ja teraz barfem karmie jedna suczke... druga ma dopiero 4,5 miesiaca i sie troche boja (dostaje teraz suche)... wiec poczekam az wymieni zabki i dopiero...:lol:
ta inna bedzie kryta tej jesieni...ile powinnam jej wtedy dawac jesc?? i co potem robic maluchom??to owczarkek szetlandzki ok. 7-7,5kg i teraz je dziennie kosci o wadze ok 150gram + wieczorkiem jakis serek naturalny albo jogurt i do 3 dni sama pape ok.200g wchlana to wszystko bez problemu :D niewiem czy wszyscy sadzicie ze cytrusy sa zle bo ja regularnie (nie zawsze oczywiscie) daje troche pomaranczki albo madarynki...