Jump to content
Dogomania

Cerber

Members
  • Posts

    2979
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cerber

  1. Już daję fotecki [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/35c8c488f6c279bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/6c9aaea9c3e9399d.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/1f4083d2ba1d930d.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/96e5a2f4a7c8a96a.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/c9bc6d2ae9103dc1.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/1341cd0ff4d1b783.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/3eb64d058fb1ee99.jpg[/IMG] ta fotka byłaby boska, gdyby nie była zamazana :( [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/f7a8291d7d3caab7.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/0b63edf0ce97eaac.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/0ca639adfa786509.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/19cf629c4227236b.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/fc7d1d23b65bbb55.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/2811f52779932d45.jpg[/IMG]
  2. Ahhhhh Kuba.... Nie wiem kto to jest Kuba, ale życze mu wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji 17-tych urodzin :)
  3. [quote name='Marta_Ares']To kilka fotek z wycieczki do lasu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/177/b4ae5cfa1db4bd32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/4ff1077d691fc872.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/131/b7f7fca0d55bfd4a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/80dc59b6a429a2a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/177/0115171f4e0e76fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/169c66034fadeaf0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/177/b039aa1df49922ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/131/5c9d06d0be87176e.jpg[/IMG][/URL][/quote] Nie wiem co napisać więc tylko się uśmiechnę :):):):):) Fotki :cool:
  4. Ehhhhhh :eating: :eating: :eating: :eating: na jaką okazję ten tort??? wygląda bardzo apetycznie :D
  5. [quote name='Koma']gdzie jest Koma? :hmmmm: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3748/zmianarozmiarup1010403ca6.jpg[/IMG] z piłeczką [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2221/zmianarozmiarup1010406bi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3315/zmianarozmiarup1010405ij6.jpg[/IMG] zmęczona Komeczka [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9692/zmianarozmiarup1010409ga9.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5948/zmianarozmiarup1010410oa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8071/zmianarozmiarup1010411sa6.jpg[/IMG] i wracamy do domciu [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2404/zmianarozmiarup1010415hl4.jpg[/IMG] [RIGHT]end[/RIGHT] [/quote] Nie no Koma jest strasznie podobna do Cerbea. Czasem mi się wydaje, że to on. Ty a może my jakieś śledztwo wprowadźmy w sprawie tych naszych psów, bo to jest strasznie podejrzana sprawa. Coś tu śmierdzi i to na odległośc :D:D:D:D:D:D:D:D
  6. Cześć, dzięki za odwiedzinki w mojej galeri - trochę rzadko teraz do mnie wpadasz :( ale to nic :) Hakerek jest boski, przeciż wszyscy o tym wiedą, więc nie martwiej się :) :glaszcze:
  7. Cześć wam wszystkim, ja dopiero ze szkoły wróciłam. No to jest skandal, żeby siedzieć 10 godzin zegarowych w szkole no :/ zaraz dodam fotki, bo na szczęście dziś rano kilka wgrałam na serwer, także obskocze wasze galerie i dopiero potem dodam foty.
  8. Cześć! [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/3189/obraz312tk8.png[/IMG] hihihihihihi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: świetna fotka :)
  9. Cześć Martuś, jak tam angielski Ci poszedł? chwal się :)
  10. dzień dobry :D dzięki za koma :)
  11. Dzień dobry wszystkim. Ja już na nogach, bo się jeszcze douczam. Ledwo na oczy patrzę, ale cóż, czego się nie robi dla nauki :D:D:D:D PS. dzięki Ola
  12. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o matko, to rzeczywiście Haker był aniołkiem.
  13. i wygłupy [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/4ff320e39a50027d.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/4e96691f0d158637.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/e48794eefe1b9ad0.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/8c5993a2abe022fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/ad1c9aa0d8f720eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/ec0b0fcc7e050beb.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/782e747de9604501.jpg[/IMG] dobra nic się nie stanęło, jutro się obejrzy foty co nie :D Ja też idę się pouczyć jeszcze i jutro w szkole sobie posiedzę do 17, lub troszkę dłużej :/
