Jump to content
Dogomania

Gracjana

Members
  • Posts

    392
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gracjana

  1. czy ktos ma jakie kolwiek wyniki shetlandow??
  2. uhhum....??? a szetlandom albo kolakom to nikt fot nie porobil ???:placz:
  3. jupie:multi: dostalam mailowe potwierdzenie!!!!!!!!!!!
  4. Gracjana

    OPOLE 2006

    to chociaz o tyle dobrze...;) a nazwiska beda na stronie Opola ??
  5. Gracjana

    OPOLE 2006

    co z tymi nagrodami (zadarmo zgloszenie na swiatowke) prosze tez mi powiedziec kiedy i przy kim zpstaly losowane:mad:
  6. jak dostajesz potwierdzenie mailowe z innej wystawy uzywasz to do wyslania na inne.. albo sama piszez w wordzie..;) jak wysylalam hotmailem tez wracalo a przez wp poszlo:multi:
  7. Gracjana

    OPOLE 2006

    [quote name='Dzidtka']a kto sędziował ?[/quote] pani Uklad ;) (chyba nie zjadlam zadnej literki :evil_lol: )
  8. Gracjana

    OPOLE 2006

    [quote name='Asta']Gracjana a o co się pokłóciłaś z sedziną? Niestety nie warto sie z sędzina wykłócać bo można na tym stracić... Oczywiście chodzi jak chodzi o werdykt.[/quote] nie poklucilam sie o to ze ona stwierdzila ze ma za krotki ogon... (a ma dlugi) wiec ja na to ze ma dlugi zeby sedzina jescze raz tylko tym razem dobrze zobaczyla na to ona ze jak ja lepiej wiem to po co na wystawe jade??:roll: potem mialam take rzeczy w opise jak: "glowa NIECO dobra w stosunko do calosci" no tak :lol: albo 'normalne katowanie konczyn i srednia ich akcja" :lol:
  9. ja juz zgloszona...przysylaja potwierdzenie na zgloszenia mailowe?? zeby potem nie bylo ze nas nie przyjeli...:roll:
  10. a ten caly coucoulin (czy cos takiego prosze sie nie smiac :eviltong: )to naprawde dziala? i na jakiej zasadzie czy pies nie bedzie osiwialy..
  11. blaira i jak jedziecie????????????
  12. Gracjana

    OPOLE 2006

    ja sie poklucilam z sedzina i dostalam bdb bez lokaty (bylo na 7) ciekawe dlaczego w poprzedni weekend dostalam 2x cwc (a oba razy bylysmy we 3 w klasie) + NSwR (wygrlalam z finska ch.) a teraz nagle nawet dosk nie moglysmy dostac...:angryy: i nadodatek deszcz :angryy:
  13. ok, ale narazie nic...:niewiem:
  14. [B]to ktos ma miejsce dla mnie z shetlandem...??[/B] Bo juta sie nie odzywa...
  15. Juta i dziewczyny busikowe... jak sie umawiamy na jutro ?? gdzie w wa-wie???
  16. ja dostalam dziadoski kawalek papieru ze mam dowod wplaty zabrac i dopiero na wystawie dostane nr. startowy...:roll: co to za nowa polityka nie wysylanie numerkow ??
  17. zgloszenie dzis przyszlo ale.......... jezu.. co za dupy psie!!!!!!!!!! przeciez wyslalam im na maila potwierdzenie wplaty i kopje rododwodu i odeslali mi maila z "ok." a na potwierdzeniu mam przekreslony katalog i napisane ze nie jest zaplacone + nr. startowego nie ma...:shake: pierwszy raz sie z tym spotkalam... teraz drukowac potwierdzenie wplaty i zalatwiac w sekratariacie na wystawie?? Boze kase chca ale zalatwic to nikt nic nie umie!!!!!!!!!
  18. my tez nie mamy:shake: a jutro ostatnia szansa...
  19. Gracjana

    OPOLE 2006

    a owczarki shetlandzkie dworek czy hala ??
  20. kiedy stawki :loveu:?????????????? bo dzies juz sroda... nieladnie lodz...:shake: ktos napisal ze rok temu byly stawki... co za bzdura... nawet strony zk lodz chyba nie bylo... a ja dzwonilam 2 dni wczesniej i tylko mi ilosc shetlandow ogolenie podali bo w stawkach niechcieli...:shake:
  21. tak szetlandy sa w sobote... ale chyba na MP mozna sie zgosic na wystawie??to wtedy najpierw zobaczy jak wam to wyjdzie..;)
  22. martyna.. moge pozyczyc shetlanda... ona nie jest wielka wielbicielka wystaw ale jak bys nic nie znalazla innego, a lexi by sie chciala z toba wystawic (najpierw zalecam wyprobowac ;) bo nie gwarantuje )
  23. wlasnie czekam na odp...;) jak bede wiedziec to napisze...
  24. w autobusie tez nie ma objaw mdlosci tylko sobie spokojnie siedzi... no zobaczymy...
  25. [URL="http://www.popovs.nl/1.html"]http://www.popovs.nl/1.html[/URL] potem na "our afghans" .......... jakos sie 'NLJ Champion Popovs Thunder'N Lightning' udalo zdobyc ten tytul...;)
×
×
  • Create New...