Jump to content
Dogomania

Majaa

Members
  • Posts

    5922
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Majaa

  1. Czy psiaczek jest wykastrowany? Cosik mi chodzi po głowie :cool3: ;)
  2. [quote name='Kamkam']Taki piękny psiak i cisza:shake:[/quote] Na razie dwóch obserwatorów na aukcji nowej Morusa ....
  3. [quote name='BożenaG']Śliczną dziewczynkę zapraszamy na pierwszą[/quote] I jeszcze raz!
  4. [quote name='klusek04']Niestety smutek się przewija. Jak rozwiązać problem nie do rozwiązania?[/quote] Pytanie wciąż retoryczne .... :placz:
  5. Lady jest już po sterylce! :multi: :multi: :multi:
  6. Oczywiście wieści od suni będą w najbliższym możliwym czasie!
  7. [quote name='kasia19'] [SIZE=3][COLOR=red][B]A WIĘC CHCIAŁAM OZNAJMIĆ I OD RAZU PRZEPROSIĆ ZA TO , ŻE WYCOFUJĘ SIĘ ZE SWOICH WSZYSTKICH OBOWIĄZKÓW PONIEWAŻ TEGO DALEJ NIE MOGĘ ROBIĆ Z DLA MNIE BARDZO WAŻNYCH POWODÓW!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][I]p>s[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][I]dokończę jeszcze sprawę KORY i czasami zajrzę popodnosze wątki! Życzę powodzenia w pomocy trzymam za Was kciuki:loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/quote] Szkoda Kasiu! Ale cóż takie jest życie! Ale podnoszenie wątków to też baaaaaaardzo dużo! Powodzenia !
  8. [quote name='Rodzice Maciusia :)']:lol: co do zakupów to sama widziałaś będąc u nas że jak najbardziej musimy szaleć... ;) A co do mego syncia to właśnie mamy wrażenie że biedaczysko jakby reaguje na światło, bo np.stoi na górze drzwi w wejściu i jak otworzę drzwi i pada mocne światło maleńki Pączek stuptuje szybciutko na upragniony dwór. Do wawy go nie weźmiemy, bo jeździmy tam na moje studia, tylko na jeden dzień i nie mielibyśmy czasu, a poza tym teście nie zgodziliby się go przetrzymać na nocleg (rano w niedziele wracamy). Poza tym jazda z piesuchami to udręka dla obu stron :razz: Ale do Lublina może i byśmy go wzięli w wakacje, choć i bez oczek mały sobie doskonale radzi, jak stary wyjadacz. Zastanawiamy się nad nazwaniem go Pączek, bo ciągle tak na niego mówimy, jest taki słodki, mały i tłusty :) Jego obecna dieta która mu bardzo służy to kasza najczęściej jęczmienna albo zmieszana z gryczaną, warzywa starte do tego i kiełbasa albo puszki. Obaj chłopcy zajadają aż się małe i wielkie uszydła trzęsą.:evil_lol: Acha, Majka, doszła książeczka naszego Maciunia Pączeńka, dzięki przeogromne. Przyszła jednocześnie z cegiełką dla Bona, tego biednego psiaka z allegro.:angryy: Pozdrawiam wszystkie!!![/quote] Anita Popytam o Lublin ... Zawsze warto powalczyć o wzrok, jeżeli można ! Maciuś vel Pączek :) mam nadzieję, że się trochę odchudza ! :cool3:
  9. [quote name='Gamba'] Ale ona jest zajefajna, a jaka z niej ślicznotka!:loveu: Może w niej jakaś błękitna krew płynie,co? ;)[/quote] Że ślicznotka mówiłam ;) A błękitna krew? Hmmmmmm ... może Ty się doszukasz, bo mnie jakoś tak do głowy nic mądrego w tym zakresie nie przychodzi ;) :evil_lol:
  10. [quote name='kasia19']Małe sprostowanie MAJU!!!!!:angryy: To TYsię zajmowałaśtą Bajką i tylko przez uprzejmość dla Ciebie pojechałam z Michałem się dowiedzieć co u niej! Napisałam jak będzie kasa na sterylkę to ją trzeba wysterylizować! A jest kasa?? Kto ją przywieźie i zawieźie a potem poda antybiotyk???!!![/quote] Kaśka Tu ziemia! Nie ja się zajmowałam sunią. Tylko my, jako grupa tych, którzy chcą coś zrobić! Mnie uprzejmości nie musisz naprawdę robić żadnych! Bo tak samo jak Ty i kilka innych osób, robimy to co mamy robić! A tak w ogóle dlaczego ja