Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]ON'eczki na górę :loveu:[/I]
  2. [I]Kleksik, co Ty jeszcze robisz w schronisku? :([/I]
  3. [I]Madzia - na pierwszej zawsze lepiej :)[/I]
  4. [I]Hopamy :multi:[/I]
  5. [I]Matylda jest śliczna... :loveu: Podnosimy...[/I]
  6. [I]Gratulację Księciunio! :loveu:[/I]
  7. [I]Na stronie Lupine'ów już nie ma ;) Pewnie są już ostatnie sztuki... xP[/I]
  8. [I]Drakuś już ma roczek? :loveu: Wszystkiego najlepszego!! :multi: Sukcesów na wystawach i duuuużo zdrówka Drakkarku :buzi:[/I] [quote name='magda_drakkar']No właśnie, poza tym ta nasza z Trixie jak na razie trzyma się świetnie:cool3:[/quote] [I]Biedronki już wycofane są :shake: Ale może gdzieś w sklepach albo na allegro znajdziesz :eviltong:[/I]
  9. psiulka

    Rzeszów

    [I]Kurcze, to nie bardzo jest jak, żeby obie były na jednym spacerku chyba, że na smyczy, ale co to za frajda... :evil_lol:[/I]
  10. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Bura']Jak Twoja będzie po cieczce to iine suki jej nie zjedzą?? Moje futro na pewno... Więc odpada, musi co najmniej być parę tygodni po, niestety takie moje psisko niewychowane, a do tego pilnuje swoich wyimaginowanych dzieci... Wszystkie suki są na odstrzał, dziś i tak była na spacerze w normie, na swoim terenie chce zabić każdą sucz którą napotyka. Ech te hormony!![/quote] [I]Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby jakaś suka po cieczce chciała ją ugryźć czy coś w tym stylu, a na spacery zawsze chodzimy z conajmniej jedną koleżanką Cziki i jest ok. ;)[/I]
  11. [I]Co słychać u Grosia?[/I]
  12. [I]Mozarcik - hopamy!! [/I]
  13. [I]Gizelka, biegniemy na pierwszą![/I]
  14. [I]Pako, szukaj odpowiedzialnego domeczku![/I]
  15. [I]Kretuszka hopaj :)[/I]
×
×
  • Create New...