Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Edzio na pierwszą pokazuj się![/I]
  2. [quote name='Kasieńka86']Psiulka Reksio na zdjęciach w "swoim" legowisku SUPER :lol: :lol: :lol:[/quote] :evil_lol: [I]No i czemu nikt nie chce takich dziadeczków, bo nie rozumiem? :shake:[/I]
  3. [I]Nerulek, no gdzie ten domek? :mad:[/I]
  4. [I]Grosio :buzi:[/I]
  5. [I]Walecik pokaż się :loveu:[/I]
  6. psiulka

    Galeria LENKI

    [quote name='Szarik']CO!? Mam zacząc wymieniac po kolei co ja robię z moimi? :diabloti: Witam Lenkową! :) Taki aparat, a takie puchy! Dziewczyno, weź się zbierz w sobie! o dostaniesz! :mad:[/quote] :evil_lol: [I]No właśnie, Lenkowa jak się nie weźmiesz do roboty to czeka Cię kijek :mad:[/I]
  7. [I]Kentuckiemu byłoby śliczne w niebieskim lub różowym :loveu: :cool3:[/I]
  8. [I]Kamilko! :smilecol:[/I] [I]Wszystkiego najlepsiejszego z okazji 15-tych urodzin!! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, udanych wyników w agility, wielu wielu sukcesów, Nikonka (+ całej [/I]s[I]zklarnii), nowego przybysza do Waszej gromadki i żeby Megusek był z Tobą jak najdłużej :multi: Żebyś zawsze była uśmiechnięta, a Twoje łzy niech będą tylko łzami szczęścia!! [/I] [I]Życzą[/I] [I]Ilona i Czika![/I] :BIG: :new-bday: :tort: :new-bday: :BIG:
  9. [quote name='Moniek193']Super ten wiersz:loveu: Naprawde mi sie spodobał A tu mam znów coś dla Maksia Był młody jak dziecko A słaby jak róży pąk Jedyne czego pragnął To dotyk ludzkich rąk By znów być szczęśliwym i merdać ogonkiem Być zdrowym, silnym i kochanym ON-kiem Marzenia się spełaniają pomyślał gdy umierał Bo wiedział ze za Mostem Bóg będzie go wspierał I szepnie mu do ucha: Zapomnij o tym co było Bo teraz Twoje marzenie właśnie się spełniło. I biega teraz Maksiu za Tęczowym Mostem Wreszcie zdrowy, silny, wesoły Nic go już nie zaboli i nie zada cierpienia bo czeka na nas i mowi: Do zobaczenia!![/quote] [I]Monia, śliczny! Nie wiedziałam, że masz taki talent.[/I] [I]klamerka - Ech..... Nie wiem co powiedzieć..... :-( Cudny.[/I]
  10. [I]Czy mnie oczy nie mylą, że widzę trzecią pomarańczową Rogzową obrożę? :cool3:[/I]
  11. [I]Nicka* - ładna GO w pierwszym zdjęciu :loveu: [/I]
  12. [quote name='kometa']to z kim mam sie w jego srawie kontaktowac?:cool3:[/quote] [I]Z [B]matinestka[/B],[B] ewatr[/B] - one w sumie bywają najczęściej w schronisku, ja zazwyczaj 1-2 w tygodniu. ;)[/I]
  13. [URL="http://i34.tinypic.com/1zgvxc7.jpg"][I]http://i34.tinypic.com/1zgvxc7.jpg[/I][/URL][I] - To jest genialne :loveu: Ale Kentucky miał zabawę :D[/I]
  14. [I]Ja już myślałam, że się tyle pustego miejsca zrobiło, bo się zdjęcia ładują, a tu co :mad:[/I]
  15. [I]No właśnie, gdzie domek?[/I]
  16. [I]Mutu do góry :multi: (Chyba tytuł trzeba troszkę zmienić ;))[/I]
  17. [I]Kiedy będą nowe zdjęcia Boofinka? :mad:[/I]
  18. [I]Pepcio znajdź w końcu swojego ludzia![/I]
×
×
  • Create New...