Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Aga76

    Aksa i Tofi

    Dzień doberek :loveu:
  2. [quote name='tigrunia'] Grubaska dziś się kąpać będzie jak mi sił starczy więc jakieś zdjęcia powinny się ukazać :multi:[/quote] Tia, hihihi - jak zawsze :evil_lol: Bry :loveu:
  3. Cze Be :loveu: Uuu ale wtopa, hihihi :splat::megagrin: Cześć Ewuś, już wtorkowo :multi:
  4. [quote name='Mała Rita']Duety duetami ale poki co Fidek ma nową narzeczoną :loveu: Wazy dwa kilo :cool3:[/quote] No proszę, nowe uczucie rozkwitło na wiosnę :razz:
  5. [quote name='Mała Rita']a jaki balagan najpierw :evil_lol:[/quote] artyzm w wielkim wydaniu :loveu:
  6. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Fajnie ze dzis poniedzialek huuraaaa :multi: nareszcie skonczyl sie ten glupi weekend :evil_lol: Ja wlasnie siedze z korkami w uszach bo pan nam cyklinuje podloge, matko jaki halas[/quote] Bry Asiu :loveu: Praca wre, wrrr wrrr :evil_lol: już niebawem będziesz miała wszędzie pięknie :multi:
  7. [url]http://i43.tinypic.com/5vvmo6.jpg[/url] Pięknie kolorowo i milutko :loveu: pozdrawiamy poniedziałkowo :hand:
  8. [quote name='Pegaza'] ta Aga chce zobaczyc czy jest w stanie mnie zaskoczyc czyms innym:cool1: niz ten dotychczas... jestem na etapie kupowania pralki moja juz jest do wymiany..poszla pompa ale nie chce juz jej naprawiac, chcem nową!:loveu: chyba mam juz wybraną :roll:jutro musze wykonac telefon i pralka bedzie kupiona, z Wawy do mnie przyjedzie Aga:cool3: [/quote] To niech cię mile zaskoczy :loveu: :grins: Co pięknego wybrałaś? :cool3: Bry :loveu:
  9. [quote name='Patikujek']Dzień doberek dzisiaj słoneczko u nas się coś ociąga i nie chce wyjśc, kurcze czyżby pogoda miała się zepsuć:shake::shake::shake:[/quote] Bry Pati :loveu: Tfu tfu, oby jednak pogoda się popsuła... słoneczko ma być :thumbs: [quote name='Gosia2406']Witamy się poniedziałkowo.A u nas słoneczko przyświeca jeszcze nieśmiało,ale juz ciepło 20 stopni.[/quote] Cześć Gosiu :loveu: Masz szczęście do pięknej pogody, Neli może sobie brykać do woli.
  10. [quote name='tigrunia']Aga 15 minut do przodu idziesz :-o A mi z momentem opłacenia abonamentu wrócił multicytat :loveu: A czytałam dziś na administracji, że to nie ma związku :cool1:[/quote] Ależ mam przyśpieszenie :evil_lol: No zobacz :roll: pewnie nie ma, to przypadek :cool1: Dzień dobry :loveu:
  11. [quote name='Pegaza']Ja tez na posterunku jestem ale Ciebie nie ma...:cool1:[/quote] :placz: ale mijanka, buu
  12. Marzy mi się, by pójść razem na spacer... Ten uśmiech wśród wiosennych kwiatów zobaczyć...
  13. To już ostatnia niedziela kwietnia... Pamiętam
  14. [url]http://i228.photobucket.com/albums/ee177/Patikujek/bax/DSCF6340-1.jpg[/url] Przystojniak :cool3:
  15. [url]http://i228.photobucket.com/albums/ee177/Patikujek/bax/DSCF6351.jpg[/url] Piękne, w słońcu :loveu:
  16. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Śliczny wschodzik słońca:multi:[/quote] Dzięki Ewo :buzi:
  17. [quote name='tigrunia']:megagrin:...[/quote] I jaka radosna do tego jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/cupgold.gif[/IMG]
  18. [quote name='tigrunia']Masz jakieś fotki domowe ? :loveu:[/quote] niet, ni ma nic :shake:
  19. [quote name='Pegaza']OO wrescie przyszla wlascicielka:cool1: jakie one maja fajne te kucory-palemki:loveu: TK na swoim miejscu:evil_lol::cool1:[/quote] Przedreptałam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG] hihihi [COLOR=Pink]Oczywiście TK na posterunku, hihihi[/COLOR]
  20. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Sloneczko sliczne :cool3: i tak wczesnie wstajesz :crazyeye:[/quote] Cze Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG] Wyśpię się w następnym wcieleniu, hihihi [quote name='tigrunia']Aguś :loveu: Gdzieś była jak Cię nie było :mad: I niuńki wróciły :loveu: :multi:[/quote] Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow1.gif[/IMG] Dom - praca... i duzio duzio spraw do załatwienia...
  21. [url]http://i42.tinypic.com/295sio2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: A jednak zmiana fryzjera :cool1:
  22. U Asi występują dwa męskie zestawy :cool3:
  23. [quote name='tigrunia']Grubaska się wstydzi i pozować nie chce :evil_lol:[/quote] Be zawsze ma gotową odpowiedź :evil_lol:
  24. [quote name='tigrunia']Wszyscy coś chyba śpią jeszcze Aga :cool1: Ja wczoraj balowałam ale grzecznie przed 24 wróciłam :evil_lol:[/quote] Na to wygląda :roll: Łooo, żeś grzeczna jest nieprzyzwoicie :megagrin:
  25. Dzień dobry Gosiu :buzi: Oby w ciągu dwóch miesięcy mleczaki samodzielnie sobie wyszły :thumbs:
×
×
  • Create New...