-
Posts
968 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Usia
-
[URL="http://img65.imageshack.us/my.php?image=foxikreonsq6.jpg"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8537/foxikreonsq6.th.jpg[/IMG][/URL] ale sliczne my tez takie chcemy :oops:
-
Czekam na TZ i jade.Na razie nie mam umówionego bahawiorysty(ale nastapi to niebawem, mam nadzieje) bo niestety nie mam kasy na to, a jednak taka "przyjemnosc" kosztuje.Mam długi u weta i musze najpierw to opłacić.Wczoraj byłam z Megan na zdjeciu szwów na szczescie nasz wet nie wzioł za to ani grosza. Eria no własnie nie wiem co mu odbija.Rzuca sie bez powodu teraz (w ciagu 1-go miesiaca) wszystkie zwierzaki "zaliczył".Nie mam siły do niego i nie wiem co robić dam mu szanse jeszcze tym skzoleniem i behawiorysta ale nie wiadomo co dalej, a jak to nie zadziałą to co robić. Niestety jego agresja łaczy sie tez z pobytem Megan u mnie i dla jej dobra niestety musze ja od niego odseparaowac :-( bo boje sie ze moze byc taka sytuacja ze nie bedzie komu zaragować na "wybryki" Ays-a a wtedy moze dojsc do nieszczescia.Pytałam po wszystkich znajomych o domek tymczasowy ale niestety kazdy juz posiada psa i nikt nie moze pomóc. Napisałam juz do Erki o pomoc, ale mam tez prozbe do [U]Erii- mogła bys zrobić dla nas banerek:[/U] "Kochana młoda i mała lisciczka szuka domu-Megan błaga tylko o człowieka który bedzia ja kochał" no i zdjecie Megi wybrała bys któreś z galeri.Bardzo prosimy :-( :-( :-(
-
Juz nie wiem co mam robic z Ays-em dzisiaj znowu rzucił sie na dziewczyny:angryy: :angryy: :angryy: .Tym razem poszkodowana jest Figa Rana do zszycie.Oczywiscie na pysku tym razem uszkodzona skóra pod okiem blizej ucha.:angryy: na szczescie nie głeboka przeczysciłam rane ogoliłam sierc dookoła.Zaraz jade do weta pewnie na szycie tylko mi sie ziemniaki dogotują, bo nie moge ich zostawić.Jejku ja mam go dosyc na spacer wyjsc nie mozna bo sie rzuca w domu to samo. I to o nic.Gdyby jeszcze chodziło o miske, ale nie.To wyglada tak jak by on poprostu sobie szedł i nagle postanowił to dzisiaj rzuce sie na Tigre albo nie moze Figa dzisiaj dawno odemnie nie dostała :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Zaczynam watpić ze dam rade coś z tym psem zrobić.Rycze z bezsilnosci
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/34/4eea4b24f84c2f58.jpg[/IMG][/URL] a to kto ??:crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/2b13036c8f8e7501.jpg[/IMG][/URL] Grozny pies i jaka mina :evil_lol:
-
Czy wy sie ze mnie nasmiewacie ?? :cool1:
-
[quote name='Marta_Ares']hehe na wczesniejszej stronie napisalam ze ma ok 38 cmw klebie:eviltong:[/quote] kłamiesz napisałaś ze ma 39 :eviltong:
-
[CENTER][I][U]Tigra[/U][/I] [I][U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/50a6657d3e033a36.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/108/50a6657d3e033a36med.jpg[/IMG][/URL][/U][/I] [I][/I] [I][U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2974638cedaeec01.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/108/2974638cedaeec01med.jpg[/IMG][/URL][/U][/I] [I][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd3202675749c934.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/31/dd3202675749c934m.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=green][B]Figa i Tigra układaja sie do snu[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/86e4acea4ba90674.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/32/86e4acea4ba90674med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c14baab2b8044d3d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/c14baab2b8044d3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ed2ccbacd890c519.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/ed2ccbacd890c519med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d29f3768f7d1f874.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/32/d29f3768f7d1f874med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea1ec2035f611675.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/ea1ec2035f611675med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/690f53f03c9a892f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/690f53f03c9a892fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/26e9ca15de562664.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/26e9ca15de562664med.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [LEFT]My juz mykamy spać, zapowiadam ze do niedzieli nowych fotek nie bedzie.Dzisiaj juz wyczerpałyscie swój przydział.A niech tylko ktoś powie ze nie wstawiam fotek, tyle dzisiaj dałam ze powinno starczyc na 3 tygodnie spokojnie [/LEFT]
-