  14. Proszę oto obiecane foty, ale nie z obiecanego spaceru, tylko z sesji zdjęciowej ze swoją panią :) Cerber i jego jedyna i ukochana pani. Zarówno ja bez niego nie mogę żyć, jak on beze mnie. Szalenie mocno go kocham i na tych fotkach tą właśnie miłość do niego pokazuję. Pozostał mi tylko on więc nie dziwcie się, że całą miłość przelałam na niego. A ja nigdy sobie nie robie fotek, a już tym bardziej nie pokazuję, bo jestem bardzo nie fotogeniczna. Dziś po raz pierwszy robię wyjątek i jesteście pierwszi moi kochani, którzy mnie oglądają :D [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/6868b21834c8f138.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/176/72c687115d20e38b.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/3845e43c8b49236a.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/061338d7ac3e5b02.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/de70668d1e149f83.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/167/9fe1b326fdd9c3c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/3e10327df7e8b16e.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/130/40ddc4f62f0daf8f.jpg[/IMG] a Tu cerber z moją bardzo bliską koleżanką. [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/8f6f4975d4e3fcbd.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/167/eee65bf966904748.jpg[/IMG]
  15. jestem, trochę przedłużyło się moje nie dawanie fotek, bo się uczyłam i pomagałam jednej osobie w angielskim :D zaraz dodam fotki, jak tylko je sciagne z cyf. zmniejsze i wgram na serwer.
  16. [quote name='leemonca']dzieńdoberek wszystkim tu zaglądającym i nie zaglądającym :cool3: nie było nas, bo byliśmy we Wrocławiu u rodzinki. Wyjechaliśmy o 06.30 :mad: ( w niedzielę!!!!)i dopiero przed godziną wróciliśmy :cool1:. Hakerek został sam w domu i niestety przywitał nas fruwającą, niczym flaga na 1-go Maja, tapetą w przedpokoju i zeżartymi i częsciowo strawionymi kapciami TZ-ta :evil_lol: to już drugie klapki adidasa :cool3: I tak uważam, że jak na boksia, lub boksiopodobnego i tak był bardzo grzeczny :cool3: :evil_lol: A tak wyglądało niebo jak wyjeżdżaliśmy z Wałbrzycha [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7645/ksiycvt9.jpg[/IMG] a tak było w drodze [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2762/niebodo1.jpg[/IMG] na razie uciekam, potem mnie będzie więcej :cool3: :evil_lol:[/quote] O ja nie zły ten Haker, tak pocharatać tapetę i papcie :lol: :lol: :lol: A widoki na zdjęciach jak zawsze boskie.
  17. [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images3.fotosik.pl/166/fd4daea884f60f57.jpg[/IMG] [/quote] Francja elegancja tak :D proszę mnie fotografować :D
  18. a ja mam new foteczki, robione na biało czarno, w sepi i normalnie za blokiem :D, musiecie się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ teraz idę się uczyć. Po nauce dodam foty :)
  19. [quote name='Ola&Kora']Czy mi sie wydaje, czy Cerbuś przybrał troche na wadze?[/quote] być może przytył ze 2 kg. bo wczoraj zjadł 3 miski jedzenia :D ma apetyt moja kluseczka :loveu: :loveu: :loveu: Ja idę się uczyć, będę poźniej :)
  20. [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/761/aaaaaaaaa1055ox1.png[/IMG] tej fotki to ja nie widziałam :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ona jest boska :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  21. ojej :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro, każde Twoje słowo napisane utkwiło mi bardzo głęboko w myślach. Cieszę się tylko, że Twój tato się zmienił na lepsze, może to był rzeczywiście cel, jakiś znak. No nie wiem w sumie, ale baaaardzo mi przykro :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  22. a ja bym se troske gzybków zjadła :eating:
  23. dodam kilka fotek wczesno porannych, oczywiście dzisiejszych. Muszę wykorzytywać czas póki go mam, bo poźniej, mogę już go nie mieć :/ [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/1f9ceded3703c217.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/41d7d3965afdd05d.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/129/1fa7089c551f8ce4.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/166/f6335f71cc7df440.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/175/e4bbb8dc825c2495.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/175/1238bbced30e1686.jpg[/IMG] wszystkie fotki, robione były przed moim blokiem, właściwie można powuedzieć, że przed moją klatką na trawniku :D Przed chwilą się zorientowałam, że dziś właściwie nie muszę się na gwałt uczyć, bo jutro mamy luźne lekcje, znaczy nie ma polaka i nie ma histy, na które mam najwięcej do nauczenia :/ W sumie dzis się pouczę, ale na sama myśl, ze nie muszę na jutro się uczyć ulyżło mi :)
×
×
  • Create New...