-
Posts
5031 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carolinascotties
-
[quote name='Nemko']czas na mnie....do nastepnego postu...[/QUOTE] paaaaaa :)
-
kKochani - wczoraj pisalam propozycje, zeby troche popracowac nad tytulem i pierwszym postem - pograc kolorami - wielkoscia czcionki i pogrubieniami - w tytule watku nie ma slowa o tym, ze potrzebane sa pieniadze - jest natomiast miasto - nie wiem, czy potrzebnie... w pierwszym poscie powinno byc duuuuze wolanie o pomoc, o kazda zlotowke, ogloszenia i szukanie domku :) to takie moje male podpowiedzi ;) [quote name='carolinascotties'][B] sluchajcie - proponuje dodac do tytulu watku - zbieramy na operacje - czy cos w tym stylu - mysle, ze miasto nie jest konieczne w tytule watku - wtedy uzyskamy wiecej miejsca na wolanie o pomoc! a pierwszy post uaktualnic - o wiadomosci, ze psiut jest przed przeszczepem i po operacji- i napisac wieksza, gruba czcionka, ze potrzebna jest kazda zlotowka - itp.itd.[/B][/QUOTE]
-
:) SUPER! Punto - masz zdrowiec chlopaku!!! :)
-
a co tu tak ciiicho???
-
ja tam dzis dzwonilam i nie bylo go - i chyba nawet nie ma na imie Michal - hehe - bo dziewczyna, ktora odebrala nie wiedziala o kogo chodzi... w kazdym razie moze moglby ktos pojechac do TOZu - albo jesli kojarzy tego mlodego mezczyzne (o ktorym myslalam, ze to Michal )- skontaktowalby sie z nim? ;)
-
Greven - wyobraz sobie, jakie bylyby jaja - gdyby Sopel pojechal do nowego domu... ;) [COLOR=Purple]Kochani klikajacy - DZIĘKUJĘ i juz tlumacze - jestem zarejestrowana na babskim forum Wizaz - i wlasnie tam Vichy zorganizowalo konkurs - za najwieksza ilosc glosow oddanych w konkursie (czyli za klikanie jeden adres Ip moze klikac dwa razy dziennie o roznych porach) sa nagrody - tu jest ranking -[/COLOR] [url]http://wizaz.pl/akcje/vichy/ranking.php[/url] [COLOR=Purple]kolory pol odpowiadaja nagrodom - ktore wymienione sa nad rankingiem :)[B]a ja - jesli wygram przekaze te nagrode na bazarek :) o![/B][/COLOR]
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
carolinascotties replied to Ewkaa's topic in Organizacje
... ciekawe - czyli nie pomyle sie, jesli napisze, ze w ich schronach siedza psy z Polski? -
Pieseczek na dworcu w Krzyżu!!! Czy ktos moze pomóc???
carolinascotties replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
musi sie udac... moze pieska ktos wystraszyl, sploszyl... ale tak sobie mysle, ze jesli podkarmiali go tam kanapkami - to jak mu glod w oczy zajrzy to jest szansa, ze sie tam pojawi :) -
na potwora to mi ta dziewczynka nie wyglada :) poza tym widac, ze jest Onkowata - a Onki kochaja ludzi i prace z ludzmi :) Dlaczego pytam o sterylke - jako dogomaniaczka wiesz, ze do bezdomnosci piesow przyczynia sie ich rozmnazanie... poza tym dzieki sterylce nie ma problemu cieczek, w przyszlosci ropomacicza itd. :) jest juz tyle bezdomnych psow, ze powolywanie do zycia kolejnych jest... eh zaraz palne wyklad ;) [B] czekamy na Asie [/B]- :) masz 3 czworonogi? :) super :)
-
poczekamy na Asie - na pewno opowie o suni:) To jeszcze dzieciak -moim na pewno trzeba bedzie z nia troche popracowac - pouczyc - - tak, zeby latwiej bylo z nia wspolpracowac :) Najpiekniejsza i najskuteczniejsza metoda jest ta pozytywna - postepy w nauce nagradzane smakołykami :) czy sunia mieszkalaby na podworku? i najwazniejsze - zostanie wysterylizowana?
