Jump to content
Dogomania

milamini

Members
  • Posts

    423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by milamini

  1. Ale nam wyrko dali:loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/156/b2ca891c5f8f420c.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/202/33ddcb38d30c426c.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/202/71a171e5efe6bcc6.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/202/616f97ab4a771843.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/202/cdd4b657dbbcf371.jpg[/IMG]
  2. Sorki ciotka nie miała kiedy fotek powsadzać z Pacowych wakacji, ale zapewniam, że Paculec ma się świetnie, dzisiaj wraca do domku. Trochę się zastanawiam jak zniesie rozstanie z narzeczoną, kogo on będzie gwałcił???:evil_lol: Kilka fotasków z pobytu u ciotki M [IMG]http://images1.fotosik.pl/202/fa73c6e7e6d0a17d.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/193/b607a818a8ebe0fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/193/289c702b68d6a82d.jpg[/IMG]
  3. [U][IMG]http://images1.fotosik.pl/182/98c1d0eff894271d.jpg[/IMG] Kto tam??? [IMG]http://images1.fotosik.pl/182/80a68cf64e0cb3b6.jpg[/IMG] Zaszalejemy???:Rose::Rose::Rose: [/U]
  4. [IMG]http://images2.fotosik.pl/172/ab05c7a45b77a1dd.jpg[/IMG] Wiem-wiem, a to jest sprzedajny lisek:crazyeye:-lewitujący specjalnie przed swoją "żonką". :biggrina::biggrina::biggrina: Latać każdy może.......
  5. To ja cię trochę uspokoję, bo trzy minuty po twoim wyjściu były gonitwy, szleństwa i wogóle to mało go obchodziło gdzie pańcia. Fotki porobiłam, ale później dopiero ci je tu upchnę. Nawet mnie już twoje szczęście przestało obgryzać. :Cool!::Cool!::Cool!:
  6. Oj tak Championy mają cierpliwość;) Czekamy na relację z powitania i pierwszego spaceru:painting:
  7. Dlaczego mi nikt o zdjęciach nie powiedział!!!!!????? Dobra to już na wizji sobie wyjaśnię, jutro za to i ja będę przy robieniu "papapa":-( A Havier to wygląda jak mały lew- ma śmieszną grzywę. Mnie od szczeniora nie widział, a dzisiaj jak do nich poszłam to wcale nie zwiewał nigdzie, ale z głaskaniem to się musial namyślić. I chyba dobrze, a nie tak się dawać obmacywać pierwszemu co łapy wyciąga. Do jutra.
  8. Juś doszło do mnie, tak bywa czasem:mad: a Paculec to ciachanie nosa może robić bezbłędnie;) Ja bym się tam nie obraziła za plastykę darmową. :haha: Ale kto lubi jak mu nochala w ucho wpychają:razz: Ale jest dzielny facio tyle zamieszania i bez stresu na drugi dzień? Nauczę się rasy na was to będę miała z górki:p- za jakiś czas.
  9. Cześć Miumiu!! Mizianka dla Paculca od szetlandowych dziewczynek:cunao::cunao::cunao:Ale ten świat mały;););) i dużoo fotasków poprosimy, bo mi Patrycja żyć teraz przez wasze nabytki nie daje, dzieciak mi zwariował na punkcie chiłek:loveu::loveu::loveu:
  10. Ale ta dodatkowa klasa to ciekawy temat. I tak pewnie więcej piesków niż suczy by tam było, ale dlaczego nie:roll:
  11. [quote name='MarzenaTkacz']Drodzy Dogomaniacy, Zawsze staramy sie brać pod uwagę Wasze sugestie i uwagi. Istotnie Pan Śliwka dość często ocenia psy z grupy I (w tym Warszawa), dlatego ... Owczarki belgijskie i Owczarek szetlandzki idą do Pana Robaka, a Polski Owczarek Nizinny idzie do Pana Śliwki - i to wszystko o mogę zrobić w obrębie I grupy. Pozdrawiam Marzena Tkacz-Rosłon[/quote] To się nazywa profesjonalizm, bo my (szetlandy) już mięliśmy odpuścić, a tak zaryzykujemy;);). Pana Robaka jeszcze nie mamy w komplecie;)
  12. Magik, miałam na myśli suki, które z czasem dziwnych przyczyn, nie dają szczeniąt. Niby wszystko jest ze zdrowiem ok, mąż dla suki sprawdzony, a ona nawet po kilku staraniach nie zachodzi w ciążę. Nawet w różnych kojarzeniach. Taka suka nie jest "napiętnowana", wystawia się dalej i nikt tego nie komentuje. Są ludzie, którzy wystawiają "sami dla siebie", nie rozmnażają, bo np. nie mają możliwości odchowania miotu(pewnie to jakiś promil wystawców, ale..), nie każdy też się nadaje na "obsługę" szczeniorków, a pojeździć lubi. Jakby suki były inaczej zbudowane to nie mielibyśmy teraz tematu do dyskusji;) Choć, w głębi duszy ja też mam mieszane uczucia. Jeszcze nie stanęłam oko w oko z tym problemem. A jest takie powiedzenie "Nigdy nie mów nigdy"
  13. A czy każda "hodowlana" suka daje szczenięta? Nie każda- mimo usilnych prób właścicieli. Nie każda daje sobie radę z odchowaniem szczeniąt i na jednym miocie się kończy. A, że nie widać czy wycięta, czy nie- no cóż wyższość samicy. Kopernik też była kobietą;);):p
