc][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL]
To ja Wam dziękuję :loveu: Mam nadzieję, że suńcia szybko znajdzie dom .... oczywiście najlepszy na świecie :p
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2917/pict6140kg8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1982/pict6155io7.jpg[/IMG]
[quote name='_bubu_']Podobno wie do czego służą fotele ;) i jest bardzo grzeczna[/quote]
A oto dowód :lol:
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8507/pict6124yn5.jpg[/IMG]