Coś na dobranoc czyli [CENTER][COLOR=green][B]Jak bydlaki chodza spać[/B][/COLOR] [/CENTER] [CENTER]Ays wpełza na łóżko krok po kroku [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a1d556144148bda.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/108/9a1d556144148bdamed.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd9d4318cb7d2d9c.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/31/cd9d4318cb7d2d9cmed.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd2224cc0bbffd18.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/31/fd2224cc0bbffd18med.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7f38af5cf0e4a76.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/d7f38af5cf0e4a76med.jpg[/IMG][/URL] owieczka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c629af626aaac41f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/c629af626aaac41fmed.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][COLOR=green][B]Reszta towarzystwa zajeła juz swoje miejsca[/B][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][U]Negri[/U] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eed57e4f7f2fe789.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/31/eed57e4f7f2fe789med.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b6be819e89ab247.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/31/9b6be819e89ab247med.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/607e1aae842e19cc.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/58/607e1aae842e19ccmed.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a4ed9bc010850772.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/108/a4ed9bc010850772med.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam taka nadzieje bo starsznie sie o nia boje u mnie jest jej zle(Ays) a beze mnie jeszcze gorzej.Gdybym tylko miała ten wymarzony domek u znajomych :shake: ale spoko wodza ja coś wymysle (mam nadzieje).Bedzie dobrze i trzymamy sie tej mysli
-
przeczytałam i nadal nie wiem o co chosi ?? jestem blondynką wiec to powinno wszystko tłumaczyc.;) Co do kartki nie wiedziałam ze jest odnosnik :oops: wiec bardzo przepraszam i to zmienie zanim wiecej osób okaze sie ciekawskich
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/112/58e41640fc414a70.jpg[/IMG][/URL] i znowu ktos ci obslinił łózko ;)
-
Dobrze tylko Ays stale jej pilnuje a ja niestety nie zawsze moge byc przy niej i jej pilnować sytuacja nie jest na razie tragiczna ale wole nie ryzykować i szukam domku po znajomych (tak jak juz pisałam Erce) bo sie przywiazałam do niej i chciałam zeby trafiła w dobre rece, najlepiej gdzieś blisko gdzie bym mogła ja odwiedzać.Jak zacznie byc bardzo zle to zostaniecie powiadomione o tym a na dogo zostanie załozony watek i porozwieszam plakaty w okolicy o poszukiwanym domku. Niestety Ays sie nie nadaje do normalnego zycia, idzie na szkolenie i behawiorysta nas odwiedzi w nie długim czasie, zeby pomóc sie dogadać wszystkim z bydlakiem :shake: ja juz sama nie mam do niego siły wiec jestem zmuszona podjac drastyczne srodki, bo inaczej chyba sie nie da
-
[quote]Wiq :lol: :lol:[SIZE=1][COLOR=lightblue](a po kliknieciu...; ) )[/COLOR][/SIZE] [/quote] a ty wszystkiego musisz dotykać i klikać na wszystko :evil_lol: tak szczerze to ja nie wiem co to jest :niewiem: oswiec mnie:eviltong: Kosmata to ja byłam jak byłam mała teraz mam włoski proste
-
Dziewczyny ja tu dzisiaj tyle fotek dałam a tu taka cisza :shake: :-(
-
z ta długoscia to zalezy czasami jestesmy i 30 minut czasami i nawet 4 h zalezy od pogody i zajec po spacerowych,najdłuzej wytrzymuje Miroszki i Sylwek z tego co zauwazyłam ;) PS: Ays na razie ma zawieszone spacery na pola, dopuki nie przejdzie pomyslnie szkolenia !!!! Koniec kropka nie ma odwołania !!
-
Aguś prosze bardzo ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/6b32267fcf67c038.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/34/44a2d5f30c444724.jpg[/IMG][/URL] ale zazdroszcze ci tych kwaitków one pewnie tak wyrosły z okazji 8 marca:p [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/61/8b7521dcfe8eaa08.jpg[/IMG][/URL] mam pomysła drukne sobie to zdjecie i pokarze Ays-owi zeby widział gdzie powinien byc, bo to chyba on nie wie, nie ja. [B]Martuś to nie wyglada swietnie to wyglada załosnie :roll: ludzie sie na mnie patrza a ja nie wiem gdzie mam sie schować [/B]
-
niestety fotek moich na rolkach i psy brak TZ nie potrafi robic mi zdjec w ruchu dla tego ich brak :cool1:
-
[URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tantra.ovh.org/roza.jpg&imgrefurl=http://www.tantra.ovh.org/kamasutra_6.html&h=278&w=224&sz=11&hl=pl&start=8&tbnid=2DhMbrI1lWCwAM:&tbnh=114&tbnw=92&prev=/images%3Fq%3Dr%25C3%25B3za%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:2DhMbrI1lWCwAM:http://www.tantra.ovh.org/roza.jpg[/IMG][/URL] 8 marca -wiec zyczenia sle dla was dziewczynki
-
Naprawde ja gonił :evil_lol: :evil_lol: Eria chiciałam ale nie umiem Lece na bierzmowanie (nauki) bo juz jestem spózniona To dla was dziewczynki z okazji dnia kobiet [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/457.jpg[/IMG]
-
[URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://dareklewandowski.yh.pl/blog/kwiat.jpg&imgrefurl=http://www.lifegallery.blog.pl/archiwum/%3Frok%3D2004%26miesiac%3D3&h=631&w=600&sz=110&hl=pl&start=28&tbnid=mtkDnez6ipL8LM:&tbnh=137&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3D8%2Bmarca%26start%3D20%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mtkDnez6ipL8LM:http://dareklewandowski.yh.pl/blog/kwiat.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego naj dzisiaj 8 marca :p
-
[URL="http://www.9rdh.org/info/109.gif"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:zmRossJNoOXHfM:http://www.9rdh.org/info/109.gif[/IMG][/URL] 8 marca dzisiaj wiec wszystkiego co najlepsze
-
[IMG]http://www.bogucin.pl/archiwum/kwiaty.jpg[/IMG] wszystkiego najlepszego ;) ;) ;) zeby kazdy kochał On-ki tak jak ty :p
-
[IMG]http://www.prezentacje.org/power_male/mil/8_marca.jpg[/IMG] wszystkiego najlepszego