-
Posts
5922 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majaa
-
Starachowice! Laćka już tyle przeszła ..... !Została w DT na zawsze!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz prosi , a my razem z nią ! -
Starachowice!Reks wyrzucony na podstarachowickiej wsi 2 lata temu!/ma dom
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']Wszyscy prosimy, a najbardziej prosi Reks[/quote] dokładnie Najbardziej prosi Reks .... -
Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Minęło trzy tygodnie odkąd tylko czasami przez siatkę i z okien samochodu widziałam Bidę z Nędzą .... Mają być psami stróżującymi, więc nie podchodziliśmy nigdy do nich, ale ich się nie daje przechytrzyć ... samochody poznają! Dzisiaj znaleźliśmy się u nich z powodu znalezionego jamniora i już nie było przeproś - musieliśmy podejść choć rozsądek mówił że nie powinniśmy ... Suczynki mają się wspaniale (o czym co kilka dni mamy okazję sie przekonać) Ale urosły przeogromnie - tego naprawdę z 5 metrów nie widać ! Obecnie obie są większe (są ogromne!!!!!!), choć jeszcze nie masywniejsze niż ON, ale wyższe! Poza tym obie zaczynają wskazywać w zachowaniu i budowie na to, że tatusiem obu w tym przypadku był kaukazowaty pies! Rozwijają się rewelacyjnie ! I pilnują terenu przewspaniale! :loveu: -
[quote name='malawaszka']wiadomo co u Dredzia??? :loveu:[/quote] Wiadomo !!!!!!! Tylko czasu brak, zeby o wszystkich psiakach pisać :oops: Chłpaszek się bardzo dostosował do życia w mieszkaniu właścicielki i w miejscach w któych bywa ! Nie ma problemów z poruszaniem się tam Paraduje po mieście w czerwonych szeleczkach i zazwyczaj nie na smyczy Ale to wynika z tego, że zdecydowanie lepiej się zachowuje bez smyczy niż na niej Ciągle chodzi koło nogi będąc bez smyczy ! Na smyczy fika czasami ! no i ciągle innym przechodniom pod nogi podchodzi, jak nie sam, to smyczkę im podprowadzi ! :cool3: A to grozi odpowiedzialnością ;) Z króliczką się zgodził ! Zgodził to chyba jednak za mocne słowo! Toleruje ją i włącza opcję "obojętność" !
-
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
Majaa replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='tania11']Cześć dziewczyny, Bardzo długo nie było mnie na Dogo - takie życie. U Molki wszystko w porządku. Jest zadowolonym, szczęśliwym pieskiem. Jest również śmieciarką, na spacerze tylko poluje, a jak domownicy nie domkną kosza na śmieci to zaraz coś ukradnie - utrapienie trzeba cały czas pilnować. Poza tym jest milutkim, kochanym pieseczkiem. Co do zdjęć to wstawiam tylko 2 z ostatniego pobytu na działce. Jak wiecie Molce trudno zdjęcie zrobić, ale mam nadzieję, że teraz jak już ciepło i więcej będziemy przebywac na dworze to uda mi się jakoś ją przyłapać. Pozdrawiam serdecznie. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7459/pict1408sr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4186/pict1407pq4.jpg[/IMG][/quote] Czy to aby napewno ta sama punia, którą poznałam???? No przyznać się proszę :cool3: Przecież to zupełnie inne stworzonko - takie radosne i uśmiechnięte :multi: Kompletnie wyluzowane !!!!! Super!!!!! -
Starachowice!1,5 roczna kudłata Lady już w nowym domu u Ponki!!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
A co mi tam Tutaj też przekopiuję ;) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7484/p1010015mdx7.jpg[/IMG] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5064/p1010002mvk3.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5840/p1010006mop5.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5821/p1010007mwg0.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/190/p1010014msb6.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] __________________ -
Starachowice!1,5 roczna kudłata Lady już w nowym domu u Ponki!!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
No cóż Nie mogłam się doczekać na vanortona_pl :-( Szkoda, żeby taka suńka czekała .... sama zdjęcia wstawiam już na pierwszy wątek ... -
Trzymamy kciuki i czekamy na wieści ..... Kasiu także o pozostałych psiakach, co do których miałaś nas poinformować. Rozumiem, że Kora bardzo Cię absorbuje obecnie, ale może wygospodarujecie troche czasu z Michałem żeby dowiedzieć się co u suniek Soni i SoniM
-
Starachowice - Piękny Morus mix Belga już u siebie! kocha jest kochany
