-
Posts
514 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ziele77
-
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
ziele77 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Uszatka jest po prostu psem idealnym, mam wrażenie jakby była u mnie od dawna!Myślałam, że już nie nawiąże z żadnym psem takiej więzi jaką miałam z moją Neską, a tu zapowiada się niespodzianka :lol: -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
ziele77 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Na adopcję nigdy nie jest za późno ;) Fajnie wyszła Uszatka pod tym stołem, to elektryzujące spojrzenie :cool3: -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
ziele77 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Hej!Uszatka jest u mnie :)Jest bardzo kochana i od początku czuje się jak u siebie.Ma ogromny apetyt, byłysmy już na 2 godz. spacerze.Jest bardzo towarzyska do psiaków, ale... już mnie broni!:evil_lol:Jak podeszła do nas wielka suka owczarek i zaczęła warczeć to Uszatka się na nią rzuciła nie na żarty :-o w ostatniej chwili odciągnęłam.W małym ciele wielki duch jak się okazuje :lol: -
Kolorowych pięć szczeniaków i mama szukają domu :-) mają domy
ziele77 replied to jayo's topic in Już w nowym domu
:niewiem:??? -
Kolorowych pięć szczeniaków i mama szukają domu :-) mają domy
ziele77 replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Ok.Już wyjaśnione! -
[quote name='Reno2001']Dokładnie, bierz tego szczeniaka :multi:. Teraz nawet szczeniakom cięzko o domki :-(. Wiem, bo wystawiam im allegro i łatwo nie jest :shake:. O Rudkę się nie martw. Nie pozwolimy jej zginąc ;). Szczeniaka masz blisko i pewnośc, że będzie OK do dziecka. Ze starszym psem może byc różnie. Najważniejsze, ze się odezwałaś do nas i wiemy "na czym stoimy" :p![/quote] Dziękuję!No to tak zrobię :lol:
-
Okey, to tak zrobię:roll:
-
Dziewczyny przepraszam!Ja po prostu chciałąbym już przygarnąć jakiegoś psiaka i brakuje mi już cierpliwości w czekaniu :oops:tym bardziej, że narazie suczka to wielka niewiadoma, co innego jak bym już wiedziała, że z suczką okey i że przyjedzie do mnie w przyszłym tygodniu, a tak...sama nie wiem już co robić :shake:
-
[quote name='aniulka111']No i w czwartek bede jeszcze na dzialce wiec na spokojnie jeszcze raz zobacze jak zachowuje sie wobec dzieci. Bo chce byc pewna na 1000%[/quote] a no właśnie to ważne!a jak on tam jest sam to jest cału czas przywiązany na dworzu.Jest sam czy tam ktoś pomieszkuje, jak on to znosi?
-
Kolorowych pięć szczeniaków i mama szukają domu :-) mają domy
ziele77 replied to jayo's topic in Już w nowym domu
To ja dzwoniłam przed chwilą w sprawie adopcji suni :)ta w łatki z różowym noskiem baaardzo mi się spodobała :loveu: -
No właśnie martwię się, bo tak naprawdę nic nie wiadomo ani o suczce ani o transporcie i szkoda mi tego, że mam teraz wolny czas a niewiadomo kiedy ona będzie mogła przyjechać jeżeli wogóle :shake:
-
Ulka18 czy wiadomo już coś może na temat transportu?Jesy szansa na przyszłą niedzielę?:roll:
-
[quote name='agusiazet']Jeśli wymieniony Pan Tomek będzie jechał po 10 sierpnia ja mogę sunię 11 wziąć do mnie na tymczas, aby poczekała na wyjazd:) Byle nie za długo!!![/quote] Dziękuję za ewentualny tymczas :multi:Bardzo bym chciała aby sunia przyjechała do mnie już za tydzień!Kierownik narazie nic nie napisał o suni.