lon_cia
Members-
Posts
768 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lon_cia
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
dzięki:lol: specjalnie dla Ciebie niebawem wstawie;) -
Jestem z Wami, wiem co czujecie...... biegaj Bajanku z moimi psiakami po zielonych łąkach [*] ja to boli.......:-( życie jest niesprawiedliwe....:-(
-
Moje stadko....... Już bez Spaślaka [*] i Szczurosława [*].....
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Foto Blogi
hehe no niezłe diabełki:evil_lol: a tutaj [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31206&highlight=jamnikowate+szczeniaczki[/URL] możesz zobaczyc jednego mojego psiaka wzietego z dogo, kilka zdjeć jest w ostatnich postach, nie daje wiecej bo nikt tam nie zaglada, mam jeszcze dwa psiaki ale niestety fotek nie mam bo cyfrówka byla tylko pozyczona, jeszcze mam kicie i świnke, no ale twoj zwierzyniec ciężko pobić:lol: pozdrawiam -
[quote name='ANKA_89']Natkę po dwóch dniach oddano, bo nie chciała mieszkać w budzie tylko się do domu pakowała, gdzie zachowywała się grzecznie, dała się wykąpać i przychodziła na zawołanie, zamiast jej zabrano corgowatego łaciatka[/quote] a rzeczywiście pisałas, sorki za niepamięc:oops: a galeria cudna, piekne stadko
-
Moje stadko....... Już bez Spaślaka [*] i Szczurosława [*].....
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Foto Blogi
jejku jakie sliczne stadko:loveu: wesoło musisz mieć w domku -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
brawo Skoti!!!oby tak dalej:) Skoti zostaje Skotim??? foteczki, foteczki, foteczki!!! -
jak to jest mozliwe że on ciągle nie ma domku...:roll:
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
ja tez czekam na foteczki!!!!!!!!!!!!!!! -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
:turn-l: :turn-l: :turn-l: szczerbaty Miecio -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images3.fotosik.pl/239/23f3c1515ad6ab2f.jpg[/IMG] Uczyłam sie wstawić fotki wiec mam nadzieje ze mi sie uda:) Moja mała sucz z tygryskiem:) Jak zdobede aparat to postaram sie zrobic jakies spacerkowe fotki, jak szaleje z moimi psiakami:) -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
nie no dziewczyny jestescie okropne:evil_lol: :diabloti: biedny Viking, ale sie opłacało:diabloti: hehe -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
hmm o co tu chodzi??:roll: :roll: -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
Viking żali mi Ciebie strasznie, narobiłes sobie nadzieji a tu taki psikus. Wiem ze jest Ci cięzko. Ale pomśl Skoti ma juz wprawdzie domek, ale jest duzo psiaków w potrzebie ktore tez potrzebuja pomocy, na pewno którys Ci sie spodoba.... a domków ciegle brakuje... -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
lon_cia replied to eria's topic in Już w nowym domu
jak tam Skoti???? ale sie zamieszało, jak nie bylo nikogo to nie bylo, gdzie w koncu Skoti trafił??? -
Ja zagladam, psinke masz cudną a fotki świetne, czekamy na wiecej fotek ślicznoty!!!
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
ale z tego Mietka jest zadzora mała:evil_lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
tak ona za tyłek szczypie inne psiaki:cool3: Teraz to juz tygryska troszke przerosła:lol: Tygrysek miał ostatnio oczko szyte bo mu wygryzła, co widac na fotce:lol: mozna gdzies tu na dogo nauczyc sie wstawiania zdjec?? jedna instrukcje znalazłam ale jakas taka mało konkretna jak dla mnie:roll: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dzieki Neris!! to jest właśnie mója cały, kochany zbójnik i jego tygrysek po przejściach:loveu: