Legion przez tą awarię serwera nic nie wiedziałam. To prawda, Busia się bardzo przywiązuje. Trzeba działać intensywnie. Hopka znalazła domek przez ogłoszenia w Wyborczej jakieś Aaby... Tula dawała tam ogłoszenie, czy wiesz jak się tam daje ogłoszenie, wiem że można ze zdjęciem . Jeśli nie wiesz, zadzwonię do Tuli jutro, bo ona jest w szpitalu. Przykro mi, że Busia krzyżuje Ci plany. Ja przygarnęłam kota, mam teraz psa i kota i nie moge się ruszyć, urlop spędzam na spacerach , bo kot też wychodzi..