-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]cześć Aga hmmm wg mnie to ten kolor działa drażniąco :evil_lol: a może :PROXY5: nie pasuje kolorystycznie do kiczen ? [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Bry eM [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Oj tam, noo taki wiosenno - letni jest :evil_lol: A pasować, zupełnie nie pasuje :shake: rzuca się w oczy niczym pochodnia :megagrin:
-
[quote name='tigrunia']Cześć ;) Mam już wymarzoną kawę .. :loveu:[/quote] Cze Be :loveu: Może dolewkę? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/lotsocoffee.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']A gdzie moj post:crazyeye: cuda ludzie cuda sie dzieja:crazyeye: Aga napisalam posta pod Twoimi fotkami..i jego nie ma:crazyeye: to jest niemozliwe Fiona tez go posprzatala?:crazyeye::evil_lol: wiec jeszcze raz zaczne.. albo przewiesisz reczniczek w inne miejsce albo zmien kolor moze to jej nie pasuje:evil_lol: a czy Fiona probuje w to wkrecic tez Capryske bo widze ze obie juz sie tam kreca?:evil_lol:[/quote] Ostatnio mój post u koleżanki też wcięło, był kilka dni, a później normalnie - w biały dzień - zniknął i nie ma po nim śladu do tej pory :hmmmm: DogoCuda hihihi Ręczniczki mam w różnych kolorach:błękitny, róziowy, żółty w kratkę i czerwony w kratkę, kolorowy w paseczki, granatowy, fioletowy w kwiatki, róziowy w kwiatki - i wszystkie lądują na podłodze, cóż to za gust finezyjny musi być :roll: chyba jej nie dogodzę :shake: Kapryśka tylko przelotem była, a że nic ciekawego nie zauważyła to zaraz się zmyła :cool1:
-
[quote name='tigrunia'] tak.. Twoja teoria potwierdza się w 100% .. Buff jest bardzo niegrzeczna :mad:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] niemożliwe [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] Kiedy planujesz strzyżenie, przed randką, czy już po...?
-
[quote name='Pegaza'] dziewczyny to jest straszne ...5 dzien i mam dosyc..malo tego ja to robie wg innej metody niz powinnam a na poczatku robila dobrze ale m-a mnie zmylil mowi ze to tak ma byc..:roll: kuna mac nie zaczynam od poczatku..:shake: jade dalej a co najlepsze ta metoda prawidlowa byla dla mnie lzejsza ta co mi powiedzial m-a jest dla mnie za trudna.. Moja szosteczka:p Na poczatku bylo fajnie ale zaczelo sie robic niefajnie gdzies na polmetku, w pewnym momencie zaczelam sie rozbierac :roll:zostalam w figach i w koszulce...bylo tak goraco:evil_lol: a pod doppe se dalam spodnie z dresu zeby bylo miekko bo mnie bolalo kosc ogonowa..:roll: wlosy spocone i dyszalam i odliczalam i myslalam ze juz nie dokoncze uff udalo sie doszlam do konca:evil_lol: ale wstac nie moglam..jakos wstalam i skierowalam sie do kuchni zrobic sobie kolacje..po takim wysilku moj zoladek wolal jesc!!:roll: psy taa bardzo mi pomagaly.. tym razem Pipi mi uszow pilnowala abo moze mnie podtrzymywala na duchu.:roll:.i szeptala do ucha dasz rade kobieto..!!! A co to jest wysiegnik?:roll:to po polsku a jak po naszymy to bydzie?:evil_lol:[/quote] Cze De [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] Rany, wstałaś z łóżka, bo ja nie wiem czy po takich eksperymentach i wygibasach to będziesz miała siłę rano sama się rozruszać? To już od dawna wiadome, że M-A ma fantazję... chłopak bez zahamować, co on ci wmówił? Gorąca jest twoja szósteczka, nawet bardzo! Takie sprzęt mechaniczny co ciągnie :roll: noo
-
[quote name='tigrunia']Cześć Agniesia[/quote] :glaszcze: Gdzieś czytałam, że planujesz dokonać fryzjerskiej zbrodni na Jess...
-
Dzień dobry :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Nic nie schudłam, hihihi[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Powiedzieli mu, że zmarła na raka serca :-o Wyniki sekcji dopiero za dwa tygodnie ...[/quote] Coś koszmarnego... Cześć Be.
-
[quote name='ewa2909']Tylko efektów brak:eviltong:[/quote] Ale ile przyjemności :cool3:
-
[quote name='ewa2909']Nio.Ale spalanie gwarantowane:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aguś Ty też wyprubuj:eviltong:[/quote] Spalanie pewniejsze niż oszczędności w banku :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='ewa2909']A,do gimnastyki to jeszcze troszke czasu mi zostało:eviltong: Narazie zbieram siły:evil_lol:[/quote] Dzielna jesteś :thumbs:
-
[quote name='ewa2909'][SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Czytasz w moich myślach:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] :B-fly:hihihi
-
[quote name='ewa2909']Aguś tu jestem:eviltong:[/quote] Ufff, już myślałam, że skusiłaś się na brzuszki :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']A może lepszym spalaniem się zajeła:eviltong:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Że poduszka Lesia mówisz...[/COLOR] Wieczór spalania [COLOR=PaleTurquoise]się[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Albo Aguś po tej pizzy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Noo - ja po tej pizzy :roll: była promocja i dwie kupiłam :roll:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]na dole widać tylko blat od biurka :icon_roc: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] I może chociaż nóżki D-E? Gdzie ona się podziała? Czyżby brzuszki robiła w zupełnie innym miejscu? :roll:
-
[quote name='laurin'] a wysięgnika to ja niedługo będę potrzebować[/quote] Może Daria ci pożyczy :evil_lol: No ewentualnie ja swój podeślę, tylko TK musi go skleić, bo się rozpadł po ostatnim użyciu - pizza była wielka :megagrin:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]nikogo nie widać :shake: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Patrzyłaś w dół?
-
To co ciśnie się na usta w takiej sytuacji nie nadaje się do napisania na ogólnodostępnym forum :shake: Lekarska rutyna to jedno z największych zagrożeń, inną sprawą jest brak specjalistycznego sprzętu... Straszna historia tyle było przed nią... tyle było przed nimi...
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]D-E wstawaj :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Trzeba wezwać męskie ramię albo mechaniczny wysięgnik :evil_lol: nie możemy jej tak zostawić :shake: Dario Dario Dario i hop w górę!
-
[quote name='ewa2909']Ale jaki masarz będzie miała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ciało rozwałkowane jak dobre ciasto :cool1: Ciekawe jak długo będzie tak leżeć? Może ktoś się nad nią zlituje :roll:
-
[quote name='Mała Rita']wybaczył ale teraz znow obrazony bo go wykąpałam :evil_lol:[/quote] Sumienia nie masz :shake: Jeden dzień i tyle czynów zabronionych...
-
[quote name='ewa2909']Ale jakie uszy będzie miała czyste:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No fakt, zaoszczędzi czas na toaletę :roll: W sumie od takiego ugniatania też można sobie mięśnie wyrobić :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Alke z Fionki czyszcioszek:eviltong::eviltong::eviltong: Odemnie też prosze wymiziać panieneczki:loveu:[/quote] Cześć Ewo :hand: Niuńki z przyjemnością przyjmują mizianko :buzi: