jak dostajesz potwierdzenie mailowe z innej wystawy uzywasz to do wyslania na inne.. albo sama piszez w wordzie..;)
jak wysylalam hotmailem tez wracalo a przez wp poszlo:multi:
[quote name='Asta']Gracjana a o co się pokłóciłaś z sedziną? Niestety nie warto sie z sędzina wykłócać bo można na tym stracić... Oczywiście chodzi jak chodzi o werdykt.[/quote]
nie poklucilam sie o to ze ona stwierdzila ze ma za krotki ogon... (a ma dlugi) wiec ja na to ze ma dlugi zeby sedzina jescze raz tylko tym razem dobrze zobaczyla na to ona ze jak ja lepiej wiem to po co na wystawe jade??:roll:
potem mialam take rzeczy w opise jak:
"glowa NIECO dobra w stosunko do calosci" no tak :lol:
albo 'normalne katowanie konczyn i srednia ich akcja" :lol:
ja sie poklucilam z sedzina i dostalam bdb bez lokaty (bylo na 7) ciekawe dlaczego w poprzedni weekend dostalam 2x cwc (a oba razy bylysmy we 3 w klasie) + NSwR (wygrlalam z finska ch.) a teraz nagle nawet dosk nie moglysmy dostac...:angryy: i nadodatek deszcz :angryy:
ja dostalam dziadoski kawalek papieru ze mam dowod wplaty zabrac i dopiero na wystawie dostane nr. startowy...:roll:
co to za nowa polityka nie wysylanie numerkow ??
zgloszenie dzis przyszlo ale..........
jezu.. co za dupy psie!!!!!!!!!!
przeciez wyslalam im na maila potwierdzenie wplaty i kopje rododwodu i odeslali mi maila z "ok." a na potwierdzeniu mam przekreslony katalog i napisane ze nie jest zaplacone + nr. startowego nie ma...:shake: pierwszy raz sie z tym spotkalam... teraz drukowac potwierdzenie wplaty i zalatwiac w sekratariacie na wystawie?? Boze kase chca ale zalatwic to nikt nic nie umie!!!!!!!!!
kiedy stawki :loveu:?????????????? bo dzies juz sroda...
nieladnie lodz...:shake:
ktos napisal ze rok temu byly stawki... co za bzdura... nawet strony zk lodz chyba nie bylo... a ja dzwonilam 2 dni wczesniej i tylko mi ilosc shetlandow ogolenie podali bo w stawkach niechcieli...:shake:
martyna.. moge pozyczyc shetlanda... ona nie jest wielka wielbicielka wystaw ale jak bys nic nie znalazla innego, a lexi by sie chciala z toba wystawic (najpierw zalecam wyprobowac ;) bo nie gwarantuje )
[URL="http://www.popovs.nl/1.html"]http://www.popovs.nl/1.html[/URL]
potem na "our afghans" .......... jakos sie 'NLJ Champion Popovs Thunder'N Lightning' udalo zdobyc ten tytul...;)