Najwyraźniej kraty mu przeszkadzają...No, ale niech nie przesadza, czasem trzeba pospać w kąciku i zawiązać sadełko. Trzeba przyznać, że jest fotogeniczny i ma urzekające oczy. Dziękuję Gallegro za zdjęcia i za to, że poświęcasz swój prywatny czas, żeby tam zajrzeć i podzielic się z nami miłymi wrażeniami. Pozdrów Borynę i Jagnę, p.Halinę również;)