-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Niunia jest taka drobniutka... Kobieca w kazdym calu. Juz moja sipostra nie bedzie na nia mowic Morlinka /<= to od parowki, bo w dlugich wlosach wygladala jak paroweczka, taka prosciutka i okraglutka :evil_lol: / Atka, zloz mnie :razz: Agus, ja caly czas powtarzam, zeby sie stad zabrac i wyjechac do Abu Dhabi. A co to za ludziska wredne??[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Morlineczka brzmi słodziutko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :Cool!: [I][FONT=Georgia][COLOR=yellowgreen]To ja się piszę na wyjazd, mam dość tego miejsca, wrrr i ludzi chyba najbardziej[/COLOR][/FONT][/I] :bigcry:
-
[quote name='PositiveThought']witacie dziewczynki :loveu: ja dziś głupia nie byłam, i do szkoły nie idę :p tylko z ludźmi z klasy do kina... oczywiście, że piękna by była nawet wtedy, gdy Aiduś byłby Kwazimodo i ohydnie by wyglądał. wtedy by nie była podobna, a urocza :loveu: złożyć Cię wewnętrznie, Anusiu? jestesmy pomysłowymi Dobromirami :grins: co u dziewczyn, Aguś? ^^[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Cze Be :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]na co idziecie do kina?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Później wam opiszę jak dziewczyny cudnie się bawią, mają już opracowanych kilka nowych zawab, np. skok nietoperka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Oj, rozumiem to rozbicie :roll: Sobota coraz bliżej, ale jeszcze troszkę czasu jest... Alicja wygląda cudnie, jest taka delikatna i drobna, jednym słowem bardzo kobieca :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]U mnie ciężko, żeby nie powiedzieć dosadniej (...) zaczęło się od poniedziałku i jest gorzej z dnia na dzień, dziś od rana znów, same kiepskie wiadomości, wkr... sprawy, chorzy na nienawiść ludzie... beee Czasem mam ochotę wyemigrować z psami daleko stąd. [/COLOR][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Halo Anusia, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]jestem - jestem, tylko troszkę zabiegana[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :huh: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Wizerunek Alicji jest kryształowy, czy ktoś śmie w to wątpić?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Jak zdrówko i samopoczucie?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
Maksi, pamiętamy o tobie, maleńka. Mrówa, pozdrawiam ciepło :calus:
-
Nie jesteś dziś sama, jesteśmy z tobą, w milczeniu współodczuwamy tęsknotę i ból...
-
[quote name='nadzieja']wczoraj odebralismy RODOWOD Aviego:))[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Nadziejo w słoneczną środę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Gratulujemy [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]:klacz: :klacz: :klacz: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Ps. Mam pytanko, wszystkie formalności załatwiałaś w Wawie, na Lubelskiej?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Cud miód malina - piękna dziewczyna (i ktoś na literkę T?)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4741/obcietaalate4.png[/IMG][ [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5522/pofryzjerzedc9.png[/IMG]
-
[quote name='Hala']powolutku...powolutku...ale ten całus w nochal Maksi baaardzo mi się podobał. :loveu: [FONT=Georgia] Maksi pewnie też... [/FONT]:lol:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[quote name='Seaside']A ja wiem.... ale nie powiem :eviltong: :eviltong: ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]A ja nie wiem :niewiem: ale może kiedyś się dowiem[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:hmmmm: -
[FONT=Georgia]Powoli, krok po kroku i będzie dobrze. Faktury potrzebne :help1: [/FONT]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fbda4ae7da293a44.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/fbda4ae7da293a44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1b1f06012b709132.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/1b1f06012b709132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2960a7ac03913940.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/2960a7ac03913940.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c890dca1067535a5.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/c890dca1067535a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d857040ef3bdc2c.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/1d857040ef3bdc2c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Cześc Agniesiu![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy]Zostawiam dla Was gorace tulaski i zycze milusiego dzionka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Kasieńko, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]dziękuję - tulaski bardzo się przydadzą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :calus:
-