się tylko miałam zajmować sunią wg Ciebie? Pierwszy raz u suńki byłam z vanortonem_pl ! A poza tym dla mnie taka argumentacja jest zabawna po prostu! Kasa od jakiegoś czasu jest na sterylkę, dzięki uprzejmości Klusek04, a kto ją przywiezie zawiezie i dogada termin, to są zawsze kwestie ustaleń, jak zazwyczaj do tej pory nam się udawało ! A pytania nie tylko moje co do dalszych losów suni dotyczyły tego Twojego postu: [quote name='kasia19']haha Maja w weekend jeszcze pogadam z tym gosciem! Mam nadzieję , że się uda:razz:[/quote] Wystarczyło powiedzieć "nie pojedziemy" i sprawa byłaby jasna! [quote name='kasia19'][B]Po drugie ! [/B] Poznałyśmy się przy MICE i jej szczeniorkach, wtedy zaproponowałam POMOC Tobie i innym przy psach bezdomnych a nie ciągłą pracę , rozumiesz?? Jeśli coś mogę zrobić to robię jeśli nie mogę to nie robię proste![/quote] Nikt od Ciebie ciągłej pracy nie wymaga ! Każdy robi, co chce i co może, ale przede wszystkim to, do czego się zobowiązał (przynajmniej tak by się zdawało) lub mówi jasno "tego jednak nie uda mi się zrobić" Proste! [quote name='kasia19']Kora jest pod moją opieką i cały czas staram się nią zajmować o ile mi wiadomo BAJKA jest pod twoją! Poprosiłaś mnie raz o pomoc i Ci pomogłam a teraz po prtostu nie mam jak! A prawda jest taka , że nie zawsze jest kasa na paliwo i czas! Jak wiesz ja nie mam samochodu.... Wię nie wymagaj ode mnie załatwiania czegoś za Ciebie!!! Rozumiemy się!!???[/quote] Co do mojej opieki nad BajkąM to jest taka sama jak Twoja (już jak widać nie), Bożeny, Michała, Rajka, Kamkam, Klusek04 i reszty ! No cóż! chyba inaczej rozumiemy pracę zespołową ! Przypominam, że nie jesteśmy (nikt z nas!) w żaden sposób zobowiązani (oprócz własnego sumienia i odpowiedzialności za własne słowa) do opieki nad żadnym z tych psów ! Jeśli w ten sposób bysmy wszyscy myśleli, w jaki Ty rozumujesz, że Kora jest pod Twoją, a inne psy pod moją, a kolejne pod czyjąś inną, to nigdy nic byśmy nie osiągnęli! A wystarczyło proste wycofanie sie ze swoich zobowiązań Dwa zdania i po problemie! Przypominam, że wątek ten poświęcony jest Bajce ! A w tej sytuacji napewno znajdzie się ktoś, kto do niej podjedzie! A jeśli jakiekolwiek dyskusje mają być podejmowane na ten temat to zapraszam na gg lub PW!
  11. To tak naprawdę dobre wieści ! Bella wciąż kciuki trzymamy! Mariee dzięki :loveu:
  12. [quote name='Gamba']No to więc synek Żanety nazwany Fado (ten najgrubszy,największy i na pierwszym zdjęciu) ma się świetnie!Urosło mu się strasznie :roll: no i agent z niego niesamowity!Często go widzę,bo jest u mnie stałym bywalcem :oops: . Ma do dyspozycji na prawdę wielki ogród i dziś wpadł do oczka bo go bardzo żabka pewna zaintrygowała!No i będzie z niego dość spore psisko :oops: !Muszę go sfocić i wkleję tutaj zdjęcia! Drugi syn Żanety nazwany przez nowe pańciostwo Dodoni również tryska energią i podobnie jak jego bart ma się świetnie!Straszny z niego śmieciarz a najbardziej upodobał sobie pety :roll: !Poprosiłem o zdjęcia psiura i w najblizszym czasie się ich spodziewam!Również wkleję na dogo![/quote] Ale super wieści !!!!!!!!! To teraz Żanetka musi jeszcze trafić na taki wspaniały domek za co bardzo, bardzo trzymam kciuki!!!!!!!!
  13. Aukcja Morusa na allegro się zakończyła Zero odzewu !:-( Wystawiam ponownie Moze tym razem ....
  14. [quote name='BożenaG']Mnie się to w głowie nie mieści.Jak mozna coś takiego zrobić. Ze też żadnych kar w tym CYWILIZOWANYM kraju nie ma .....Zwięrzęta są traktowane jak rzeczy.[/quote] No cóż Nic dodać, nic ująć ....
