-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Cze poniedzialkowo:multi: jak tam dzis dzionek zlecial?[/QUOTE] Szybko, bajecznie, i syto :evil_lol: gofry miałam na kolację :multi:
-
[quote name='Pegaza']No kuna i co mam zrobic:roll: to cos od dogo sie popierniczylo czy co...[/QUOTE] jakiś zaraz internetowy, moda poproś o pomoc :p
-
[quote name='Pegaza']heh czolem wieczorne:multi:[/QUOTE] Czeeee :cool1:
-
[quote name='tigrunia'] Czekajcie, czekajcie :cool3: Mam jeszcze parę spraw do załatwienia .. może jutro ;)[/QUOTE] O, to już nie zaraz? :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] bo ja widze w miejscu banera moj avatar..:roll:[/QUOTE] dwoi się w oczach :evil_lol: Cze :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']niooo ja juz odliczam dni a Ty kiedy urlop? chyba tez w sieroniu z tego co kojarze :roll:[/QUOTE] joł joł, przesunęłam i teraz wzięłam :multi: Zdobywam Olsztyn :evil_lol:
-
Cześć Kochane :loveu: Dzięki wielkie za zrozumienie i wsparcie :Rose:[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Ja nie wiem ze te chlopy takie sknerowate teraz są :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Pegaza']Nie chcial kupic rozu pieknego:crazyeye: toz to dusigrosz :evil_lol: zrobim zrzutke z dziewczynami i na parapetowke Ci kupimy:cool1:[/QUOTE] [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: Coś źle tego chłopa wychowałaś:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Nati28']I to sa wlasnie chlopy, mysla ze rozowy gryzie :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='tigrunia']Ja jestem za zrzutką i [COLOR=magenta]róziem[/COLOR] w Agusiowej sypialni :loveu:[/QUOTE] Reformę męską należy przeprowadzić :evil_lol: natychmiast!
-
Cześć :multi: A kuku
-
[quote name='Pegaza'] nie uwierzycie kto mnie nawiedzil a takie okropne sny mialam ostatnio juz wiem dlaczego:evil_lol: maszkarony [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]T...:roll::evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]ale bylo nawet znosnie:cool1:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][/COLOR][/QUOTE] tfu tfu.. bleeee
-
[quote name='***Paulina***']Cze Aga:loveu: Byłyśmy dzisiaj na działce więc Kati wymęczona całym popołudniem poza domem... Nawet bardzo grzeczna była, cały czas się pilnowala :loveu: szkoda tylko że nie mogę wam jej pokazać :-([/quote] Ja też żałuję, stęskniłam się za księżniczką :calus:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/87d23ef5ad49c921.jpg[/IMG][/URL] Famo bądź szczęśliwa za TM... Bardzo mi przykro :-(
-
Dzień dobry :buzi: [url]http://images39.fotosik.pl/156/2d2e32b21b3ab9e4med.jpg[/url] Ogrodnik :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']tez jestem zbulwersowana tym faktem! :angryy: Witam Dziewczynki Sobotnio!!!![/quote] Strzeliłaś focha? :cool3: :evil_lol: Cześć Asiu, jeszcze trochę i będzie sierpień :thumbs: pozdrawiamy :buzi:
-
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8821.jpg[/url] :loveu: Cześć Saruś
-
[quote name='Nati28']Witamy sie slonecznie :lol:[/quote] Dzień doberek :loveu: pozdrawiamy serdecznie [quote name='Pegaza']No i znow jej nie ma..:roll: gdzie Wy sie podziewacie pewnie na budowie doglada pracownikow:roll::lol:[/quote] Jestem :grins: [quote name='tigrunia']Czeee Agi :loveu:[/quote] Cze Be :multi: Dzień dobry w słoneczne popołudnie :megagrin: Ależ miałam ubaw w sobotę, byliśmy w sklepie ze sprzętem rtv, tak sobie popatrzeć... no i wypatrzyłam cudo: radiomagnetofon Philips w kolorze różowym :evil_lol: normalnie zniewalający i TK nie chciał mi go kupić :obrazic:Pomyślałam, że nic straconego, za pół roku pewnie go przecenią o 50% i wtedy będzie mój! W kuchni pięknie będzie się prezentował :evil_lol: Żeby nie było w sklepie z oświetleniem znalazłam przecudnej urody lampkę nocną, różową w kwiatki, z kryształkami :evil_lol: też nie chciał mi jej kupić :obrazic:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF0607.jpg[/url] Kolacyjka :evil_lol: Dzień dobry :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Buff zwiała przez płot i poleciała prosto w środek psiej awantury - na szczęście przeżyła i grzecznie wróciła :cool1: Ogólnie była ponoć niegrzeczna :shake: Pudzianek złośnik całe dnie na trawce by spędzał i nie daj Boże żeby go ktoś zabrał do domu :crazyeye: Zaraz się wścieka i warczy :cool1: Jessinka jak zwykle grzeczniutka :loveu: [/quote] :evil_lol: bardzo grzeczne przedszkole było Cześć Be :loveu:
-
Dogo ma urlop :evil_lol: Bry
-
[quote name='Pegaza']Kuna cos sie zgrac z czasem nie umiemy razem..:roll: a szkoda bo mam do pogadania:cool1:[/quote] kompatybilność trzeba naprawić :evil_lol: No ja myślę, że dziś, jutro albo pojutrze to się nam uda, [COLOR=paleturquoise]dwa uda[/COLOR] :evil_lol: A tak w temacie ud :roll: chciałam kiedyś kupić udka kucika do pieczenia, to wyszło, że w Mińsku udka po mojemu to tutaj ćwiartki, a udka to pałki :evil_lol: i jeszcze nie chcą sprzedawać pałek :cool1:
-
Faktycznie, to już lipiec... Raczku Kochany pozdrawiam serdecznie :calus: Niech zdrówko Tobie dopisuje, miłość sił dodaje i szczęście nie opuszcza.
-
Halo, halo :loveu: Co słychać u Kati?
-
[quote name='Pegaza']Bry :loveu: no i z wypadu nici..ale przynajmniej za porzadki sie wezne.. milego dnia:p[/quote] No już chyba po? Co robisz teraz? Ja mam chwilę dla siebie :grins:
-
Bry :loveu: U mnie przyszła o 3 nad ranem, ale się działo :stupid:
-
[quote name='Pegaza']Aga a wiesz ze ta posciel ktorą kupilam u innego sprzedawcy to mi odfarbowala sie w praniu i moje nowe przescieradlo zolte pofarbowalo:placz: cwinia ta posciel nie chcem jej:mad:[/quote] ćwinia :obrazic: