-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']no pewnie sam prezes chodził dumny jak paw:lol: a prezesowa na akademii aż się wzruszyła:lol: taa zaczajiła się na Fione a ja dzis na spacerze z Somą i Pipi myślałam że z śmiechu padne spotkaliśmy po drodze znajomego z psem rotkiem a póżniej jeszcze jednego z suką bokserem, którą moja Soma nienawidzi, ale od dziś nawet i Pipi:evil_lol: te dwie na siebie ujadały Soma- Bokser dobrze, że mi ręki nie urwała. Rotek znajomego pomagal im w ujadaniu a moja Pipi po chwili gdy oni ucichli pokazała co potrafi znaczy że tez umie warczeć i szczekać:evil_lol: znajomy od rotka by się udusił z smiechu:lol: jak zobaczył co mała potrafi z tego gardła wydobyć:evil_lol: hihi a wierzcie mi że Somy charkot brzmi jak lwi ryk:evil_lol: a Pipi przy nich z tym cieniutkim głosikiem hihih[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Zuch córa :Rose: Hihihi, czytając zakrztusiłam się kawką ze śmiechu, Pipi górą![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']Kapryśka się chowa przed WŚBIBSKIMI fotoreporterami :obrazic:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Be co manifestujesz? Uwielbiam fąfla z muchą! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Super ciałko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/4/d1b992ecc7d71a75.jpg[/IMG]
-
[quote name='Yorkie']Od razu na wstępię mówię, że nie wiem, kiedy znowu wejdę na dogomanię. A teraz wyjaśniam dlaczego. Prawdopodobnie złamałam mały palec u lewej ręki. Jutro idę do szpitala na prześwietlenie i pewnie nie obejdzie się bez gipsu. Teraz mam swobodę palców, ale i tak z trudem to piszę. Na razie ręka jest w bandażu, zobaczymy, co bedzie jutro. Ja nie chcę gipsu :placz: To by już był mój trzeci raz, ogółem czwarty. Mam nadzieję, że szybko wróci do normy, bo miałam wyjechać na wakacje, a teraz nie wiem co będzie. [/quote] :crazyeye: O matko! Saruś toż to wakacje dopiero się zaczęły i trzeba być zdrowym. Bidulka nasza :glaszcze:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]A córcia dostała rodzicielskie pochwały i uściski dłoni prezesostwa domowego? Capri czekała na skok Fiony netoperka z łóżka... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][B][I]Kaprysia misia starsza siostra czarnego gumisia[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images28.fotosik.pl/4/d2a24fba59b11934.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/4/737e3d996b2ae746.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/4/85a9e9e5139e80fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/4/23bd0a5626a5e1b8.jpg[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Przyniosłam radosne pozdrowienia na pierwszy wakacyjny weekend[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: -
[quote name='PositiveThought']aaa! jak mogłaś tak pomysleć! :(:(:( obrazam się i nie pomogę! :obrazic:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]:stop: [COLOR=RoyalBlue]tu się nie obrażamy, koniec z dąsami[/COLOR] [/I][/SIZE][/FONT]:motz:
-
[quote name='PositiveThought']5 :grins: może pomóc? :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Ale jedna piątka na pół to tak średnio... no chyba, że to są dwie piątki :roll: Pomóż, proszę [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']Marzenia fajna rzecz...tylko że ja już zapomniałam co to wakacje :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]i mnie przygniotło to wzruszające wspomnienie letniej swobody i wakacyjnej wolności [/I][/SIZE][/FONT]:cry:
-
[quote name='PositiveThought']mogę powiedzieć, co mam z polskiego i WF :grins: cofnij się w czasie, może? :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Możesz powiedzieć :evil_lol: Chwalić się, chwalić!!! cofnąć to ja się mogę, ale nie wiem czy w czasie [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:megagrin:
-
[quote name='PositiveThought']a niektórzy się z nim przyjaźnią... ale skoro mówisz. będę się trzymać od tego pana daleko. :evil_lol: jasne, jasne... chociaż właściwie od kiedy zaliczyłam historię...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Przyjaźń ważna jest w życiu :loveu: Be no powiedz powiedz, co tam masz ładnego na świadectwie :loveu: O rany, wakacje... jak cudnie było mieć wakacje!!! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']cześć ponownie, już opiłam to, że... ZDAŁAM :Cool!: i nie mam żadnej 3 :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Alkohol twój wróg, a poza tym to wszyscy wiedzieliśmy, że takiej oceny na pewno nie będziesz mieć na świadectwie :evil_lol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Mała rozbójniczka z niej musi być :grins: Jak już po zdjęciach widać, to z pewnością tak jest :grins: Witaj Aguś :multi:[/quote] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][FONT=Georgia][I]Cze Madziu bardzo wakacyjnie [/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]:Cool!: [quote name='Pegaza']Witaj Aguś:p cudowne maleństwo:loveu: taki aniołeczek:loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/3/b8e6a65b4bad2213.jpg[/IMG] ale mi dziś wesoło :multi: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/15.gif[/IMG] bo moja córka przyniosła z szkoły odznake złotą tarcze czyli wzorowa uczennica[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/11DA.gif[/IMG] sorki ale musiałam sie pochwalić:oops: pozdrawiam wpadne jeszcze wieczorkiem :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Witaj Dario, córci należą się gratulacje[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz::klacz::klacz:
