-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Aga czy Ty zdazyla to zobaczyc?[/quote] Nie widziałam...
-
No nie idźcie jeszcze, dawno tak fajowo nie było na dogo!
-
[quote name='Pegaza']hahaha kupialas to Swojemu?:diabloti: mozesz to wymazac...fotke..:evil_lol:[/quote] Ja ciągle nie wiem, buu :placz:
-
[quote name='ewa2909'][SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Normalnie czuje sie zaproszona:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/quote] I bardzo dobrze [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Ja tam bym się nie pogniewała jakby do mnie trafiła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :megagrin: ups hihihi
-
[quote name='Pegaza'] Aga ostatnio przylazl z paczka do mnie zamiast do sasiadki dwa pietra nizej.. az sie boje pomyslec gdzie moja koffana posciel moze trafic..jak nie zdola odczytac literek..:roll:[/quote] Nie może być, żeby pościel nie dotarła :shake: Moje dwie ostatnie paczki też trafiły do sąsiadki, pan powiedział, że mu się nie chce jeszcze raz przyjeżdżać i na czwarte piętro wchodzić, więc już nawet się nie fatyguje do nas.
-
[quote name='ewa2909']Dobrze pisze:eviltong::eviltong::eviltong: Mamusia mi kupiła -chiba w posagu na nową droge życia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Bardzo fajny pomysł :bigok: [quote name='ewa2909'][SIZE=1][COLOR=magenta]Aguś to ja Ci drugą taką śliczną róziową kupie jak mnie tyż zaprosisz.Dobla;)[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=Magenta]Hihihi - zgadzam się z radością[/COLOR] :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Przyszly tydzien musze w domu siedziec bo nowego kuriera mamy a takich fajnych mielismy na rejonie naszym..teraz znow tego musze uswiadomic co i gdzie ma paczki zostawic w razie nieobecnosci mojej..[/quote] Wyszkol chłopa, co by chodził jak w zegarku :evil_lol: i nie myślał za dużo samodzielnie...
-
[quote name='ewa2909']Takie z pie......:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] ... z piernikiem?
-
[quote name='ewa2909']Ależ oczywiście.Dzisiaj z dziewczynami z pracy byłyśmy w w takim sklepie dla dorosłych:evil_lol::evil_lol::evil_lol: I wszystkie kupiłyśmy takie fajne czerwone poduszki z ........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :megagrin: z niespodzianką
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Spokojnie mi sie nie spieszy..chyba ze Ty juz chcesz miec [COLOR=pink]roziowo [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote] Dam radę, poczekam :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Oj tak.. jutro Walenty :p pamietacie o tych swoich?[/quote] Cały czas... :evil_lol: M-A może na coś liczyć?
-
Przystojniak [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsupup.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Pompką :diabloti: osz buu znow..[/quote] Życie trudne jest, czasem nawet bardzo :roll:
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ja Ci kupie jak parapetowe zrobisz w Guciu :cool3:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]przyjade specjalnie..:lol:[/COLOR][/SIZE] [/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Muszę w takim razie TK popędzić do pracy... hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='madziasto4']Może kolega był po zarwanej nocy :diabloti: Mnie się podobał :grins:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Tego nie wiem...[/COLOR] To najważniejsze :loveu:
-
[quote name='Pegaza']oj buu noo spadek spadek napiecia czuje[/quote] Trza napompować...
-
[quote name='Pegaza']Ja Ci powiem Aga:eviltong: poszwa jedna na poduszki dwie na jaski dwie i przescieradlo sztuk jeden[/quote] Łał, full wypas - to jest super prezent! [COLOR=PaleTurquoise]Halo, halo niech mi ktoś sprawi taki super prezent.[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Zepsuty byl:evil_lol: abo juz wiem za duzo go bylo w nadmiarze:evil_lol: a jak to mowia jak sie przezresz to potem chorujesz..[/quote] Czyżby chwilowy przesyt? Nie poznaję koleżanki...
-
[quote name='Pegaza']wlacha koniecznie musimy miec takie same..[COLOR=pink]roziowe :lol:[/COLOR] [/quote] Róziowe [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/icecream.gif[/IMG] górą! hihihi
-
[quote name='ewa2909']suwaczkowa super.Ja ostanio dostałam na imieninki taką 6 elementowa:multi::multi::multi:[/quote] O żesz, jak serwis obiadowy... a co się składa na 6 elementów? Ewuś róziowy jet booski [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Oj Agus chiba ten ogórasek nie zaszkodził by Darii:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No właśnie... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kisss2.gif[/IMG] Może jaki zmutowany był?
-
[quote name='Pegaza']ale to za kazdym razem bede skrzynke otwierac noo:roll:[/quote] Noo - ja za każdym razem maila otwieram, bo mi mozilla zastrajkowała i wszystko się wysypało z zapisanych linków [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20food/eburp.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Ewa[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] no przecie wiem ja tez caly czas zartujemy:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] My na poważnie to tylko pościel kupujemy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/yes2.gif[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Cze dziewuchy! :loveu: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-3.jpg[/URL] O ja cie, jaki ryjoczek kochany :loveu: Widziała któraś z Was Benjamina Buttona w kinie? Ja wczoraj na nim byłam :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Cze Studentko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/dance.gif[/IMG] Nie widziałam, kolega był i zasnął po 20 minutach... A twoje wrażenia?