-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=6]Czesc[/SIZE] wszystkim!! :multi: [quote name='_ChiQuiTa_']A bo wiesz jakoś tego roku nawet ochoty nie mam. No i nie wiem... może mnie ktoś gdzieś wyciąginie... :roll:[/quote]A mi koleżanki zaproponowały że zrobimy sobie wieczorek filmowy :evil_lol: Lepsze to niż nic ;) -
Tinka moja śliczna kruszynka :loveu: Dobranoc Edyciu :calus:
-
ekhm ekhm luth... :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'][B][SIZE=4][COLOR=red]Pijemy za śnieg![/COLOR][/SIZE][/B] :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: HA! I tak byłam pierwsza! :evil_lol:[/quote]:mad::mad: No to co :mad::mad: [Ty pijaku!! Byle okazje se znajdzie by po kielicha sięganąć! WYDAŁO SIĘ :evil_lol:] No to ja ci za to ne powiem że jutro jade z mamą na zakupy do Rzeszowa :lol: Ludzie idę spać bo morda mi się nie zamyka od cągłego zieeeeeeewania :lol: :sleep: [SIZE=6]Dobranoc :sleep:[/SIZE] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Azulka moja :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu:-o:-o Jakie piekne te fotki :multi: U nas też zaczął padać [SIZE=6][B]śnieg :sweetCyb:[/B][/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=5][COLOR=Blue]Ludzie!! Ludzie!!! [SIZE=7]Śnieg[/SIZE] dotarł do Grodziska [/COLOR][/SIZE] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Sylwuś, nawet fotki zrobiłam :evil_lol:[/quote] Widziałam :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jakie piękne sniegowe fotki :multi: :loveu: -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Hop do góry Jaga :multi: -
Witamy późną porą :multi: Coś tu dzis cicho :mad:
-
Kurcze jakie bydle ogromne :loveu:
-
Piekne :multi: wiq jak ty to robisz :loveu:
-
Cześć :) Świetne fotki z walk potworowców :evil_lol: Zazdroszczę sniegu :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Śnieg w Rzeszowie łii :multi:[/quote]Gosiu a dlaczego w Grodzisku go nie widać?? :mad: Kto mu pozwolił padać w Rzeszowie?? :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Sylwusia, Edytka - będziemy we trzy, będziemy szaleć, zrobimy sobie impre na Dogo. :evil_lol:[/quote]Rozniesiemy to forum :multi: :lol: ALe wiecie ja mam pomysła bo porzyczyłam sobie ok 30 filmów ok koleżanki i będe całą noc oglądać:diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='misiaczek']Oj nie taka skromniutka ta galeria :lol:.Bardzo się rozwinęła,odkąd zaraz po jej założeniu do Was zaglądalam i Figulca podziwiałam ;). Oczywiście,jak tylko czas pozwoli będę tu zaglądać,bo zdjęcia świetne i modele piękni :loveu:.[/quote]Bardzo dizękuję za miłe słowa :multi: Dziś jest tu szczególnie nieskromnie bo mnie wzięło na wklejanie fotek :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Boszz... jak ta Figa przepięknie wychodzi....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mizianko odemni :):):):):)[/quote] mizianko przekazane :multi: Kibic [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/90b67101844aef8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/303/fbd2b37877c2ed79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/7c55bbab57210c55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/302/924de1fe7434c4b1.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']No to rzeczywisćie... wiesz co... chyba bedziemy we dwie na DGM :)[/quote]Nie będe sama :multi: A ty czemu nigdzie nie idziesz?? :-o -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czabi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/312/b95cba7c87e4e77f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/303/c399e9f8279cecdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/302/815a246a0540995e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/312/7612d1036e2ad7dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/63ed3af1ef7a1399.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/258/8303385770bad549.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A teraz Kuba [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/375d5b1972ea3343.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/308/2615e268a58994a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/308/b62f3d889e313f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/d9b515a679781d54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/5b463da6bfeeb0cf.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tej fotki chyba nie było [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/888bc63b6affde96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/adfee0169511ebe5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/47926e8ecc580ca8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/88dbdec5294a97c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/a1f90255160424c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/797244fc911e9e7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/36cdae7518e8cb51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/308/12333fa37a11b753.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/64c3db06c018d891.jpg[/IMG][/URL] Powinno wystarczyć na jaiś czas :diabloti: Fotki choinkowe już sie skończyły :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Sylwia, nie zapomnij, ze Aza ma jeszcze jajniki. :evil_lol:[/quote] To jak, robimy szczeniaki?? :diabloti: Ale szkoda że cieczki już nie ma bo chętnie bym jej sobie porzyczyła ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Ale rymy :D:D[/quote] Wiesz nawet nie zauważyłam :megagrin::lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Witam :) ale fajnie ze są foteczki :):):) Figunia jak zwykle pięknie wyszla... czy ja dobrze wyczytałam spędzasz sylwka przed kompem ?? :crazyeye: ja chyba też.... :oops:[/quote] Tak jakos w tym roku nie mam ochoty nigdzie iść :p Poza tym jedyne o oferują w mojej okolicy to jakaś wiejska potupanka w OSP :eviltong: Większa atrakcja to zostanie przed kompem :p