-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Cze Śląsk :loveu: poniedziałkowo
-
Bry Be :loveu: Jak było?
-
Cześć Asiu :loveu: Jak było na urlopie? To już kres męczarni? pozdrawiam :calus:
-
Cze Be :buzi: Super wyglądałaś :loveu:
-
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://images39.fotosik.pl/179/ce9e189663213e3cmed.jpg[/url] piękna fotka :loveu: ciepła i rodzinna -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://images46.fotosik.pl/183/b4001252e1274918med.jpg[/url] słodki szereg :loveu: Moniu :calus: -
[quote name='Pegaza']Soma mnie dzis na spacer przed 5 rano wyciagla na zalatwienie potrzeby wiekszej:mad: a potem zasnac nie umialam w koncu sie udalo z tym ze co chwile sie przebudzalam mialam nad ranem juz czujne spanie w efekcie czego bylam rano nieprzytomna ii wychodzac na spacer z psami rano o 9 na parkingu stalo auto z gazownictwa.Przeszlam doslownie pare krokow i slysze "daj jednego|"no wtedy temu komus powiedzialam ze "co za daj ja kolezanka dla pana nie jestem" facet wyszedl z auta ubrany po roboczemu i mowi "nie poznajesz mnie a ja mowie hardo nie!:evil_lol: i poszlam wkur na caly swiat i niego :mad: pol drogi myslalam czy go znam w koncu mysle chyba mnie z kims pomylil..w domu jak m-a wstal opowiadam mu co mnie spotkalo iii wtedy mnie olsnilo:cool1: wiem kto to byl :oops: w koncu sie skaplam:cool1::evil_lol: nasz kolega :cool1:przebrany w ubranie robocze byl dla mnie nierozpoznawalny:evil_lol: teraz se mysle co on mogl o mnie se pomyslec:evil_lol: ale wtopa:evil_lol:[/quote] Dobre :grins: niegrzeczna dziewczynka pozdrawiam :loveu:
-
[quote name='Pegaza']musze jakos sobie sobote zaplanowac nad woda..:cool1: a Ty w pracy?:roll:[/quote] Nie mam wolnego :shake:
-
[quote name='Pegaza']Cze :multi: od rana slonko swieci:multi:[/quote] I tak będzie do poniedziałku :loveu:
-
Udanego wypoczynku :loveu:
-
Cześć :loveu:
-
Bry piątkowe :loveu:
-
Dzień dobry :loveu: prawie weekendowo pozdrawiamy Łódź
-
Czadowo będziesz wyglądać :cool3: Łuki będzie miał zajęcie przy odpędzaniu tłumu... Dzień dobry :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']Agus strasznie! Mowie Ci, w Krakowie jestem, mecze sie ogromnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] O matko, biedactwo :glaszcze: Cóż to musi być za katorga straszna... ojć
-
[quote name='tigrunia']I od razu bym miała więcej chętnych na pewno :diabloti: Cudny kaktusik :loveu:[/quote] Zapisy na przyszłe lata pewnie byś musiała prowadzić. :loveu: [quote name='Pegaza'] no Tobie to wsio kwitnie ja widze ze kwiatki Cie lubią:cool3:[/quote] :grins: też mam taką nadzieję [quote name='***Paulina***']Śliczny kaktusik:loveu: Jeszcze zdjęcia solenizantki poprosimy:p[/quote] :loveu: upsss, z tym jest mały problem, nadrobimy zaległości w weekend (taki mam plan) [quote name='ewa2909'][SIZE=4][COLOR=red]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:STO LAT DLA KAPRYŚKI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [/quote] Dziękujemy :buzi: [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu::loveu::loveu: Śliczny kaktusik:loveu::loveu::loveu:[/quote] :calus: Cze Ewuś! [quote name='Gosia2406']Cześć Aguś :hand:[/quote] :calus: Cze Gosiu!
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz010-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz012-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz013-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz014-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz015-5.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Czemuś Ty szybciej tego nie wymyśliła - bym miała nazwe dla hodowli :evil_lol: [/quote] hihihi :megagrin: noo piękna by była...
-
[url]http://images37.fotosik.pl/175/2fa922c8869acb1cmed.jpg[/url] najlepsze :loveu: Cześć
-
[quote name='laurin'] cześć Aguś:multi:[/quote] Cze Anula :loveu: [quote name='tigrunia']No i masz .. pada :cool1: Jak to co wyprodukuję? Toć Paulinka Yorki zbiera w prezentach ślubnych[/quote] Zakład Produkcyjny BE Bydgoszcz :evil_lol: [quote name='***Paulina***'][SIZE=2][COLOR=black]Prosimy o urodzinowe foteczki[/COLOR][/SIZE]:loveu: [/quote] Postaram się :cool1: [quote name='Pegaza']Capryska taka jak moja Pipi tez 4 latka ma:p z tej okazji chyba gosciom cos postawisz co nie?:cool3: no co Wy Ania nasz Anusiak sie chajta? ja nic nie czytala o kiecce znaczy kiedys wiem ze szukala do siostry na wesele a ze na swoje to nie wiem..:roll:[/quote] Znaczy się dobry rocznik :loveu: Hihihi, żeś mnie rozbawiła :megagrin: nam chodziło o Anię od Fastusiątek :p
-
[quote name='laurin']WSZTSTKIEGO NAJ NAJ NAJ [IMG]http://www.na-gg.pl/smileys/bon-anniversaire-18402.gif[/IMG] [/quote] [quote name='tigrunia'] [CENTER][SIZE=5][COLOR=magenta]Sto lat Kapryśnico!! :loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][COLOR=magenta]:new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [quote name='***Paulina***'][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta]:new-bday::tort::new-bday::BIG::new-bday:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=6]Wszystkiego naj naj [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][B][SIZE=5][FONT=Times New Roman][COLOR=magenta]dla Kapryśki!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=5][B][COLOR=magenta]:laola::laola:[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [/quote] [quote name='sandra291']:new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday: [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][SIZE=6]Wszystkiego najlepszego!!![/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid]"STO LAT....":BIG::BIG::BIG:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] [quote name='Pegaza']Cze Aga i 100 lat dla Capryski:loveu::tort::BIG: :new-bday: [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dziękujemy pięknie za życzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG]
-
[quote name='Gosia2406']Cześć wszystkim.Na zdjęcia niestety będzie trzeba poczekać.W piątek jadę do Polski,po powrocie zgram na komputer,bo teraz jeszcze nie da rady.[/quote] Będziemy czekać :loveu: A kiedy wracasz?
-
W Arisku też diabeł siedzi. Mistrz uciekania :razz: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8225.jpg[/url] Spryciarz :loveu: hihihi
-
[quote name='Sara_i_Aris']Ale mu komplementy Aguś prawisz :lol: Jeszcze Holinka-księżniczka zagrożona się poczuje :diabloti: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8170.jpg[/url] [/quote] :loveu: Holly może być spokojna, status księżniczki ma już zapewniony dożywotnio.