Ale niespodzianka.... Mariolko masz już dostęp do netu? Dzieki za relację z życia Lenki. Szukanie jej domku jest dla mnie priorytetem, jest na allegro, ma banerek, a jak będą jakieś nowe zdjęcia np. ze spacerku to wkleimy je na allegro, bo te z wątku są robione telefonem i wręcz tragiczne:-( Sunia dopiero poznaje świat, biedactwo nie miała nigdy zabawki....dlatego pokochała swojego jeżyka. Lenka nigdzie nia miałaby tak dobrze, jak pod Twoją opieką (zwłaszcza teraz, kiedy uczy się wszystkiego), dziękuję za wszystko co dla niej robicie:buzi:. Ona mi bardzo lezy na sercu:-(