  15. [quote name='BożenaG']Naprawdę niezła z niej laska[/quote] w realu wygląda jeszcze lepiej !
  16. [quote name='BożenaG']Kurcze nic nowego się nie dowiedziałam. I na dodatek mam w tym tygodniu mało czasu, ale postaram sie złapac mamusię.[/quote] To witaj w klubie tych, co czasu mają coraz mniej ! Jeden z pracowników stacji mówił, ze kiedyś po próbie nieudanej złapania jej zasnęła snem sprawiedliwego tuż pod stacją, tylko on nie wiedział , co ma zrobić :razz: Akurat bo w to wierzę , ale tak czy siak to może jest pomysł Dać lek i zostawić w spokoju ! Pewnie wróci na stację!
  17. Oj diabełek to ona jest :evil_lol: Dzisiaj pyszczyła strasznie, ze jakiś kojec prowizoryczny koło niej budujemy ... nie mówiąc o tym, jak się darła, że po jakimś czasie trafiła do tego kojca suńka po sterylce ! Oj Trzeba to było słyszeć ! ;)
  18. [quote name='BożenaG']No Gdzie Te Domki?????[/quote] No własnie!!!!! Gdzie???????????
  19. [quote name='BożenaG']Pewnie chłopak juz ładnie wyrósł[/quote] W górę kilka cm urósł, ale bez szaleństw :cool3: . W szerz też niewiele. Pasiony juniorkiem kilka razy dziennie, ale chyba całą energię traci na pyskówy do Dzikiej i Harry'ego ! ;) Nie mówiąc o fakcie pojawienia się mnie lub TZ na podwórku ! Wypuszczony z kojca szaleje nieziemsko i podobnie jak moje mniejsze suczyny nie cierpi suk sąsiada :placz: co oznajmia lataniem wzdłuż płotu i ogromnymi okrzykami !
  20. [quote name='BożenaG']Kochana jesteś mile widziana na pierwszej[/quote] OJ bardzo mile widziana ! Więc jeszcze raz w górę !
  21. [quote name='BożenaG']Jak długo można być bez domku?:-([/quote] Czarna już przynajmniej 6 lat tak żyje :-( Rozpacz ogarnia :-(
  22. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Pytanko do Majki: jak będiesz mogła, bo wiem że masz sporo do roboty w związku ze swoją cudowną pracą ratowania biedactw, ale jak będziesz mogła to napisz dokładnie jak ślepota Maćka została zdiagnozowana. Bo często mamy wrażenie jakby Maciunio nie do końca był ślepy, tak rozumnie podnosi ślepcia na nas. Czy to już pewne? Winowajca brudny jak nieszczęście leży teraz na górze w koszyczku, brudny jak nieszczęście, czarne ubłocone łapcie i zaraz muszę zmyć podłogę, a on wredniak łazi co chwila. A i tak jesteśmy tak zakochani w nim, że nawet do salonu na dół kupiliśmy terakotę a nie drewno żeby mały mógł hasać (choć coraz niechętniej zjeżdża na noce do domu, preferuje pobyt z Filipem,ale boimy się go na dworze na noc zostawiać) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)[/quote] Rodzice Maciusia :), my też niejednokrotnie mieliśmy wrażenie, że psiak przynajmniej ma poczucie światła, co nie jest wykluczone ! Niestety Maćka nie widział okulista, ze względu właśnie na jego zachowania, jakie potrafił prezentować u nas jeszcze będąc! Tak jak mówiliśmy diagnoza [B]wstępna [/B]była postawiona przez weta, a wzrok sprawdzaliśmy kilkakrotnie sami i z wetem . Myślę, że dobrze by było żeby psiaka zobaczył weterynarz specjalizujący się w okulistyce ! W razie czego , mogę się dowiedzieć, czy ktoś taki jest w Lublinie, ale ponieważ bywacie często w Warszawie, to chyba najbardziej znaną postacią w okulistyce zwierząt jest dr Garncarz. Namiary gdzieś mam. Bardzo się cieszę, że Maciek dogadał się z Filipem, no i przede wszystkim z Wami! Tylko nie szalejcie z tymi zakupami :cool3:
  23. Bella Tak trzymać !!!!!
  24. [quote name='Kamkam']Aleś Ty śliczniutka Lady!![/quote] Prawda? Super sunia !
  25. Nadal nic nie wiemy ...... :-(
×
×
  • Create New...