jej!!!!!! ja tez gratuluje!!!!!!!!!:multi:
i mam pytanie czy jak jest napisane ze jest potrzebne jedno CAC (albo cacj) do ch. to znaczy ze moze byc male?? (z krajowej)
i druga sprawa czy litwa czesto daje spis wystawcow bo jedziemy do Silute i jestem ciekawa... ile nas bedzie...:evil_lol:
wiecie co... ale lipa...
przejzalam wszystkie foty... ani jednego kolaczka czy shetlanda...
chociaz by z bisa (sheltie najlepszy wteran i para hodowlana) collie 3 najlepsza grupa hodowlana, ale nawet roboczych fotek zadnych nie ma...:shake: ehh szkoda gadac... niekt nas nie lubi...:placz:
Gośka
nie mozesz dawac samych kosci..:shake: psy beda mialy problemy... zatwardzenia..itp.. wiesz co z pasmi jest tak jak z ludzmi raz maja ochote zjesc wiecej raz mniej... u mnie sa regularnie glodowki... nie dlatego ze ja psom nie dam... tylko ze nie chca...za to wstawiasz papke do lodowki i nastepnego dnia bedzie ze smakiem zjedzona..;) albo... co sie u mnie sprawdza...jednemu psu daje jedzenie 2giego wpuszczam ale trzymam i glaszcze a drugi wtedy szybko leci do miski jesc.. trfa to troche dluzej..:lol: ale duzo chcetniej jedza przy swojej obecnosci..:lol:
ma ktos fotki z bis szczeniat ?? my niestety poleglysmy...:placz:
Daphne uznala ze nie bedzie biegac po hali...:roll:
szczegolnie ze nie bylo dywanow...(co swoja droga uwazam za skandal...:lol: )..
[quote name='Asiaczek']Tak, trzeba mieć młodzieżowy Championat innego kraju niż Polska. Taki "inny" może być z każdego kraju zrzeszonego w FCI. Czyli Luksemburg i Holandia pasują.
Pzdr.[/quote]
bardzo dziekuje :buzi:
ludki nawet nie wiecie jak ulatwiacie ludzia zycie...:lol: no i wielkie podziekowania Dortce..(spaniel.pl) za (prawie ;) ) wszystkie wymogi do CH...
no i jeszcze jedno pytanko :diabloti:
a ml ch estonii... jest napisane ze jesli pies ma ch we wlasnym kraju wystarczy jedno cacj a jak ma ml ch ale nie swojego kraju (ten w ktorym jest zarejestrowany) tylko innego to tez sie liczy ??:razz:
a ja mam inne pytanko...
np. ml.ch lotwy mozna zdobyc przez jedno cacj.. ale trzeba miec inny ml ch niz polski ale jakie sie zaliczaja ?? czy tez np luxemburga badz holandii ??
[quote name='Martyna2006']Hehe :) Sama cieszę się strasznie :)[/quote]
i ja zazdroszcze...:loveu: tez pies moich marzen... tak bym chciala sie kiedys doczekac...
no i ja standardowo shetland i kolak...