-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]aaa no fakt za ta cene to sie oplaca..tylko facet mi mowil zeby bawelne prac na lewej stronie zeby kolory szybko nie zbladly..ja teraz musze kupic frotowe przescieradla jedno bedzie zolte a drugie roziowe:p[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Fiona oczekuje chyba jakis nagrody:eviltong:[/COLOR] i klapek widze [COLOR=darkorange]pomaranczowy:evil_lol: fajowy letni[/COLOR] [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-3.jpg[/URL][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Też masz małą wymianę towaru...[/COLOR][/SIZE] Klapek fionkowy jest, mała lubi go tłamsić :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']fotki juz sa:eviltong:[/quote] Ale klusiaki :evil_lol: Zbliżenie :loveu: superaśne
-
Fotki i zupę poproszę :evil_lol: Oooo już są, hihihi
-
[quote name='nane'] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ona tak na wystawie tylko patrzy jak wyprzedzić konkurencję z przodu dla niej wystawy to wyścig :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Poważne podejście do sprawy :painting: hihihi
-
[FONT=Georgia]Saruś, w trzecią rocznicę [/FONT]
-
[quote name='Pegaza']Cze:p przylazlam z rana a tu cisza...:-o [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]i co nie decydujesz sie na roziowa posciel? [/COLOR][/SIZE][/quote] Obecna :cool1: DZIEŃ DOBRY [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Chce róziową i korę też chcę, bo naprawdę dobrze wygląda, a za taką cenę to mogę pomarzyć, żeby gdzieś na miejscu kupić. [SIZE=2][COLOR=Black][IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-3.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='ewa2909']Boś go porządnie wyszkoliła:eviltong:[/quote] :evil_lol: Ktoś mnie w końcu docenił za włożony w wychowanie TK wysiłek... [COLOR=PaleTurquoise] hihihi[/COLOR] :Rose:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]piękna piękna ale charakterek ma do nieokiełznania :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Dama z polotem :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze Asia no tez jestem za jak moje kolezanki foty:mad:maja byc[/quote] Jesteśmy w natarciu :wink: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'] [url]http://i42.tinypic.com/316ae6q.jpg[/url] [/quote] A gdzie sanie dla damy, żeby nie brnęła przez śniegi? :evil_lol: Dzień dobry :loveu: Gdzie jesteś, oj buu?
-
[quote name='ewa2909']Walenty wiedział jak się podlizać Walentynce[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] hi hi[/COLOR][/SIZE][/quote] Mądry chłopak :evil_lol:
-
[FONT=Georgia]Podobno ostatnio pewna Piękna Dama cierpliwie pracowała nad stadem nieposłusznych piłeczek... Rastuś [/FONT]
-
Fiu fiu, niezła laska :cool3: a na poważnie piękna dama :loveu:
-
[quote name='ewa2909']Aguś jak zawsze po wikendzie:eviltong:[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]hi hi[/COLOR][/SIZE][/quote] Ooo to zdrowo :razz: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
Pokaż zarośniętego Fidka :cool3:
-
Klusiaki słodkie dwa :loveu: Lekcja poglądowa bardzo mi się podoba, no kolory trochę inne niż na aukcji bawałnianej, ale kora gites na żywca :loveu: Suwaczek też bardzo mi się spodobał :loveu:
-
Walenty mi przyniósł, na szczęście wiedział jaki kolor powinna mieć doniczka :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]jedyny prawidłowy, hihihi[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] No to po jeszcze jednym kawałku, co ?:loveu:[/quote] Z przyjemnością :cool3:
-
[quote name='Pegaza']Wpadne pozniej to pogadamy ide m-a szykowac sniadanie pa[/quote] Się rozumie, papatki :cool1:
-
[quote name='tigrunia'] Zapraszam :grins:[/quote] To mam już śniadanko :sabber:
-
[quote name='Pegaza']Jakie bliskie sasiedztwo:-o oj dobrze ze juz niedlugo Gucio bedzie.. [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz056-2.jpg[/URL] [/quote] Nasz blok przykleili do starego, na szczęście z tej strony mam kuchnię, szeroki parapet i od razu blat, więc przy oknie bezpośrenio nic się nie robi, ale reszta mieszkańców w moim pionie z tej strony to ma małe balkony, my mamy z drugiej strony taras i większą przestrzeń.
-
[quote name='Pegaza']o kurcze poczulam bączka LIvki:roll: [/quote] Smakowy? :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Chyba wczorajszy kolacyjny byl... znow posty skacza u Was.. a jak dajesz fotke na tego photobucketa to dajesz juz zmniejszone czy ten program Ci zmniejszy ta fotke?[/quote] Ooo, to smakowy był :evil_lol: Sam zmniejsza, tylko wybieram rozmiar :cool3: [COLOR=paleturquoise]dogo pijane po zakrapianych walentynkach, hihihi[/COLOR] :zly7:[COLOR=#afeeee] [COLOR=darkorange]DAWAĆ FOTY !!![/COLOR] hihihi[/COLOR]
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz053-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz054-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz056-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz055-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz052-2.jpg[/IMG]