Jump to content
Dogomania

pati-c

Members
  • Posts

    1664
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati-c

  1. jayo- specjalnie dla Ciebie ;) [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6522/dsc0323gg1.jpg[/IMG]
  2. Spotkałam się dziś z Panią (powiązaną chyba z setery-adopcje) zainteresowaną Remikiem- dzięki Niej poznałam kilka osób,którym los psiaka nie jest obojętny. Może..... Z tego spotkania nasuwa mi się jeden wniosek- Remik NIE mieszkał w mieście- bardzo się chłopak stresował gwarem i ruchem miejskim..i był bardzo grzeczny :) super dogadywał się ze wszystkimi napotkanymi psami i sukami, pilnował się rewelacyjnie,do ludzi -uosobienie łagodności.. I nadal ma chorobę lokomocyjną :sad:
  3. Domek się rozmyślił. Udało mi się ubłagać przyjaciela,że jeśli nie znajdzie się dziś dom stały,to przechowa Remika na czas mojej nieobecności (czyli max.do śr.) Remik zna jego i jego dom,więc będzie mu tu lepiej niż w zupełnie obcym dt. Będzie miał do dyspozycji dom i ogród (teren zamknięty) Tak więc SZUKAMY DS!!
  4. Jestem umówiona dziś po 19" z rodziną zainteresowaną Remikiem. Ciotki i Wujkowie trzymać kciuki!
  5. Przelew doszedł- dzięki! Wszystko jest już umówione. Jutro ok.10-11"jadę po psiaka do Otwocka i w drogę :)
  6. i koniecznie takiego,co ma też chorobę lokomocyjną :evil_lol::evil_lol:
  7. [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/6853/dsc0299ks6.jpg[/IMG]
  8. Ze wzgl.na Remika plany wyjazdowe uległy zmianie i zamiast nad morzem wylądowaliśmy na suwalszczyźnie -mam tam super miejscówkę u faceta dla którego nie ma znacznia czy przyjadę do niego z jednym psem ,czy z trzema ;) [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8320/dsc0296mw0.jpg[/IMG]
  9. Na szczęście zabrałam pokaźny zapas ręczników,ale auto i tak musi przejść małą renowację..:roll: a tak chłopaki woziły doopki ;) [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9629/dsc0265wu7.jpg[/IMG]
  10. Jesteśmy z powrotem cali i zdrowi ;) Remik niestety jednak ma nadal chorobę lokomocyjną,co mocno "urozmaiciło" wyjazd :roll: Poza tym było całkiem ok. Psiaki nabiegały się, popływały..i okropnie wybrzydzały przy jedzeniu- jaśnie hrabiostwo najchętniej to by tylko mięsko już jadło :roll: jayo rozmawiała dziś z potencjalnymi chętnymi i właśnie czekam na tel.- oby wyszło z tego coś dobrego...
  11. Zdjęcia będę po powrocie :) Teraz nie mam przy sobie aparatu i klikam z cudzego kompa.
  12. O,widzę,że dyskusja na całego ;) Nocka minęła spokojnie. Dziś chłopaki musiały dogadać się jeszcze dodatkowo z dwoma samcami i...cztery psiaki latają właśnie zgodnie po ogrodzie :) Jeszcze dla jasności-nikt nie jest i nie był faworyzowany, wszytko jest po równo. Jutro wyjeżdżam. Pepe i Remik jadą ze mną. Wracamy w piątek (22.08 ) i jeszcze raz przypominam,że wieczorem ktoś MUSI ode mnie przejąć Remika,bo w sb.(23.08 )znowu wyjeżdżam i po pierwsze nie mogę go zabrać,po drugie nie mam gdzie go zostawić. Nie będę miała dostępu do netu,więc w razie czego zostawiam swój nr tel.: 698 61 62 50
  13. joaaa- ostatnio zaczęłam wychodzić w takich syt.do łazienki (jedyne pomieszczenie z drzwiami) i pierdoły zgodnie (mimo wcześniejszych nieporozumień) czekały grzecznie i spokojnie ,aż wyjdę.. a jak wyszłam to była ogólna radość i spokój :)
  14. werbena- wielkie dzięki za rady! ja zawsze popełniam ten sam błąd -jestem zbyt wylewna w uczuciach..i na psiaki (i na ludzi) to działa..a potem same problemy..:roll: Syt.jest opanowana-trochę stanowczości czyni cuda ;) Zmodyfikowałam "nieco" mój wyjazd i Remik jedzie z nami. Wyjazd we wt.,powrót w pt. Ale zaznaczam-w pt.wieczorem ktoś MUSI przejąć Remika- to termin ostateczny..naprawdę już nic więcej nie jestem w stanie pomóc,bo w sb.jadę z Poldkiem (psiak z dogo) do Zakopca,a wracam ok.28.08.
  15. Ludki,nie jest źle :razz: Chłopaki się nie zjadły, z dwa razy ostrzej na siebie powarczały,ale potem poszły zgodnie na sofę i nawet położyły się jeden blisko drugiego. Przy jedzeniu też nie odstawiły cyrku (wcześniej też zresztą były grzeczne przy miskach) Trzymać kciuki za pokój na świecie! ;)
  16. Chętnie bym go przechowała gdyby nie zadymy z moim psem,który został z tego powodu wywieziony do przyjaciela,który zgodził się przetrzymać go do dnia DZISIEJSZEGO. Po drugie-jak pisałam wcześniej 19.08 wyjeżdżam (już nawet kombinowałam jak zabrać Remika ze sobą, ale w obecnej syt.jest to niemożlwe)
  17. ...............................................
  18. Do góry!!!!!! DT POSZUKIWANY!!!!!!!!!!!!!!
  19. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3007/dsc0148pr0.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9554/dsc0159ot3.jpg[/IMG]
  21. Trochę fotek na zachętę.... [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8083/dsc0127hs6.jpg[/IMG]
  22. Do góry!!! Psiak jest super! Jakbym nie miała Pepka,to bym go przygarnęła :placz: -wogóle nie ma z nim problemu!!
  23. Cholera,szkoda psiaka.. On jest naprawdę przekochany.. Pozwala wszystko ze sobą robić, przytulaśny (wywala brzuchol do głaskania,ładuje się na kolana) i strasznie wpatrzony w człowieka. Na spacerach bezkonfliktowy, w domu nie szczeka, idealnie chodzi na smyczy, bez smyczy pilnuje się rewelacyjnie, nie biega za rowerzystami... Tylko zaborczy drań jeden...
  24. Syt.chwilowo opanowana- Remik jest u mnie,Pepe u przyjaciela -DO JUTRA!! Jutro Remik musi zmienić lokum!!!!
×
×
  • Create New...