[quote name='Matusz']
[B][COLOR=navy]hej, hej :) no nie było Cię dawno:diabloti:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]na AF ;) jedynie każde zdjęcie wyostrzam zawsze :p[/COLOR][/B][/quote]
[I]To w takim razie fajny masz ten AF! :loveu: Żeby też mój był taki szybki, a nie tak się wlecze :diabloti: A w jakim progamie wyostrzasz?[/I]
[quote name='infers1995']Witaj!
Masz pięknego jamnika, o wspaniałym charakterze:lol:.
Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia:loveu:.
[B]Jakie masz lustro?[/B]
Pozdrawiam![/quote]
[I]Odpowiem za Matusza: Canon EOS 400D :cool3:[/I]