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
carolinascotties replied to Ewkaa's topic in Organizacje
ja sie zastanawiam tylko - czy Niemcy nie maja bezdomnych psow, ze tak chetnie biora nasze? czy nie maja swoich - pozostawionych, oddanych i niechcianych psow w schroniskach? prosze nie doszukwiac sie w tym pytaniu ironii - bo jej tu nie ma! ani grama! :lol: -
[quote name='Natalia&Lola']Ta jaśniejsza- zakochałam się w niej!!!! Moja babcia ma pod warszawą dom, pies byłby z nią, podwórko do biegania. Tylko czy to dobry pomysł? Dla starszej osoby?[/QUOTE] a w razie - odpukac - kiedy w przyszlosci Babcia nie bedzie mogla zajac sie psem - ktos jej w tym pomoze? :)
-
[quote name='Nemko']ale naprawde...to ty go znalazlas Karolina?? znaczy na watku?:) Masz szczescie do Soplo- Punciaków:) Pisany Ci taki:D[/QUOTE] oj - mam slabosc do szorsciakow - moje tez szorsciaki ale szkociaki ;) i te dlugie nochale.... cudo! [quote name='Wunia']a codziennie dwa razy można?[/QUOTE] sama sie dowiedzialam -gapa jedna :) [B]sluchajcie - dwa razy dziennie ale o roznych porach najlepiej - to ma cos wspolnego z resetowaniem systemu, ktory przez reset moze nie naliczyc glosow :)[/B] wszystkim KLIKEROM baaardzo dziekuje :)
-
[quote name='Ellig']Przepraszam ale to powinna byc tzw. klatka domowa a nie transportowa, musi wytrzymac kilka godzin dziennie pobytu psa w srodku:)[/QUOTE] no tak... nie ten link - dzieki :) z rozpedu weszlam w ulubione --- folder pies - i tak sobie bez pomyslunku skopiowalam link :) [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/pokojowe/98009[/url]
-
mam pytanie - czy domy stale zadeklarowaly sterylizacje/kastracje? czy pozostawiacie to ich rozwadze?
-
[quote name='Ewa Marta']No właśnie! Witaj Patrycja:-) jej słowom możecie wierzyć, bo zna się na psach jak mało kto i jest z Rufusem w tej chwili prawie ciągle. A tak przy okazji... poszukujemy dużej klatki dla Rufusa, w której mógłby posiedzieć w krókim czasie, w którym żadnego człowieka nie ma w domu, a są inne chodzące luzem psy. Ta, w której Rufus mieszka obecnie jest potrzebna dla innego psiaka do szkolenia. Ja przerzucam strony internetowe szukając niedrogiej, ale sporej klatki. Wiem, że dla Amigo ktoś kupowal klatkę w Kartowicach i nie była bardzo droga... Gusiu, to pewnie pytanie do Ciebie, czy wiesz, czy można tam kupić klatkę z wysyłką do ...Rufusa?[/QUOTE] 1. tu sa klatki -ponoc w dobrych cenach - [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926[/URL] 2. mozna sprobowac na watku bazarkowym oglosic - ze potrzebujemy uzywanej klatki - 3. napisalam w sprawie klatki do Nemko -bo wczoraj szukalismy klatki - dla Sopla - ale znalazl sie wlasciciel - a wiem, ze ktos sie odezwal - pytanie tylko, czy jest to rozmiar dla duzego psa... jak tylko otrzymam odpowiedz - dam znac. edit - niestety to byla klatka dla malucha :( pozostaje bazarek - moze tez na forum molosow mozna zapytac o klatke...?