Hmm, ja mam filmiki grupy C (czyli także Lotka:razz:), ale nie mam fajnego podkładu muzycznego i mi się nie chce wstawiać ;) Brak motywacji, tylko dwa Nexiory!
Mam pytanie: jest taki szampon "smooth", jest napisane, że wygładza włos. Czy ktoś go testował? Mam borderkę, z lekkimi falami na grzbiecie, chciałabym to wyprostować :lol:
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][COLOR=Black][quote]woj. Śląskie
Lubliniec
Przychodnia dla Zwierząt Wilk Piotr
ul. Częstochowska 47 a
tel. 034 356 31 15[/quote]
Chodzę do tego Pana i polecam ;) Miły, wszystko tłumaczy ;)
tel. kom. (ostatnio dzwoniłam do niego o 21:00, odebrał, uspokoił, wytłumaczył - a lecznica pracuje w godz. 8:00-17:00 :lol: ) 0 602 759 899
Jest usg.
[/COLOR][/COLOR][/FONT]
Taa, kiedyś na jakieś stronie o psach był opis rasy border collie. Można było dodawać komentarze. No i ciekawe rzeczy można był przeczytać:
"Wziąłem bordera, całą noc piszczał, musiałam wychodzić z nim o 3 w nocy"
"Mój border gryzie!"
"Wszyscy piszą, że BC to taka inteligentna rasa, a mój jest głupi".
:angryy:
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=b9RssexcuuQ[/URL] - narazie tylko Nexior (na końcu ten dowód, Pati ;) ). Jak zbiorę się w sobie i znajdę jakiś fajny podkład (może ktoś ma jakiś pomysł?) to zrobię filmik z innymi psami. Mam przede wszystkim grupę, w której był Tai, Sparky, Speaker itd.
Ja tu trwam w nadziei, a Ty mnie podłamujesz :evil_lol: No nic, będę czekać, może coś się znajdzie.
Z obozu N4S mam 2 zdjęcia Nex, z tego żadne na przeszkodzie. Myślałam, że może z tego będę miała więcej ;)
No i kurde w tych przyszłych gwiazdach sportu ma byc Nex! :D Mam na filmiku z zawodów, że robisz zdjęcie jak Nex wybiega z tunelu, na treningu szczeniaków byłaś, więc musisz mieć! ;)
BC było dosyć dużo (Tai, Speaker, Sparky, Rasta, Salsa, Figa, Nexee, Mac, Mono), parę beardedów, 4 sheltie...
A ja sobie cierpliwie czekam na jakieś Nexiorstwo :)
Jak pies jest w transporterze to tak czy siak bilet trzeba kupić. Nie ma zmiłuj się, pytałam. 4 zł.
Jechałam z Lublina do Krakowa. Na bilecie ulgowym (mam 15 lat) z psem (miał bilet). Nikt się nie czepiał, nawet kiedy pies leżał na fotelu ;)
Są, są, są! Dalej, dalej:evil_lol:
Ja też mam kilka ciekawych ujęć (szczególnie z ogniska), ale one nie nadają się do użytku publicznego:cool3:
Idę odespać obóz, wcześniej nie było mi to dane.
Nie dostałam listy, sama wymyślam. Rezultat nauczenia pewnej komendy to pies wskakujący mi na stół o wys. 1m:crazyeye::evil_lol:
Daria - ja wstawię filmiki szczeniaczkowa po powrocie z obozu Fortowego. I tak się ciesz, bo masz Gretowy zadek w tunelu:diabloti:
Flaire - zaistniały wątpliwości, które ostatecznie rozwiążą się w ciągu kilku najbliższych godzin, więc najpóźniej o wszystkim będzie wiadomo jutro. Numery tel. masz, więc możesz dzwonić :) Właściwie mogłaś od dawna ;)