Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']Umiem lepiej :razz: [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/66/66316ok93eaxzhn.gif[/IMG][/URL] :evil_lol:[/quote] Noo, żesz... jestem pod wrażeniem, jakież piękne i płynne są twe ruchy...
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']... ani razu mi nie zgasł :evil_lol:[/quote] I to się liczy !!!
  3. [quote name='tigrunia']O kurka biba na całego :cunao:[/quote] Łooo, jak pięknie mkniesz po parkiecie :loveu: niczym nimfa
  4. [quote name='ewa2909']No i uciekła Ci i nie opowiedziała:evil_lol: [/quote] Nio, siędzę teraz taka cała w niepewności :roll:
  5. [quote name='tigrunia']Jak Ty ją poznałaś ? :evil_lol:[/quote] Chwilowe natchnienie na mnie spłynęło :megagrin:
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cześć dziewczynki:loveu:[/quote] Fajnie, że przyszłaś :multi:
  7. [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: Ładnie to tak małolatów rozpijać??????????:mad::mad::mad:[/quote] Cze Ewuś :cool1: Toż ona już pełnoletnia jest :evil_lol: i ma pełnię praw (na razie, hihihi)
  8. [quote name='Kasia']to zdjęcie jest rewelka!!! :evil_lol: nawet sobie je skopiowałam i zapisałam na kompie :loveu: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003-2.jpg[/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu: Fionka fanka chmielu w natarciu :evil_lol:
  9. Cześć Dziewczyny :Cool!: U nas dziś w końcu jest całkiem ciepło i oby tak zostało. Rano też nie widziałam zdjęć, a teraz wróciły [COLOR=PaleTurquoise]odbraziły się hihihi [COLOR=Black]:drink1: Wczorajszy wieczór... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz001-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz004-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003-2.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR]
  10. [quote name='tigrunia']A może być śpiący .. diabełek ? :diabloti: [url]http://images39.fotosik.pl/120/8186a49346a65778med.jpg[/url] [/quote] Toż to kuciak jest :evil_lol: w dodatku rozanielony
  11. [quote name='Pegaza']Cze wszystkim :loveu: nie wiem jak sie wyrobie dzis ale jutro tez mam wolne jak co :cool1: na stopkach jesio nie mam narazie sa na kolor pomaranczowy pomalowany:cool1: [/quote] Jutro też tu przyjdę :grins: Ostatnio siostra mi mówiła, że widziała fantastyczny pomarańczowy lakier :cool3: czyżby o był ten? Na pewno to ten właśnie!!! :cunao:
  12. [quote name='tigrunia']Teraz też się tak rozkłada :evil_lol:[/quote] Rany, ale masz z niej ubaw :megagrin: nieprzeciętny słodziak!
  13. [quote name='tigrunia']Nie chwaliła się :cool1: Może dlatego stópki nie pokazała :roll: :evil_lol:[/quote] Ciekawe z jakim wzorkiem :hmmmm: :evil_lol:
  14. [url]http://images49.fotosik.pl/124/c17e87c775b6841bmed.jpg[/url] Kuciak :multi: błogo rozleniowiony
  15. [quote name='tigrunia']Daria - ona się wyraźnie domaga zdjęć Twej stópki :evil_lol:[/quote] :evil_lol: A na stópkach też są tipsy? :roll:
  16. [quote name='Mała Rita']tak, tak podlogi i sciany juz zrobione :cool3: teraz jeszcze lazienka i przedpokój :evil_lol:[/quote] Fajnie :thumbs: Łazienka w jakim kolorze będzie?
  17. [url]http://images46.fotosik.pl/124/84b9a74217d45f8bmed.jpg[/url] Dama w słońcu :loveu:
  18. Jakiż piękny kolor tu widzę :multi: Cudnie muszą wyglądać na stópce :razz:
  19. [quote name='tigrunia'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-6.jpg[/URL] Grzywacz? :crazyeye: Podmienili Ci psa ? :crazyeye: To Ci numer :evil_lol: Okienka piękne :loveu:Pokaż więcej domku :loveu:[/quote] Sama sobie podmieniłam :wink: Też mi się podobają :loveu: Tak więcej to na razie nie ma co oglądać. Dach ocieplamy i fundamenty.
  20. [quote name='***Paulina***']Pięknej we wszystkim ładnie, więc każda fryzurka będzie do niej pasowała:loveu:[/quote] [SIZE=3][COLOR=Magenta]Ooo, bardzo dobrze napisane !!! :klacz: [SIZE=2][COLOR=Black]O rany, rano skakałam do przodu z postami jak wściekły zając, a wieczorem zwolniłam niczym hipopotam, hihihi[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  21. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031-6.jpg[/IMG] Takie okienka chciałam mieć :multi: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-6.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz027-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034-5.jpg[/IMG]
  23. [quote name='***Paulina***'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-6.jpg[/URL] Faktycznie Fionka a'la grzywacz:loveu: Ślicznie wygląda:loveu: Skąd taki pomysł na fryzurkę?:cool3::loveu:[/quote] :loveu: To była potrzeba chwili Myślę jednak, że już nie będzie tak obcinana.
  24. Działkowe dziewczyny [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz023-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz024-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz026-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...