-
Halu, będziesz może u Maksi?
-
Zawsze, gdy czytam twoje wpisy łzy napływają mi do oczu...
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B]Cze Madziu :p [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B]Miki na tle pięknych letnich kolorków[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7386/p6150008sq2.jpg[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][B]Witaj Kasieńko, przesyłamy orzeźwiające pozdrowienia.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][B]Mati i parówa[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d2387261d9a42279.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/1/d2387261d9a42279.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PositiveThought']odkryta :grins: liczy się to, co odkryte...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]zaczyna się na Be, czyli bardo ładnie się zaczyna[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin:
-
[quote name='PositiveThought']w tej galerii wiele tajemnic zostało odkrytych :evil_lol: jedna więcej nikomu nie zaszkodzi...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]odkryta czy zakryta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roll:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Aaa, słynne oko na Maroko :grins: może zdradzę tajemnicę czyje to oko, no chyba że to już nie jest tajemnica[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :hmmmm:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Z Kaczuchą w pościeli...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e97e7cfe2d21ad6.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/3/5e97e7cfe2d21ad6.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba0c3d5ba9a2ebe3.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/3/ba0c3d5ba9a2ebe3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e105ee5f39ef47ed.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/3/e105ee5f39ef47ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b8e6a65b4bad2213.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/3/b8e6a65b4bad2213.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d1cd14e6fe8a954.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/3/1d1cd14e6fe8a954.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7486178af6fb3f3d.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/3/7486178af6fb3f3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4538dcfb939649f1.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/3/4538dcfb939649f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/727162cdbcf7cd4d.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/3/727162cdbcf7cd4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/09705c33af8c8ddc.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/3/09705c33af8c8ddc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db00fcfa0ddef0fa.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/3/db00fcfa0ddef0fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f9665c1c04b1b23.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/3/6f9665c1c04b1b23.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Przecudnej oj tak :loveu: Pozniej wstawie fotke ;) Jakby co to zakupie i podesle :lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]fotki fotki będą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :sweetCyb:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaa bo tej dyskusji wogole nie powinno byc. W momencie kiedy okazalo sie ze kandydatka nr 1 ma punkty karne, cala sprawa powinna byc zamknieta. Ot co. Zaraz spadam za zakupy buuu. Musze zakupic obuwie dla kolezanki, to juz po raz drugi, bo zobaczyla moje i kce takie same ;)[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Domyślam się, że przecudnej urody to obuwie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :razz: [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]Dyskusja na yorkach... be[/COLOR][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']A Ty kobieto nie wiesz, ze w dzisiejszych czasach nie ma tematow tabu?? Dobry Agus :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Halo Anusia, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]ach ach - jestem po lekturze postów dotyczących sondy, jakaż cudownie zjadliwa atmosferka, paść trupem można :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]