Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Witaj Halu, zdjęcia są przepiękne :loveu:
  2. Pamięć o was nigdy nie zgaśnie...
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Cześć Madziu :loveu: Jak się dziś miewa twoja nóżka?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Halo Halo :scream_3: Co tam na wyspach słychać? Tęsknimy, bu :bigcry:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Witajcie Kochani :Cool!: Pozdrawiamy słonecznie [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Pozdrawiamy weekendowo Kasię i całą rodzinkę[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Życzymy miłego dzionka, pełnego wrażeń i uśmiechów.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. Światełko dla Chrapusi...
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B][I][COLOR=Navy]Dzień dobry :cool1:[/COLOR] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/08563e3650c8f47c.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/422a7abbe130a2e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/d33688d5db020342.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/90/263c052ccdb672c0.jpg[/IMG] [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. Zostawiamy pozdrowienia dla dzielnych kobiet :Rose: Precz z krwotokami! Teraz czas na odrobinę szczęścia i błogiego spokoju.
  10. Maksi trzymaj się dzielnie i do ciebie w końcu uśmiechnie się szczęście.
  11. [quote name='Anusia & Alutka']Ach ach... Kocie ruchy... :kociak: Chyba pojde sie polozyc. Pozniej przyjezdza siostra, mnie w weekend nie ma. Nom, pojde juz. Dziekuje dziewuszki za pocieszanko :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]A Borysek będzie?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']ronk ni ma. ja chyba lecę, tivi sobie pooglądam, bo kręgosłup mnie boli[hihi] od siedzenia tu... dobranoc dziewczynki, trzymajcie się :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Beatko miłego oglądania tv i słodkich snów.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Dobranoc[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kaprysiowy uśmiechnięty pysiaczek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images25.fotosik.pl/4/d14f773427633295.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/4/09e626145b4a95b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/27ec7c6ab41d9560.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaaa :chainsaw:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Jakie śliczne kobiece ruchy... cóż za gracja! Ach och [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='PositiveThought']teksańska piłą mechaniczną? aaaa! :scared:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]No nie :shake: ta chce się piłą bawić... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='PositiveThought']właśnie, a Aga tak nieproporcjonalnie ma...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I] O żesz ty mała masakro, ja ci zaraz dam[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :motz:
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Kochane jestescie. Niech mnie ktos przytuuuuuuli :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]To ja pierwsza, później Kapryśka i Fiona :calus::calus::calus: czyli wyciskanie cytrynki, trzy cztery start... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Tak mi zle, dziewczynki, niepamietam kiedy ostatnio tak bylo... Chociaz... chyba pamietam, mimo tego ze wolalabym nie. :-([/quote] :glaszcze: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Ja mam myśl, powystrzelam wszystko co zbędne, ogoniaste wybrakowane pójdą precz, w siną dal, nastanie blogi spokój i same nienaganne członki społeczności, o - tak zrobię, siędę se na białego rumaka i miecz w rękę chwycę i pojadę, zrobię porządek i wrócę z tarczą! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='PositiveThought']aaaa! to ja na gwałt![/quote] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]kochana Be zawsze gotowa do dzieła[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Ha! Teraz wiesz jak to jest!! :-( A ja mam dol...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]W związku z jutrem, czy coś innego? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Pegaza']jeee co za dzien najpierw rano Nikol teraz ja wyrózniona a dyplomik tez dostane i książke i odznake?:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Wszystko, co zechcesz[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='PositiveThought']mogę Ci medal z kapsla zrobić :cool1: przypominasz mi te stare dobre czasy, gdy zostałam [UWAGA CHWALĘ SIĘ!] honorową absolwentką SP... :(:(:([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]I bardzo dobrze, chwal się częściej[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  21. [quote name='Hala']nie...ja jutro nie jadę do schronu. Mam od wczoraj dwie suki w domu na przechowaniu..i nieco mi się to pokomplikowało. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73957&page=3 Widziałam, jak w tygodniu założyłaś dla nich wątek, ale się porobiło... masz piękne damy w domu i jeszcze maluch, troszkę się pokomplikowało.
  22. [quote name='Pegaza']no co wy ta pije kawe ta pije herbate tylko ja nic jak zwykle porządna:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] W końcu w tym gronie ktoś musi być porządny, padło na ciebie Dario[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Koleżanka zaległa na dywanie[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images25.fotosik.pl/4/0a5a625d4ab4ef0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/4/d3689ad3f5434d83.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/4/de56b69231dc8d1e.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/4/19d93bafa02fc2e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/fb983051f3cd1a3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/f678e133b693a68a.jpg[/IMG]
  24. [quote name='PositiveThought']to nie fąfel! wiem jak się czuje BIEDNA Anusia :obrazic:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Fąfel Manifestant[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
×
×
  • Create New...