[quote name='dorota marzycka']Temin został przesuniety do 25.05.2005 tak jak pisała caterina , na str. www nie ma gdyż oba odpowiedzialna za strone nie zrobiła korekt , mam nadzieje , że się poprawi .
przypominam iż na wystawie będzie można zrobić badanie oczu na wady genetyczne ,w tej chwili nie mogę podać nazwisk lekarzy dlatego , że jeszcze niepotwierdili przybyia (zostali zaproszeni specjaliści w tej dziedzinie ).
Koszt badani to 50 złotych .
ps
jeśli pies jest zgłaszany w szczeniakach lub młodziezy nie jest wymagany rodowód , a w rubryce PKR na zgłoszeniu należy wpisać w przygotowaniu .[/quote]
tylko ze ja czekam na nostryfikacje...:roll: w szczeniakach za 30zl moge zglosic ale za iles tam eruro na hodowce niekoniecznie...;) chyba ze przyjmiecie "w nostryfikacji" za 30zl ;)