..te wszystkie nasze ukochane Mordki odchodza, by dac miejsce nastepnym wciagnietym ze schronow, uratowanym na drodze, w lesie, wylowionym z rzeki, katowanym.. Ustepuja miejsca tym, ktore tak bardzo na ta milosc zasluguja i czekaja na nie cale zycie..
Nie wszystkie maja szanse doczekac..
Serce peka.
To dla WAS (ten cudowny plomyk pamieci i nadzieji, ze jeszcze kiedys sie spotkamy)