-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Sylveeeeeeeeeeerusik! Nareszcie jesteś :) Figowa jak się wdzięczy przed aparatem. :loveu: A do Rzeszowa możesz przyjechać, na rolki. Będę pobierać nauki od mistrza ^^[/I] -
"Nie ma jak u mamy"......czyli cud Collie i jej dorobek JUZ W DOMACH :)
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I]Do góry :) [/I] -
[quote name='Iwona1984']Bierzemy zly przykład z Waszej galerii:diabloti::diabloti:[/quote] Nie warto... :eviltong:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Widze, że kolejka sie ustawia ulalala :razz: 14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje: [/quote] [I]No to ba! ;)[/I] [I]A Filonek to jest w sam raz, na styk. Grunt, że dobrze się z tym czuje :eviltong:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='ewatr'] a wogole to ja bym chciała poznac to cudo co niby tymczasowo u Ciebie jest........... bo tak go trzymasz tylko dla siebie :evil_lol: i podtuczasz suchym chlebem ;)[/quote] Zgadzam się! Też chciałabym zapoznać się z Tym Panem :loveu: -
[I]Co tu tak pusto? I zdjęć malutko.... :mad:[/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Trzymam kciuki :kciuki: Jak myślisz, co by Filon powiedział na spacer zapoznawczy z Cziką? Czy jeszcze za wcześno? Ja przysmaczki mam jc ;)[/I] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[I]Nikt tego nie aktualizuje? Bo trochę jest zaległości ;)[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Filonek jest śliczny! :loveu: Może można mu zrobić jakiś bannerek i umieścić w podpisie tu na dogo, może akurat coś z tego wyjdzie. :)[/I] -
[I]Przepraszam, że nie dałam tych obiecanych zdjęć, postaram się nadrobić zaległości stopniowo :) Hops Orzeszek![/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Witanko :) Co słychać? Jak sobie radzicie? :loveu:[/I] -
[I]Szkła nikonowe super ostrzą, mało kiedy widziałam nieostre zdjęcia z lusterek Nikona. :loveu:[/I]
-
[quote name='McDzik']No wreszcie dogomania działa :) Wg mnie super atmosfera na wystawie była, pogoda dopisała :) Mój spaniel tybetański w szczeniakach -ARNI Gang Cziki ocena: WO, tytuł: najlepsze szczenie w Rasie Opis bardzo piekny od pana Szemraja, gdzie u niego dziś psy z oceną dobrą wylatywały, także jestem zadowolona :) Arni był jedynym szczeniakiem, który nie zdążył na konkurencje BIS PUPPY (trwała wtedy ocena Shih Tzu) , za co oddział nas osobiście przeprosił i Arni dostał od nich wielki wór karmy, siatke z upominkami i akcesoriami oraz piękna szklaną statuetke z grawerowaną plakietką na pamiątke z wystawy, także odpokutowali grzechy xD Ponadto zaprezentowałam w wyborach BOG IX pieknego Cavalier King Charles Spaniela - TIMI Alfik Polonia, który wygrał wczesniej rase :) Wielkie podziękowania dla jego właścicieli - Tomka i Simona, super z Was ludzie i nie mogę się doczekać kolejnej wspólnej wystawy w Krakowie ! :) MateUsz - też dzięki za ten kawałek dnia który spędziłeś na wystawie i za niektóre wymienione opinie xD Do zobaczenia w Krakowie zapewne :P Tecia - miło było poznać :) Gratulacje dla Twoich psiaków za sukcesy, gorąco im kibicowałam :) Luckiego niestety nie zdążyłam ''porzyczyć", bo wtedy jak go potrzebowałam byliście akurat na ringu :( No i pozdrowienia dla wszystkich starych znajomych których tu nie wymieniłam i dla wszystkich nowopoznanych dzis osob, bylo milo :) Więcej takich wystaw![/quote] [I]Wielkie gratulacje! :multi: Mówiłam, że na BIS'y się załapiecie!! :loveu::loveu: Jedynie szkoda, że nie zdążyliście, powinni trochę później to zorganizować, no ale dostałaś rekompensatę więc nie jest z nim źle :evil_lol:[/I]
-
[I]Polna, a jakim obiektywem te zdjęcia robione?[/I]
-
[I]To jaką torbę polecicie na lustro i 2 obiektywy? ;)[/I]
-
[I]Mam, Sony a100 ;)[/I] [I]Zdjęcie nastrojowe, mogłobybyć mniej nieba a więcej rzeki ;)[/I]
-
[quote name='oktawia6']wczoraj przejrzałam cały wątek-specjalnie by Kosmicznej wszystkie zdjęcia pozbierac-całe 114 stron-dodatkowo je ładnie podrasowałam-wysłałam razem z Orzeszkiem- bardzo trudny wybór-obydwa są wyjątkowe-ja gdybym była na jej miejscu wzięłabym obydwa. Doczytałam, że jej imię formalne to Figa a nieformalne to Kosmiczna-był jeszcze Kosmiczny-bardzo do niej podobny ciut większy.[/quote] [I]Kosmiczny jest u nas nadal. ;)[/I]
-
[I]Powodzenia dogomaniakom jutro! :)[/I]
-
[I]Poszukuję jakiejś wytrzymałej torby do mojego lustra i tak na 2 obiektywy, ale kompletnie nie wiem na co się zdecydować :shake: Doradzicie coś?[/I]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110986"][I]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110986[/I][/URL][I] Głosujcie na Kundelka! :)[/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Ee tam nie badź taka skromna :eviltong:[/quote] :diabloti: [quote name='basia bonnie'][URL]http://img398.imageshack.us/img398/4500/dsc08513zn2.jpg[/URL] nooo, piękne!! :loveu: :loveu:[/quote] [I]Dziękuję! :loveu:[/I] [quote name='Iwona1984']no to coś kiepski ten laptop:mad::mad:a fotek dalej jak na lekarstwo:eviltong:[/quote] [I]Ujdzie :eviltong: A co do fotek to moge się iść zastrzelić. Byłam dzisiaj na Wilkowyji z koleżanką na polach i taka piękna pogoda była, a ja nie wzięłam aparatu :shake: A był bocian blisko nas, potem odleciał i były super ujęcia. Były bażanty, za którymi Nela goniła, i co? Ni ma fot :-([/I]
-
[I]Jak się sprawdza właściwości zdjęcia, którego nie jesteśmy autorami, które jest znalezione gdzieś w necie? ;)[/I]
-
[quote name='Justa']Nie powiedziałabym - jeśli firma produkuje telewizory, discmany, monitory, dvd i aparaty.. dla mnie takie firmy od wszystkiego nie można nazwać jedną z lepszych firm. Sama miałam Sony i drugi raz bym nie kupiła ;)[/quote] [I]Ja mam obecnie lustrzankę Sony i jestem z niej zadowolona. Może nie ma takiej gamy obiektywów /tak dobrych/ jak Nikon czy Canon, ale jest na dobrej drodze no i zawsze zostaje Sigma/Tamron etc. Sam aparat jest fajny - na moje potrzeby wystarczający. Jedynie obiektyw trochę powolny. To wszystko.[/I] [I][B]Gops[/B] - Dołożyłabaś z 300zł i kupiłabyś porządną lustrzankę..[/I]