Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']to po tym odpoczynku taka jestes:evil_lol: mi by sie tez taki przydal od wszystkiego zaszyc sie sama bez nikogo...:roll:[/quote] Nie zaszywaj się... :evil_lol:
  2. [quote name='Mała Rita']wiesz teraz juz tak calkiem poaznie.... potrzebne chyba czasami jest takie wyciszenie..... dystans do swiata i do tego co nas spotyka.... :roll: :cool1:[/quote] :calus: [COLOR=PaleTurquoise]regeneracja siłami natury...[/COLOR] Cudnie, że czujesz się lepiej !!! Dni stały się lepsze :loveu:
  3. [quote name='Pegaza']oj ta do jutra rana mam luz;)[/quote] Cóż za rozpusta :roll:
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Sie zaczynam gubic kto ma urodziny:roll: dzis Tofik?:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza']A ja myslalam ze to parowa:evil_lol:[/quote] Nie, no chyba marchewa? :hmmmm:
  6. Normalnie jakbyś luzzz miała ;)
  7. Bry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/cool.gif[/IMG] Znajomy też kupił tuje w promocji po 10 zł za sztukę, teraz zadowolony chodzi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/zabki.gif[/IMG] wcześniej oglądał w innym sklepie i były po 23 zł.
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][COLOR=MediumTurquoise]Słoneczko[/COLOR] [/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kisss.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz084-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz085-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz086-3.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Wieczny płomień namiętności[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/r037.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz064-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz067-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070-5.jpg[/IMG]
  10. [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_1424.jpg[/url] Pysio bardzo mi się podoba :loveu:
  11. [url]http://i43.tinypic.com/w80xsz.jpg[/url] Męczący dzień :evil_lol: A poza tym piękna jest! :loveu:
  12. [quote name='Magda'] Mama postanowiła mieć coś kolorowego w ogrodzie i nie chciało się jej czekać na prawdziwe kwiaty. Wsadziła sztuczne gałązki, a potem pół dnia robiła ze mnie idiotę, że te krzewy to tak mają i szybko kwitną... ja osioł zamiast sprawdzić to uwierzyłam:cool1: Dopiero tata się nade mną zlitował:loveu: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]przynajmniej było wesoło, hihihi [COLOR=Black]Mikuchna zadowolony, elegancki pan na włościach [/COLOR][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG][COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR]
  13. Cześć Saruś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] Gorące uściski i słodkie buziaki dla Ariska, przede wszystkim życzę dużo zdrówka! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/82F.gif[/IMG]
  14. Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FB.gif[/IMG] Jakie plany na weekend? Może na fotki spacerowe można liczyć :cool3: Bardzo lubię patrzeć na Kati, bo ona pięknieje z dnia na dzień :loveu:
  15. Witajcie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz058-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz057-4.jpg[/IMG]
  16. [quote name='ewa2909']Zmiana warty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Gosiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] Neli zawodowo wcina marchewkę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/8A6.gif[/IMG]
  17. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] Dziś przyszłam z buziakami dla Toficzka i życzeniami, przede wszystkim dobrego apetytu, zdrówka, uśmiechu na pysiu, i radosnych spacerków... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/830.gif[/IMG]
  18. [quote name='Kasia_zg']Gucio wydał komende leżeć :) [url]http://i42.tinypic.com/2v34fa1.jpg[/url] [/quote] :roflt: Musztra niczym w wojsku, a Gucio to już chyba generał :cool3:
  19. [url]http://i39.tinypic.com/kas878.jpg[/url] Jaki zapracowany :evil_lol:
  20. Pozdrawiamy piątkowo :loveu:
  21. Cze Odchudzacz :evil_lol: Niebawem będzie wszystko zwężać...
  22. [quote name='tigrunia'] Cytowanie mi wyłączyli bo abonament się skończył :cool1:[/quote] :roll: upsss
  23. Słoneczko przyszło [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG]
  24. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Wiosenna produkcja biżu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] dobry pomysł !!!
×
×
  • Create New...