Jump to content
Dogomania

modliszka84

Members
  • Posts

    9377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by modliszka84

  1. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2023/p1330165.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6768/p1330166.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3668/p1330170.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9190/p1330174.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6819/p1330184.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3671/p1330189.jpg[/IMG]
  2. a to Hektor z Szydłowca który w sobotę w 10 minut nauczył się komendy siad ;) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7583/p1330150.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7827/p1330153.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2998/p1330155.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3135/p1330156.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/371/p1330159.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5160/p1330164.jpg[/IMG]
  3. Pies do pilnej adopcji - Śnieżny Łapek [url]http://www.dogomania.pl/threads/218049-Śnieżny-Łapek-czyli-pies-o-3-łapach-szuka-domu-który-go-pokocha?p=18040028#post18040028[/url] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6810/p1330231.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8819/p1330209.jpg[/IMG]
  4. dziś się dowiedziałam, że Niemcy już też kręcą głową, że 2 lata on siedzi w hotelu... a jak oni przestaną płacić to Drops wyląduje na bruku. Już dawno trzeba było Dropsa gdzieś przenieść, bo niestety ale będąc tam domu raczej nie znajdzie...
  5. no ja mam 50 zł na sterylke, pisałam już wcześniej
  6. raczej nie, bo wg cennika na stronie jest 35 zł za dobę... a w hotelu aga ma średniego kundelka bez 1 łapy
  7. miał wykupiony pakiet ogłoszeń, cały czas ma allegro. ja nadal utrzymuje stanowisko o konieczności przeniesienia go. miałam ostatnio dwa sensowne zapytania o niego - osoby rezygnowały z powodu odległości (jedna była z centralnej PL, druga z Raciborza)...
  8. Magda sprawdź czy jakieś wpłaty przyszły, ile kasy mamy
  9. shar pei Megi pojechała w sobotę do domu w okolicach Wrocławia a to pierwsze wieści: [QUOTE]Na imię daliśmy jej teraz Wega. Podróż grzecznie przespała, więc potem był szał w ogrodzie i po domu ;) ale jak tylko wszyscy się uspokoili to ona tez grzecznie poszła spać przy nogach. W nocy tez była bardzo grzeczna choć zbudziła nas o 6 rano ;) W domu zachowuje czystość, jeszcze bardzo dobrze pamięta, ze załatwiać się trzeba na spacerze. Nic nie niszczy, nie drapie drzwi. Jedzenie pochłania w kilka sekund cała miskę ale to pewnie przejdzie jak się przekona, ze miska jest tylko jej ;) Jest bardzo czujna i jak ktoś obcy wchodzi do domu to szczeka i warczy, ale jeśli chodzi o domowników to do wszystkich się przytula, liże i daje brzuch do głaskania ;) Super psina![/QUOTE]
  10. a przez płot...? to mamy przecież też opanowane ;)
  11. [quote name='hop!']Jeżeli dobrze karmisz psa, dajesz mu przysmaki, to jak myślisz, ile zostanie z tych 200zł? Dojdą może wydatki na ręczniki papierowe, bo pies załatwia się w domu, albo inne koszty. Może będą jakieś zniszczenia... Hmm... Straszny zarobek. Brałam psy na BDT - miałam ogromne wydatki, zniszczone mieszkanie, sprzęty i zostawałam zwykle z problemem sama. Grzeczny, mały piesek na kolanka okazywał się średnim, problematycznym psem itd. Cioteczki znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W efekcie mam 5 psów i już nie wezmę psa na BDT (chyba, że znajdę sama), bo nie mogę ryzykować i zwyczajnie mnie na to nie stać. Dogo uczy rozumu. Jeżeli chodzi o hotele. Często są to hotele z boksami. Ile się płaci za miejsce w boksie? Ile psów jednocześnie przebywa w hotelu? Zwykle kilkunastoma psami zajmuje się jedna osoba (góra dwie). Za małego psa w domowym hotelu zapłacisz 300-350zł + karma (czasem taniej). Czy myślisz, że właściciele hoteli nie przyjmują psów na lewo?