dla mnie tez roznicy nie ma w tym bo jak zapisze (zawsze place tego samego dnia co zapisuje) to jade... no cos innego gdyby sie pies rozchorowal (ale zawsze jest zaplacone)..
tylko uwazam ze jak sie piesz ze danego dnia beda stawki jest to nierzetelne olac sobie wystawcow...zobaczymy to moja 1sza wystawa opolska i pierwsze wrazenie jest kiepskie...:shake:
wlasnie dostalam e-maila z zkwp opolai moj server (msn/hotmail) wpakowal go do spamu jak chcialamtworzyc zalacznik powiedzial ze jest niebezpieczny...(taki adres [email][email protected][/email])
co to za jajca ???:mad:
w holandi i belgi nie ma podzialu... zo to nie wiem jak to mozliwe ze ktos w sumie za 6 psow zaplacil 81 euro :crazyeye: ja w holandi place po 45 euro za jednego (w pierwszym terminie, i taka stawka obowiazuje wszystkich)
[URL="http://www.kennelclub.nl/fileadmin/kennelclub/TT_agenda_2006_01012006.pdf"]http://www.kennelclub.nl/fileadmin/kennelclub/TT_agenda_2006_01012006.pdf[/URL]
na rok 2006;)
BabyCakes :-o chyba nie musisz sie tak bulwersowac co??
cos powiedzialam nie tak ??jestem niecierpliwa i tyle..:lol:
no faktycznie opole robi [B]łaskę [/B]ze wogole wstawi stawki...
bez przesady...chyba wystawy w koncu placa...:roll:
pentu ja bardzo prosze o shetlandy!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz:
mozesz podac stawki!!!!!!!!!!????????????
please!!!!!:placz: :placz: ja do wieczora nie wytrzymam!!!!!!!!
nie obrobione i kiepskiej jakosci ... ale sa :lol:
[IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c290/sandra_ikje/000_0599.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c290/sandra_ikje/000_0602.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c290/sandra_ikje/000_0603.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c290/sandra_ikje/000_0606.jpg[/IMG]
resza jak wroce
inne wazne pytanie.
jesli pies dopiero bedzie oceniany o 13 mozna przyjechac troch puzniej czy naprawde tylko do 10 bo pamietam ze na zimowej bylo takie pozwolenie ale nie wiem jak jest teraz...?????
dla mnie zk legionowo jest super a tez jestem z waw-wy wiec nie co to ma do siebie :roll: i przykro mi ze tak rozumujecie...:placz:
ale czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego nie chcecie podac katalogu przed-wystawowego ?? i co to ma do wystawcow nie placacych??
[quote name='Musiałek']to Żeby biegac z moim Blue to chyba korki musze założyć :) a dzis mi się sniło że biegłam z nim po ringu i sie przewróciłam :) na zakręcie nie nadążyłam :))
pogode juz zamawiam :)[/quote]
dobre dobre,:lol: