potencjalni wltasciciele duzo jezdzą wiec musi to przynajmniej akceptowac . i moze wyjasniec chociaz polowe bo moze nawet nie chciec wsiąść do auta.pracownicy nie powinni mniec strasznych oporow przed czyms takim
[B]Widze nowe psiaki w galeri;]ciesze sie ze moj siersciuch ci sie podoba :D no i sory ze pozno ale skladam ci najszczersze swiąteczne życzenia :*:*[/B]
[B]Reszta ok,jamniczy miał zapalenie ucha ale u niego to zawsze o tej porze roku wystepuje :cool3:Diana bardzo boi się petard a Kazik jak to Kazik poluje na ptaki przez szybe.Żółwie robią to co chcą(rozpieszczone bestie:shake::eviltong:)[/B]
[B]Hejka Ludziska :cool3: wiem że troche za poźno ale chce złożyć wszystkim którzy jeszcze odwiedzają moją galerie pogodnych i śnieżnych ŚWIĄT :eviltong: Oraz przedstawić moje nowe zwierzątko Lole :loveu:Na 2 pierwszych zdjęciach jako L8 na 3 już L9[/B]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_50076.1.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_lola52.2.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_lola52.3.JPG[/IMG]
heej mam nadzieje ze masz jakies fotki z zawodow i sory ze nie przyjechalam ale wyszlo troche nauki z niemca w pstatniej chwili i mama nie chciala zebym jechala ;/ przepraszam mam nadzieje ze kiedys sie zobaczymy buziaki :)
[B]Zdjęcia Kicioszki która teraz ma ruje i miałczy bez przerwy ;/[/B]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_kicia61.13.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_kicia61.12.JPG[/IMG]