Jump to content
Dogomania

red

Members
  • Posts

    5234
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by red

  1. Legion, czy sunia nie jest już zbyt długo u Ciebie? Jest taka fajniusia, a nikt się nie zgłasza.
  2. Kurcze to nic nie da, nie wierzę, że ktoś zabierze dwa psy od razu. Chyba ten artykuł będzie niezbędny.
  3. Neruś jest wspaniały, cieszę się, że jest w dobrych rękach, na pewno bardzo pokocha dziecko i nawzajem. Pozdrawiamy naszą bidulkę, teraz już nie - jest szczęściarzem.
  4. Dzięki Lulka, jutro zadzwonię. Ale czy ta osoba ją może zobaczyć w internecie.
  5. No tak Nero to duży pies, kojarzy się z przykrymi happy - endami.
  6. Dziewczyny uważają, że artykuł w lokalnej prasie może spowodować rozgłoś i zaraz znajdzie się ktoś kto im się przysłuży w drugą stronę. Zaczną przeszkadać, zaczną się monity żeby je zabrać. Nie wiem - być może. Ale warto zaryzykować, zależy jak przedstawi sytuację redaktor gazety.
  7. Może jakiś zakład albo hurtownia, chyba najlepiej do Echa albo wyborczej.
  8. No proszę, przygotowałeś ją do adopcji super. Przeszła wszystkie testy. Może ta córka z kotem by była dobrym domkiem, oby sie udało.:oops:
  9. Rzeczywiście można spróbować w lokalnej gazecie, pogadam z Dorotą, może pójdziemy do jakiegoś dziennikarza, zdjęcia mamy, jakiś artykulik, może wzruszy się ktoś w tym naszym mieście.
  10. A czy Ci państwo informowali, jak Teoś czuje sie w nowym domku, jakie robi postępy?
  11. Busia, gdzie ten domek, ona się przyzwyczaja do Legiona, będzie znów przeżywać biedzactwo, no cóż, domku czymprędzej dla Busi....:shake:
  12. Rzeczywiście, historia niesamowita. Czy ten facet ma szanse u Borynki, bo jak sie na nim pozna, może być różnie. Dla nas narażałeś życie i wolność...:evil_lol: Dziękujemy za dobre chęci... no cóż świat jest pełen takich ludzi jak ten nadgorliwy pan. Pozdrawiamy, jesteśmy spokojne o Borynkę, ale i tak chętnie poczytamy o nim .:lol:
  13. No tak w takim wielkim mieście tyle się dzieje, dopiero z niej będzie wielkomiejska dziewczyna, nic jej nie zaskoczy. Najgorsze jest to, że nikt nie zgłasza się po sunię, a ona się przywiązuje do Ciebie.
  14. No Majeczko, zapomniałaś już o ciotkach z Radomia. pochwal się, jak urosłaś, czekamy na wieści:lol:
  15. Busia, jak się czujesz? Twój pan chyba zaczytany w wątek Teosia i nie ma czasu.:shake:
  16. Może Busia boi się burzy, skoro chowa się pod wannę.
  17. Gabryś nadal szuka domku, czeka na człowieka, który go pokocha.:-(
  18. Nasz dzidziuś jest śliczny, a jak kocha kąpiel... Super zdjęcia - dziękujemy, czekamy na wieści co dalej...Irma rozpieści naszego maluszka.Ale o to chodzi.
  19. Cyżby kroił się domek dla Teosia? Oj rodzinka będzie tęskniła....
  20. Powodzenia Busia, oby odezwał się dobry domek...
  21. Ale śliczny, już nie dzidziuś, tylko dorastający chłopczyk. Uszy jak wykrochmalone, cudo.
  22. Wit.B ma taki specyficzny zapach, może jej nie smakować, albo zepsuc smak jedzenia. Dlatego lepiej jej wcisnąć w kawałeczek mięsa i połknie.
  23. Co u Busi naszej młodziutkiej, Legion zaniedbujesz nas, chcemy wiedzieć, czy nadal czuje się młodo?
  24. Niestety, ale chyba się skumplowali...:evil_lol:
×
×
  • Create New...