[/QUOTE] Ja wszystko rozumiem, ale trzeba spojrzeć na drugą stronę medalu. Bo my z piechcią już nie raz zostałyśmy wystawione - gdy pies szedł na hotel lub płatny DT to chętnych do wydania go tam było pełno. Byle szybciej, byle już, bo "biedny piesieczek", "oj jak mu źle, no zróbcie coś". No i szybko deklaracje i wpłaty się rozmywały, a my zostawałyśmy z psem w płatnym miejscu i z pustym kontem... Poza tym - o czym też z Karilką rozmawiałam - teraz z tej pomocy psom robi się niejednokrotnie farsa. Pseudohotele, pseudotymczasy (przykład: Artktyka czy inne) i pesudoobrońcy zwierząt. Oczywiście wiadomo że koszt karmy i ew. leczenia nie może spoczywać osobie wyłącznie na osobie dającej tymczas. PS. Karilka - nie odbieraj tego personalnie, piszę tylko ogólnie.
  12. Karina, a ten DT to nie mógłby bytylko za karmę i ew. opiekę wet....? [SIZE="1"][COLOR="silver"] PS. Swoją drogą bardzo nie podoba mi się opcja płatnego domu tymczasowego. Bo albo się pomaga, albo zarabia na psach. Co innego hotel, który ma zarejestrowaną działalność gospodarczą i funkcjonuje jak "firma". Wiem, że czasem ktoś ma dobre chęci, ale nie stać go na utrzymanie kolejnego psa i jest to oczywiste. No ale wszystko poza tym jest już dla mnie niezrozumiałe.... Obraźcie się teraz lub nie, wyrażam tylko swoją opinię. [/COLOR][/SIZE]
  13. [quote name='Sabina02']Czy to Allegro jest wyroznione? bo ja wlasnie takie proponowalam.[/QUOTE] możesz zrobić drugie allegro, tego nigdy za wiele ;)
  14. [quote name='majqa']W 1 poście Aga ujęła to tak: "W dniu 10.11. Baksik pojechał do Warszawy na DT. [B]Został przejęty przez Fundację Mikropsy[/B]." To wymaga wyjaśnienia, bo co innego oznacza użyczenie konta, a co innego przejęcie psa. W drugim przypadku oznaczałoby to, że fundacja podejmuje wszelkie decyzje odnośnie psa. Czy tak to wygląda?[/QUOTE] wpis na FB dodany wczoraj przez mikropsy: Psiak znajduje się pod opieką Fundacji Mikropsy Skrzydła Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.
  15. to jak ustalicie między sobą podział zadań i odpowiedzialności to dajcie mi znać co ma być na pierwszej stronie :/ W tym momencie to nawet nie wiem - i nigdzie nie zostało podane o ile się nie myle - gdzie obecnie przebywa pies. Druga kwestia - co z rachunkiem w pierwszej lecznicy, w któej przebywał Basik? Zapłacony? Niezapłacony? Proszę o wklejenie skanu na forum.
  16. to może mi ktoś wreszcie powiedzieć jakie konto ma być podane w pierwszym poście?????
  17. ja rozumiem że wszystko powinno być zmienione i będzie w swoim czasie, bo naprawdę się nie rozdwoję i nie mam czasu siedzieć non stop przy kompie...
  18. zróbmy mu allegro cegiełkowe, teraz jeśli jest pod opieką fundacji to można podać ich konto
  19. [quote name='modliszka84']w okolicach łodzi znaleziono sukę [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/227a.JPG.jpg[/IMG] kontakt tylko pod numerem 793 046 770 (wieczorem oraz weekendy)[/QUOTE] Megi z Pabianic pojechała dzisiaj do domu.
  20. [quote name='sowillo'] p.s a groźna oboża jest specjalnie dla Piechci, ona lubi takie agresywne osobniki z kością itd ...:diabloti: [/QUOTE] haha, lubi jak są za kratą ;) coś mi się zdaje jednak że albo nie trafiłaś z kolorkiem ale krój nie taki, bo Put coś taki niezadowolony ;)
  21. [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5034/p1320848.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2364/p1320844.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9572/p1320854.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4570/p1320857.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5180/p1320860.jpg[/IMG]
  22. nawet tu nikt nie zagląda...w realu nikt o Makusiu nie pamięta, a nawet tutaj pusto... [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4834/p1320858.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4570/p1320857.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2152/p1320853.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9131/p1320852.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1475/p1320849.jpg[/IMG]
  23. dziękuje wielce :) poaktywowałam wszystko dzisiaj. Rudy niestety bardzo marznie w schronisku... tak mi żal tego psa...
×
×
  • Create New...