Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [IMG]http://i27.tinypic.com/14yamie.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Życzymy Wszystkim szczęścia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG]
  2. [quote name='Magda']Co to za przytulańce:loveu: Mam nadzieję, że bez agresji hihi[/quote] To sama miłość...
  3. Ale fotek :multi: "W szeregu zbiórka :cool1: " jest the best!
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    :glaszcze: No naprawdę brak słów...
  5. [IMG]http://i27.tinypic.com/2m2h06h.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i31.tinypic.com/1z35mpe.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2e5jpk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/10wm7py.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/10ht9aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/104izc4.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i28.tinypic.com/sqmdu9.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2r23ta9.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/6g8v8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/e8r4oz.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2s82we8.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Mała Rita'] w promocji było to brałam :evil_lol: [/quote] Myślisz, że dają jeszcze TAKIE gratisy?
  9. [IMG]http://i26.tinypic.com/2luiq1.jpg[/IMG]
  10. [quote name='***Paulina***']Oby...:roll: Jak na razie to muszę się przyzwyczaić do wczesnego wstawania:placz: No ale dobra, będę dobrej myśli:loveu:[/quote] Wstawanie na wezwanie budzika jest wbrew naturze :evil_lol: Pozytywne myślenie jest w cenie :loveu:
  11. [quote name='***Paulina***']:loveu: tylko piątek i weekend :multi: Eh... To dopiero początek a ja już mam dość:roll:[/quote] początki zawsze są trudne, zobaczysz z czasem będzie lepiej, przynajmniej troszkę ;)
  12. [quote name='***Paulina***']No wolne:multi: Ale teraz codziennie jestem tak zmęczona że szkoda gadać:shake: Czekam tylko na sobotę to wreszcie się porządnie wyśpię:multi:[/quote] Wolna sobota będzie miodzio :loveu: już tuż tuż
  13. Wolne popołudnie? :cool3:
  14. Marzenko :calus:
  15. [quote name='Nati28']Zazdroszcze tego slonca :roll:[/quote] Na pocieszenie, u nas na porannym spacerze trochę padało.
  16. Pozdrawiamy póki co słonecznie :loveu:
  17. [quote name='Mała Rita']on ma taką minę od czasu gdy od fryzjera przyszliśmy :evil_lol:[/quote] Gratis do fryzurki :razz:
  18. Mała mądralina :loveu: Brawo Kati!
  19. [url]http://images40.fotosik.pl/188/922e7ef42a75c16cmed.jpg[/url] Super :evil_lol: [url]http://images47.fotosik.pl/192/66b95f5ceb379688med.jpg[/url] Długowłose :loveu: Najlepsze to jest hasło: Pudzian bydlaku :megagrin: Dzień dobry :p
  20. [url]http://i32.tinypic.com/28vvd7a.jpg[/url] Niuniuś golas :loveu: Fajna minka :cool3:
  21. [I][FONT=Georgia][SIZE=3]Smutna rocznica [*][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/70/95a099e1c62e4293.jpg[/IMG][/URL]
  22. jeszcze jeszcze... Jak nie ta, to inna będzie :cool1: [COLOR=lightblue]działeczka [/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza']od razu lepiej:eviltong: psytulic Cie tyz?:eviltong::evil_lol:[/quote] TAK, poproszę, i żeby było ogniście!
  24. [quote name='Pegaza']oj nie wiem nie wiem takiej pracy jesio nie wykonywalam wiec mam obawy zebym siary nie zrobila sobie:evil_lol: ide do kuchni smazyc pieczarki oraz papryke..[/quote] Pewnie zaraz zacznie pachnieć :roll: Nie zrobisz siary :p
×
×
  • Create New...