[quote name='madziasto4']Taki wybór zabawek, że nie wiadomo za którą się zabrać :lol: Urocza jest :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]nadmiar szczęścia w zasiegu wzroku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin: [quote name='Anusia & Alutka']Tiaaaaa, bydzie miala. A zgadnij gdzie najpierw nastapi objawienie? :razz:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Objawienie :ylsuper: pięknie powiedziane[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy]Witaj Agniesiu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy]Jakie cudne fotusie maleńkiej rozrabiary :):loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ff861608f789de2.html"][I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/7ff861608f789de2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/URL] [I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy]Słodki bałaganik robi Fionka jak bym widziała swój pokój gdy Matuś sie nudzi identyko :D[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fc798e0500ba94cf.html"][I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/fc798e0500ba94cf.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/URL][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=navy]Pozdrowionka i Tulaski dla słodkich dziewczynek:calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Kasiu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]:buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]z tobą zawsze przychodzi delikatność, wrażliwość i ciepło...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Pegaza']Witam:calus: przyznaj sie która taki bałagan robi?:eviltong: [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/fc798e0500ba94cf.jpg[/IMG][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Halo Dario, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]ciiiiichosza :oops: zabawki same się rozrzucają[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='PositiveThought']witaj Aguś :loveu: śliczne zdjątka Fionki, nie cytuję, bo mi świruje komputer, ale ona jest urocza! i robi się coraz bardziej podobna do siostrzyczki, to spojrzenie... :loveu: więc: dziś zapomniałam, ze są imieniny mamy, biesiada była, sałatki, ciacha i szampan, zabawa na całego... główka boli. ale! cała rodzina poparła mnie, jeśli chodzi o psa drugiego! wszyscy zachwalali Aidka, ze grzeczny i zadbany, ja wtrąciłam o drugim... mama sama wcześniej mówiła, że ona to z nim nic praktycznie nie robi, oprócz mizianek. fajny dzień.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cze Be :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9acd32]należał się tobie w końcu pozytywny dzień![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='MAREA SHAPIRO'][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/189e65541e2ce0ed.jpg[/IMG] Mala Melcia a co u Kaprysi![/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Marea :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]wciąż jestem pod wrażeniem twoich zdjęć.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Anusia & Alutka']Dobry! Alicja padla po upiekszajacym zabiegu. Mam o polowe psa mniej. Jest taka malenka :-( Pozniej ja popstrykam, bo teraz szkoda psiaka.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Witaj Anusiu :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Malutka panna Alicja, rozumiemy i cierpliwie będziemy czekać.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Ja to się nawet boję zgadywać... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -
[FONT=Georgia]Przepiękna tęcza, znów płyną łzy, tęsknota jest we mnie, i wielki ból... Czuję się osamotniona, bez Gabi zawsze będę się tak czuła, odeszła moja najpiękniejsza miłość. Za dużo dobra mnie spotkało, by zapomnieć...[/FONT]
-
[FONT=Georgia]Rozkoszne jest to zdjęcie Aresika [/FONT]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Toż to rewelacja jest i już!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/96/a0111097e98d8a34.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/84/89201c119bd4eff3.jpg[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Pozdrawiamy piękną Nukę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/nuciak/15.jpg[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cze Madzia, pa Madzia - wracaj już[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :terazpol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#006400]Jak skutecznie wypędzić chandrę nie wiem, ale przesyłam dużo pozytywnej energii, tonę ciepłych myśli i gorące uściski. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f3a75ad7ee5ec33.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/167/8f3a75ad7ee5ec33.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Do Matiego:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F2.gif[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Marea, po prostu piękne zdjęcia[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :thumbs: [IMG]http://images12.fotosik.pl/92/30905211fd04e7ba.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/373/d0e5d8c5e61af399.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/92/3fa7cc995ea6559c.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/92/1de2254cdc1e67fb.jpg[/IMG]
-
[quote name='agoosia']super to ja mysle ze ise skusze :D skoro to taka frajde psu sprawia[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Kaprysi od roku zabawka się nie nudzi, dostaje ją co jakiś czas i co najwyżej szybciej opróżnia ją z zawartości, zawsze z wielkim zapałem zabiera się do dzieła :razz: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='danani']Czy ktoś kupił dla swojego psiaczka konga? Napiszcie, czy warto i jak przebiegają zabawy? Czym je napełniacie i jak pieski sobie radzą z zawartością?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Polecam, zabawka jest bezpieczna, budzi ciekawość i rozwija fantazję :wink: - przynajmniej u Kaprysi, niuńka opanowała już metodę najsprawniejszego wyjmowania pokrojonego jabłka czy marchewki. Wcześniej nadzieniem były np. mieszanki psich ciasteczek albo mięsko. Nadzieniem może być praktycznie wszystko, zależy co psiak jada. Patent Kaprysi na wyjęcie jabłka, kilka razy ścisnąć, zaglądnąć czy jeszcze jest, poturlać chwilę, postawić, przewrócić i zjeść :roll: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]