Jump to content
Dogomania

Majaa

Members
  • Posts

    5922
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Majaa

  1. [quote name='carolinascotties']Maju - dobrze zrozumiałaś - było takie allegro... zwariowałam, jak to zobaczyłam... :angryy: [/quote] Szczyt bezczelności i jeszcze kilka epitetów mi przychodzi do głowy, ale te pozostałe nie nadają się na forum :-(
  2. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4889/p1010267mrl7.jpg[/IMG] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
  3. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ponieważ Maśka z tego wątku i jedyna jeszcze do adopcji z najmniejszych szczeniąt zabranych „od dziadka” ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40081[/URL] ) są w jednym kojcu dlatego na niektórych zdjęciach występować będą trzy gwiazdy. Większa i starsza czarna Maśka (do adopcji), mniejsza, czarna sunieczka „od dziadka” ((do adopcji) oraz Onkowata Freja – jedna ze stałych mieszkańców tego DT [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6109/p1010250mub4.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/4696/p1010251mkl8.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/2028/p1010252mvb9.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/8066/p1010247mgz4.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8840/p1010258mla9.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/620/p1010264mty8.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/4099/p1010265mhc3.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE]
  4. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Majko!!! Mamy mały problemik... Maciuś wymiotuje! Od początku już jak przyjechał codzień wymiotował, ale to było trosdzeczkę i tylko śliną (bo na początku przez 2 dni prawie nie jadł). Mysleliśmy że to stres i w ogóle, ale niestety często mu się to zdarza. Dziś to apogeum - zwymiotował dużo kaszy+warzyw+mięska (to jada). To nie wina jedzenia bo od początku wymiotował. Bardzo Cię proszę zapytaj tego znajomego weterynarza co to może być!! Ja oczywiście też zapytam tego tu ale nie mam do niego wielkiego zaufania i wolę skonsultować to z Twoim. Czekam na odpowiedź, dzięki z góry :([/quote] Oooooooooooo Dopiero teraz zobaczyłam ten post ... Oczywiście, że się zapytam ..... Dziwne .....
  5. [quote name='Rodzice Maciusia :)'][IMG]http://http://img406.imageshack.us/my.php?image=dsc00166yu4.jpg[/IMG][IMG]http://%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img406.imageshack.us/img406/5333/dsc00166yu4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [IMG]http://http://img406.imageshack.us/img406/5333/dsc00166yu4.jpg[/IMG] No nic, nie wiem o co chodzi, czemu się nie wkleja... Szkoda...[/quote] POdejrzewam że wklejając nie usuwasz pojawiającego się w oknie http:\
  6. [quote name='Aga_Mazury'] OSTRÓDA...tu swego czasu chyba nawet carolin...podsyłałą mi linka do terierka z Ostródy "sprzedam lub wymienię na innego":angryy: to chyba wszystko wyjaśnia...[/quote] Mam nadzieję:roll: , że źle zrozumiałam ten post..... :-( Jutro podrukuję zdjęcia Skotiego, bo trochę tak po cichu rozmawiam ze znajomym Czekałam aż sie sam zainteresuje .... no i się zainteresował ..... ;) choć sytuacja Jemu się też obecnie może skomplikować :-( Pożyjemy - zobaczymy !
  7. [quote name='fidelek2']Udały sie zdjęcia Żanetki? ;)[/quote] No właśnie! Udały się, bo my tutaj ciekamy i ciekamy na fotećki ;)
  8. [quote name='yewcia1']Majaa jak Wy to robicie? [/quote] Wieczorami, nocami .... ;) kosztem Rodzin, ogródków i własnych psów ... i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że jest to jak widać never ending story :-(
  9. Napiszemy Modliszko ! Tylko najpierw musimy psiaka zlokalizować ! A tu ni widu, ni słychu :placz:
  10. [quote name='yewcia1']Moze na nowej fotce - ktoś wypatrzy przyjaciela?[/quote] Oby!!! Oby ! !!!!!
  11. Laćka w przyszłym lub następnym tygodniu będzie sterylizowana !
  12. [quote name='AnkaG']Majaa dzięki za info. :lol: A schudł Dredzik ?[/quote] NIe bardzo :-(
  13. [quote name='malawaszka']czy psiul ma allegro??? kurcze najlepiej by było jakby się dało go doprowadzić do porządku - może ogolić? wiem, że to niełatwe i pewnie niemożliwe, ale wtedy miałby większe szanse na znalezienie domku; on mógłby mieszkać w domu z ogrodem - w budzie, ale kurcze nie na łańcuchu :placz: kurcze czemu ja na tej cholernej działce nie mam ogrodzenia :placz: Majaa czy Ty będziesz miała o nim info czy pisać na maila podanego w pierwszym poście???[/quote] Psiak jeszcze allegro nie ma Nie wyrabiam :-( Ten mail jest i tak zazwyczaj obsługiwany przeze mnie Na razie jutro postaram się dowiedzieć co u niego Miał być zaszczepiony ! A jeśli nasza koleżanka jeszcze z kraju nie wyjechała lub Jej Mama już do kraju wróciła (obie zajmują się strzyżeniem psiaków) to i porządek z psiakiem może się uda zrobić Ale na to trzeba czasu .... a tego jak na lekarstwo ;(