  14. [quote name='miniaga'] Nie wiem kto wymyślił to przestawienie, bo tylko idiota postawiłby grzywacze obok ON,[/quote] I każdą inną rasę też:p Jakby padało też byśmy marudzili. Płock też namiotów nie stawiał, a czy miejsca było więcej?? Mniej psów. Wyścigi są bankrutem i nikt tam nie dowodzi, to nawet nie ma z kim gadać. Ale na "Dziesięciolecia" była jakaś olimpiadka dzieci organizowana to i wystawę pewnie też można (jak to bardzo dawno temu było-tyle, że krajówka). Ale zawsze chodzi o kasiorę, a Warszawa jest bidulka, ceny wyższe to za dobry obiekt trza bulić. A nie każdy chce wpuścić bandę nawiedzonych z jakimiś burkami, co podłoże przerobią na klepisko, dziur w murawie narobią i jeszcze później śliczny obiekcik obsmarują, że do d....Najlepiej gdzieś pod miastem od chłopa łąkę wypożyczyć, beczkowozy postawić i tyle.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Lavanara'] I mam prośbę, czy ktoś mógłby podac mi rodziców tej suczki (suka jest w katalogu). Labrador Retriever, suki, kl. młodzieży, FAMA z Misiówki.[/quote] INUJASHA Górska Fantazja- CAPRI Z Iwicznej
  16. A mi świadectwa nie sprawdzali, gdy wchodziłam od strony parkingu (jeszcze nie oblepiona numerkiem), a od strony Racławickiej sprawdzili wszystko (jak już byłam oblepiona i na chwilkę musiałam wyskoczyć z wystawy). Ring dla naszych maluchów był w miarę, ale przeciskanie się między namiotami, parasolami i całą dziatwą to wstyd. Ale my tu sobie pitu-pitu, a i tak już we wrześniu będzie powtórka z rozrywki. Kogo to obchodzi "co se ludziska gadają". A ja bym chciała zwrot 20zeta za parking- będzie na myjnię:p
  17. Ile bilety kosztują? A wyniki dobków suczydła mogę prosić:modla::modla:, może jakies bernenie przy okazji??;)
  18. No i znowu niepotrzebne koszty za zaświadczenia. Może w końcu ktoś się w czółko stuknie?? Mojemu furzakowi pozostaje tylko spryskiwacz i parasol dla ochłody. A pogody się nie przewidzi, teraz słońce, a na jesieni, czy wiosną śniegi też się zdarzają. Mi się marzą duże, klimatyzowane hale. Tylko gdzie takie są???
  19. A opis "techniczno-organizacyjny" można poprosić? Bo się tak straszyliśmy i co? Ci co przeżyli bez udaru pierwszy dzień niech coś skrobną. Jak się szykować na jutro? Bilety, parking, kontrola wet. No i pierwsze gratulacje ślemy!!!
  20. [quote name='Asiaczek']Teren wystawy leży pomiędzy ulicami:Żwirki i Wigury a Wołoską. Musicie dojść do ul. Wołoskiej (zamknięte skrzyżowanie z ul. Odyńca) i odbić w lewo (kierunek: szpital MSWiA) i po prawej stronie będzie "Coctail bar "Truskawka"). Jezeli zaznaczycie, że idziecie z wystawy, to półgodzinna pogawędka murowana!!! No, chyba,że takich jak Wy będzie więcej. :lol: Już teraz zycze wszystkim "Smacznego!". Pzdr.[/quote] A mrożonej kawy to nigdzie lepszej nie było!! Przypomniałaś mi moje szkolne czasy kiedy z Bełskiej się człowiek urywał do Truskawki:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::morning:
  21. Tak, jeden dzień. Podobno na jakimś plakacie "promocyjnym" dziewczyna widziała cenę właśnie 20zł. Jakby nie liczył wycieczka rodzinna wychodzi "bardzo tanio".
  22. To ja tak dla rozluźnienia "....śwadectwo zdrowia psa(wydane [B]do[/B] 3 dni przed wystawą)." W którą stronę liczyć to [B]"do"[/B] od wystawy wstecz (czyli jak wchodzimy w niedzielę to np. sobota może być?), czy normalnie w/g kalendarza i w tym przypadku czwartek byłby ostatnim możliwym dniem. Ja i tak jak trzeba to idę dzień wcześniej. Zawsze przynajmniej tydzień (czyli na jednym świstku dwie wystawy dało się zaliczyć) honorowali. To chyba jakieś lobby wet macza palce. No i gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie?? Skoro są równi i równiejsi i nie każdy wystawca musi mieć papier. Ja współczuję tym co muszą włożyć na kilka psów drugie tyle co kosztuje zgłoszenie. A jakby tak na jednym zaświadzczeniu wpisać kilka psów? To może wet policzy za jak za jednego?
  23. Nic dodać, nic ująć.
  24. Dzięki Bulwinko, bo jakoś tak inaczej o tym wet napisali na potwierdzeniu i zgłupiałam trochę. O dostałam właśnie odp. z biura, że nie będą płatne, jakie by one nie były. Miłe.
  25. Czy ktoś się orientuje czy badania wet przy wejściu są płatne? Jadę nie tylko ze swoim i nie wiem ile kasy potrzeba:p
×
×
  • Create New...