Majaa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']Morusek . Domek potrzebny na wczoraj.[/quote] NIe rozumiem .... :-( Morus taki cudowny psiak i takie małe zainteresowanie !!!!!! ale ja ciągle czegoś nie rozumiem .... powinnam się przyzwyczaić .... -
Starachowice! Laćka już tyle przeszła ..... !Została w DT na zawsze!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Laćka wędruj na pierwszą! -
Starachowice!Dwójka kilkumiesięcznych szczeniaczków w końcu w domku!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']Dziś pojechałam dopiero wieczorem nakarmić naszą trójkę.Zgłodniały nam trochę,nawet doszło do małych zgrzytów.Musiałam na nich troszkę nakrzyczeć.Ale tylko troszkę;) . Zaraz potem zostały wygłaskane, na co zawsze czkają:cool3:[/quote] Bożena One zaczynają być przy wiośnie rozpuszczone ! My jeździmy tam codzień na przemian , ale ja wczoraj spotkałam całą rodzinę właścicieli działki ! Oni też wożą jedzonko I ubolewają nad tym, że Najra a wg nich pandusia nie jest już tak ufna w stosunku do nich! Faktem jest, że psiaki obcych nie tolerują ! Uciekają a wiodącym jest w tym układzie Gryfonik ! Przy okazji dowiedziałam się skąd te psiaki się u nich wzięły ..... I nie wiem co z tym fantem zrobić tak naprawdę ...... Sąsiedzi, kilka działek obok, na lato przeprowadzają się prawie całkiem w tamte okolice ..... mają niepełnosprawną umysłowo córkę, która zwierzęta uwielbia ściaga je, hołubi przez kilka miesięcy dopóki się nie wyprowadzą na zimę - tak na działkę trafiła Blondyneczka i pewnie Gryfon -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia ! Jestem przeszczęśliwa ! Wszystko układa się extra !!!!!! Oby tak dalej ! [quote name='kasia19']Jak ja się cieszę , że w porę znalazłam Szoka vel Maciusia!!!!!!!!!!1 Teraz ma królewskie życie!!!!!!:multi: :loveu: [/quote] I w tej chwili muszę napisać kilka słów o historii Maciusia która pojawiła się po adopcji Maciusia! Koniec języka za przewodnika (żeby wszyscy chcieli wykorzystywać język własny właśnie do tego, aby zdobywać informację o psach, świat byłby o wiele piękniejszy! Niestey wielu takze z dogo tego nie rozumie ... :-( ) Znajoma jak zobaczyła wątek to aż ryknęła ! Chciała psa złapać pod Wąchockiem, kiedy kręcił się wzdłuż ulicy!! Nie był jednak tym typem, co to łatwo się daje przekonać ! Wracała po niego kilka razy! Pies przemieszczał się w stronę Starachowic .... i nie dawał się pogłaskać ! I nagle zniknął - to chyba "nasza" łapanka to spowodowała ! Bo ostatnim miejscem gdzie go widziała był skręt do miasta z trasy Skarżysko - Ostrowiec ! -
[quote name='kasia19']Kora nikt nie zagląda.................:shake: :shake: Czy nie możesz podzielić szczęścia Szoka vel Maciusia?????????:-([/quote] Napewno może .... Wierzę w to ! Ale to Kasiu wymaga pracy i zaangażowania ...... [B]nas wszystkich [/B] I często trwa dłuuuugo! Niestety! To jest tak jak z każdym innym psem ...... Jeden znajdzie szybko dom, a drugi czeka i czeka ............. Nie zawsze mamy na to wpływ ! Niestety!
-
To już coś .... Ja po wczorajszej rozmowie z Jolą z Ostrowca (nieobecna na dogo) ciągle myślę co z Bellą Dobrze już coś wiadomo ! Belluniu Trzymamy kciuki!
-
Starachowice!Maśka śliczna,czarna sunia już w nowym domku!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Masia odwinęła numer, którego nikt by się po niej nie spodziewał ! Południowy spacerek razem z resztą sforki z DT . Maśka biega, biega wzdłuż rzeczki i tu nagle hyc do Kamiennej sekunda, a Masia wynosi wieeelką rybę w zębach ! Dwunożni świadkowie byli tak zszokowani, że ruszyli rybę obejrzeć kiedy Maśka zaczęła się awanturować z resztą towarzystwa że im nie pokaże :crazyeye: :evil_lol: -
Starachowice!Poturbowany Drucik już w nowym super domku!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']Chłopie nie ociągaj się.Gdzie twój domek[/quote] No własnie Druciu Gnamy na pierwszą !!!!!!!!!! -
[quote name='BożenaG']Jedyne co się dowiedziałam na temat ostatniej suńki to ,to że zabrał ją jakiś znajomy właściciela stacji LPG. Niestety z nim sie nie widziałam. Jak tylko go zobaczę o wszystko się wypytam.Mam nadzieję ze to ktoś odpowiedzialny i kochający pieski ją wziął.[/quote] Pozostaje nam żyć w tej nadziei .... Mozę jakoś uda się do niego trafić :crazyeye: A suńkę trzeba łapać i to jak najszybciej !