  14. Dzisiaj z Kamkam stwierdziłyśmy, że Puszek jest szczęśliwy tam gdzie jest i chyba w tej sytuacji nie należy go "przesadzać" Ma domek jako taki opiekę i sympatię wielu osób, jest znany i tolerowany na osiedlu, z niektórymi nawiązał nić porozumienia ....Ma swoje lata i chyba tutaj zechciałby dożyć swych dni .....
  15. Masieńka nam wyrosła i w związku z tym .... szykuje się do sterylki Może przyszły lub następny tydzień ....
  16. [quote name='klusek04']Cudny, pogodny i energiczny drucik szuka domku.[/quote] Energiczny aż za bardzo ! Dzisiaj odkrył, że z nudów można zrobić rozróbę prowokując psią głowę rodziny Harry'ego A Harry'ego wyprowadzić z równowagi t osztuka - nawet moje terriery nie są w stanie tego zrobić, a Drutowi to się dzisiaj przez cały dzień udawało :crazyeye: Ale cóż Mu się dziwić Większość czasu spędza w kojcu i jedyną rozrywką oprócz biegania po działce, na zmianę z pozostałymi psami i zabawa ze mną zbyt krótkotrwała, jest zaczepianie towarzyszy zza płotu ;)
  17. [quote name='BożenaG']Jak się czuje śliczna panna po zabiegu???[/quote] Wszystko podobno w jak największym porzadeczku .... Teraz Lady już czeka na nowy domek!
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Majka, 28 będziemy w wawie, weźmiemy ze sobą transporterek, zostawimy u teściów, bliżej tej daty zarzucę Ci nma maila ich adres na Mokotowie i odbierzecie. Czy tak będzie dla Ciebie dobrze?[/quote] Jasne może tak być! Sposób z ładowaniem psów do samochodu jak najbardziej trafiony Też kiedyś tak robiłam z moimi suczami, dopóki nie załapały, że po otwarciu bramy nie należy natychmiast uciekać zwiedzać świata:evil_lol: No i czekamy na mgr i na zdjątka ! ;)
  19. [quote name='mareczek']Kochani - piszcie o zachowaniach Morusa jak najwięcej, i to nie tylko tych pozytywnych. Niech ewentualny chętny wie, co bierze - nikt niech mu nie wmawia, że będzie łatwo! Z tego, co przeczytałem, Morus powinien trafić do kogoś, kto będzie z nim pracował i ma doświadczenie z psami. Może ktoś, kto trenuje jakiś psi sport? Problem tylko, że tacy ludzie nie szukają dla siebie psów w schroniskach ani na ulicy... Trzymam kciuki Marek.[/quote] Piszemy, ile wiemy Przy tej masie psów do adopcji jakie mamy obecnie naprawdę ciężko jest powiedzieć cokolwiek o każdym z nich ;( Ale niedługo może Morus zmieni miejsce swojego pobytu na DT i bedzie można więcej o nim powiedzieć ! I nie uważam go za dominanta ! Uważam, że jego przejawy agresji, choć to za mocne słowo w jego przypadku, wynikają ze strachu i złych doświadczeń, ale na pewno powinnien trafić do osoby doświadczonej !
  20. [quote name='Julix']Rozwydrzylo sie mowisz :P A mozemy liczyc na jakies nowe fotki psiakow :cool3: ?[/quote] Zrobi się ;) Ale w przyszłym tygodniu ! Do końca tego tam nie będę najprawdopodobniej!
  21. [quote name='lidka_park']1. Przebywa w tym boksie cały czas, od samego początku więc nie wiadomo jak z innymi ale ze swoimi współlokatorami żyje w zgodzie 2. Ponad 6 lat 3. Nie chodzi na spacery, wiec niewiele wiemy o jego charakterze[/quote] Ad 1. rozumiem że tam są tylko samce ... Ad.2. Przez 6 lat nie znalazł się nikt :crazyeye: No dobra popracuję nad człowiekiem, o którym myślę choć zapsiony jest, ale terrierowaty, jak ja ;) ! Więc nic nie obiecuję, a może jakieś zdjątka nowe będą?
  22. [quote name='mareczek']Piękny, fakt, ale sami piszecie, że psiak jest w wieku mocno dojrzałym, ma tendencje do zachowań agresywnych (dzieci, psy), niełatwo akceptuje obcych. To nie jest bezproblemowy piesek dla każdego, którego wystarczy wziąć i kochać! On MUSI trafić do kogoś z pojęciem, kto ma wiedzę, umiejętności, chęci i czas - sporo tego... Ktoś, kto weźmie go pod wpływem emocji (bo taki śliczny), może tej decyzji gorzko żałować. A pies znowu ucierpi. Życzę mu jak najlepiej, ale nie spodziewam się, że ustawi się po niego kolejka chętnych. Marek.[/quote] No wiesz Mareczku kolejki my też się nie spodziewamy Mamy świadomość pełną jak trudno adoptuje się psy! Przewinęło się kilkaset przez nasze wspólne działania i każdego z nas osobno! Z agresją do ludzi nie jest naprawdę tak tragicznie ! Morus akceptuje obcych i to stosunkowo łatwo, ale dopóki oni nie za wiele od niego chcą ! Na codzień jest przylepą! No cóż weterynarza wyjatkowo nie polubił ! Ale uważamy, że tego typu informacje o różnych jego zachowaniach powinny być podawane właśnie dlatego, żeby pies nie ucierpiał w przyszłości!
  23. To cioteczka Majaa upierdliwa będzie i zada jeszcze kilka pytań : 1. Jak pies zachowuje sie w stosunku do innych psów i suk?! 2. Od kiedy p. Ewa jest kierowniczką czyli co najmniej jak długo jest w schronie 3. Czy chodzi na spacery? Jak się zachowuje?
  24. [quote name='becia66']Podnoszę cię Łańcuchowa Dziewczynko...;)[/quote] Łańcuchowa dziewczyna - trafne określenie!
  25. [quote name='matusz5']Skoti nie jest wykastrowany[/quote] A mógłby być w razie gdyby ;)?
×
×
  • Create New...