Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [URL]http://i27.tinypic.com/15npo9f.jpg[/URL] - Za czym tak skacze? :evil_lol:
  2. [I]Arniczek szczeniorek :loveu: Cudo! :loveu:[/I]
  3. [I]Wątek ORZESZKA - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110520[/URL] :)[/I]
  4. [I]Orzeszek cieszy się zainteresowaniem :loveu: Hopaj![/I]
  5. [I]Dziadeczki hops :D[/I] [I]Ciekawe czy od strzyżenia Kosmicznej coś urosła sierść ;)[/I]
  6. [I]Kleksik hopaj :) (Mam zdjęcia Kleksa i innych z tamtej soboty, ale nie mam obecnie czytnika do karty i nie mam jak zgrać :/)[/I]
  7. [URL]http://www.kundelka-megi.yoyo.pl/dscf1899-1.jpg[/URL] Genialne :loveu:
  8. [I]Witanko :)[/I] [I]No to Drakki Cię nieźle wystraszył. Zastanawiam się tylko, gdzie on miał tego kleszcza? o.O[/I]
  9. [I]Fajne macie tam tereny :loveu:[/I] [URL="http://img216.imageshack.us/img216/7387/21dl7.jpg"][I]http://img216.imageshack.us/img216/7387/21dl7.jpg[/I][/URL][I] - Spory tunel :diabloti:[/I]
  10. [quote name='Nera-']palma a jak wam poszlo ;) Co wygralyscie :D:D Opowiadaj opowiadaj ! palma pisała: Gratulację! :multi:
  11. [I]Gizia hop po domeczek :)[/I]
  12. [I]Krecia Hopsa :D[/I]
  13. [quote name='Squ']Wiadomo jak będą podzielone tomy z rasami? Wg AKC?[/quote] [I]Raczej nie, bo dzisiaj był jeszcze ostatni tom o szkoleniu.[/I]
×
×
  • Create New...