Jump to content
Dogomania

lon_cia

Members
  • Posts

    768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lon_cia

  1. dzięki:lol: specjalnie dla Ciebie niebawem wstawie;)
  2. Jestem z Wami, wiem co czujecie...... biegaj Bajanku z moimi psiakami po zielonych łąkach [*] ja to boli.......:-( życie jest niesprawiedliwe....:-(
  3. hehe no niezłe diabełki:evil_lol: a tutaj [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31206&highlight=jamnikowate+szczeniaczki[/URL] możesz zobaczyc jednego mojego psiaka wzietego z dogo, kilka zdjeć jest w ostatnich postach, nie daje wiecej bo nikt tam nie zaglada, mam jeszcze dwa psiaki ale niestety fotek nie mam bo cyfrówka byla tylko pozyczona, jeszcze mam kicie i świnke, no ale twoj zwierzyniec ciężko pobić:lol: pozdrawiam
  4. [quote name='ANKA_89']Natkę po dwóch dniach oddano, bo nie chciała mieszkać w budzie tylko się do domu pakowała, gdzie zachowywała się grzecznie, dała się wykąpać i przychodziła na zawołanie, zamiast jej zabrano corgowatego łaciatka[/quote] a rzeczywiście pisałas, sorki za niepamięc:oops: a galeria cudna, piekne stadko
  5. jejku jakie sliczne stadko:loveu: wesoło musisz mieć w domku
  6. :evil_lol: a co to za piekność w zdjeciach pod linkami sie kryje???:razz: a Natka co tutaj robi??ona ponoć domek znalazła
  7. brawo Skoti!!!oby tak dalej:) Skoti zostaje Skotim??? foteczki, foteczki, foteczki!!!
  8. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9429/0000058axt2.jpg[/IMG] nad czym one tu tak dyskutują:roll: hehe
  9. jak to jest mozliwe że on ciągle nie ma domku...:roll:
  10. jaka sliczna rodzinka:loveu: mamusia juz daje podejsc do siebie i maleństw???
  11. ja tez czekam na foteczki!!!!!!!!!!!!!!!
  12. :turn-l: :turn-l: :turn-l: szczerbaty Miecio
  13. [IMG]http://images3.fotosik.pl/239/23f3c1515ad6ab2f.jpg[/IMG] Uczyłam sie wstawić fotki wiec mam nadzieje ze mi sie uda:) Moja mała sucz z tygryskiem:) Jak zdobede aparat to postaram sie zrobic jakies spacerkowe fotki, jak szaleje z moimi psiakami:)
  14. nie no dziewczyny jestescie okropne:evil_lol: :diabloti: biedny Viking, ale sie opłacało:diabloti: hehe
  15. hmm o co tu chodzi??:roll: :roll:
  16. Viking żali mi Ciebie strasznie, narobiłes sobie nadzieji a tu taki psikus. Wiem ze jest Ci cięzko. Ale pomśl Skoti ma juz wprawdzie domek, ale jest duzo psiaków w potrzebie ktore tez potrzebuja pomocy, na pewno którys Ci sie spodoba.... a domków ciegle brakuje...
  17. jak tam Skoti???? ale sie zamieszało, jak nie bylo nikogo to nie bylo, gdzie w koncu Skoti trafił???
  18. aj no nie chcialam krakac:roll: mam nadzieje ze maleństwa szybko znajda domki. beda fotki mamuśki i małych???
  19. Ja zagladam, psinke masz cudną a fotki świetne, czekamy na wiecej fotek ślicznoty!!!
  20. ale z tego Mietka jest zadzora mała:evil_lol:
  21. co tam słychac u psinek????? marzna biedaczki???? ile mordek jest w schronisku???? pozdrawiam
  22. tak ona za tyłek szczypie inne psiaki:cool3: Teraz to juz tygryska troszke przerosła:lol: Tygrysek miał ostatnio oczko szyte bo mu wygryzła, co widac na fotce:lol: mozna gdzies tu na dogo nauczyc sie wstawiania zdjec?? jedna instrukcje znalazłam ale jakas taka mało konkretna jak dla mnie:roll:
  23. Dzieki Neris!! to jest właśnie mója cały, kochany zbójnik i jego tygrysek po przejściach:loveu:
  24. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2382984#post2382984[/URL] masz moze odpowiednia kandydatke???? szuczka, łagodna do psów i kotów, do ogrodu, do odbioru pod koniec roku, no i osoba jest z poznania
×
×
  • Create New...