-
Starachowice!młodziutka sunia w typie ON-ka - ma dom
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
[quote name='BożenaG']Ale super radarki.Jest urocza.[/quote] I szuka domeczku, który pokocha te radarki ;) -
[quote name='klusek04']Wciąż czekamy na wieści o suni. Tymczasem hopaj na pierwszą po domek.[/quote] No cóż Pozostawię to wszystko bez komentarza .... Przykre to :-(
-
Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]
Majaa replied to Majaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hehehe Jak Ty go Kamkam tak rozpieszczasz to ja już rozumiem dlaczego do suchej karmy zbiegają się wszystkie tylko nie Puchol! -
Starachowice! uciekinierka Mała/ ma najlepszy dom na świecie!
Majaa replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
A u Małej bez zmian i tu i w DT -
Starachowice!Reks wyrzucony na podstarachowickiej wsi 2 lata temu!/ma dom
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Majaa jak wygląda sprawa z czasem??? jest jakiś limit? kurcze co tu robić - on zawsze mieszkał na dworze tak?[/quote] Malawaszka znów się spotykamy ! Tym razem to my potrzebujemy pomocy! Dzięki weszka i malawaszka za odezew ! Na dworze mieszkał od zawsze choć początku jego historii nie znamy i pewnie nigdy jej nie poznamy :shake: Z czasem - tak jak pisałam Żrą się ci ludzie okrutnie o tego psa i szczerze powiedziawszy, to nie wiem, na ile realne jest to, że ktoś go spróbuje rzeczywiście uśpić ! Ale szykować się, do tego szykują :placz: :angryy: Nie umiem po prostu zagwarantować, że tego nie zrobią! Naprawdę najlepiej by było, żeby pies jak najszybciej stamtąd wybył! -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie superaśne Owieczka się zrobiła z tego nastraszeńca ;) [quote name='Rodzice Maciusia :)']Dziewczyny doradzcie i pomocy!!!!!!!:placz: Chłopcy dziś zapoznani i nic dobrego z tego nie ywnikło. Zapoznanie miało miejsce na terenie podwórka, obaj kawalerzy mieli kagańce, Maciuś swój zrzucił oczywista. Niestety, chłopcy się obwąchali, Filip machał ogonkiem, Maciunia też, ale ostatecznie zaczęli się obszczekiwać nieprzyjaźnie i kto wie co by z tego było gdybyśmy ich nie rozseparowali... Wydaje się że poszło o mnie :oops:... Obaj chłopcy są zazdrośni, obaj zaczęli mnie obskakiwać na zmianę żebym obu głaskała. Co robić?????!!!!!!! Pomóżcie, bo przecież muszą razem być!!! :placz:[/quote] Przede wszystkim uważam, że spotkania powinny się odbywać na terenie neutralnym dla obu - może to być choć kilkadziesiąt metrów od bramy ! Ale nie na podwórku Filip szczeniakiem podrośniętym jest , ale już wie, co to jego teren i jego Pańciostwo! Nie głaszcie żadnego z nich ! Przynajmniej w pierwszym etapie ! To zawsze będzie prowadziło do konfliktu! Poza tym rozumiem Anita, że dla obu jesteś Ty najważniejszą osobą w "Waszym stadzie" ! Pytanie więc, który zaczął przejawiać agresję wobec drugiego! Wówczas na smyczy powinnaś prowadzić tego, który zaczął ! A TZ drugiego ! Oboje musicie strofować psy w razie jakichkolwiek przejawów agresji! -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Majaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Ale po namyśle (a myślę o nim dużo :) )dochodzę do wniosku, że to psisko chyba po prostu w jakiś wybitnie dziki sposób potrzebowało miłości i już wariacji dostawało. A teraz się otwiera. Tak słodziuchno macha tym ogoniakiem!! [/quote] Pewnie masz 100% racji To jest po Twoich opisach zupełnie inny pies niż ten, który wyjechał z nami ze Starachowic! :multi: :multi: :multi: