[I]Kamilko! :smilecol:[/I]
[I]Wszystkiego najlepsiejszego z okazji 15-tych urodzin!! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, udanych wyników w agility, wielu wielu sukcesów, Nikonka (+ całej [/I]s[I]zklarnii), nowego przybysza do Waszej gromadki i żeby Megusek był z Tobą jak najdłużej :multi: Żebyś zawsze była uśmiechnięta, a Twoje łzy niech będą tylko łzami szczęścia!! [/I]
[I]Życzą[/I]
[I]Ilona i Czika![/I]
:BIG: :new-bday: :tort: :new-bday: :BIG: