Jump to content
Dogomania

eveandAxel

Members
  • Posts

    497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eveandAxel

  1. Dobra, to teraz ja. Młody jak zostawał w domu sam to kończyło się na zniszczeniach, od małego widziałam jego zapędy, więc nigdy niezostawiałam go na mieszkaniu, wszystkie drzwi są pozamykane a on ma swoje posłanko na przedpokoju, czyli do dyspozycji przedpokój i kuchnie. Co miał zniszczyć to zniszczył, potem był remont i zabezpieczanie czego tylko się da. Do tej pory niepracowałam , byłam z nim cały czas w domu, teraz znalazłam pracę i bałam się co to będzie, tyle godzin sam w domu a przyzwyczajony wychodzić na dwór co 2-3 godzinki. Fakt że okres zniszczeń minął jak skończył roczek. I muszę się pochwalić!!:loveu: Mój okruszek okazał się idealnym psiem, siedzi cichutko, nieniszczy, śpi grzecznie, a jak wracam to wita mnie zaspany i grzecznie czeka kiedy wyjdzie. Halbinko a może spróbuj dać je na czas wyjścia do mniejszego pomieszczenia np. na przedpokój, będą się bardziej komfortowo czuły na mniejszej przestrzeni. Ja jeszcze Ax'owi zostawiam cicho włączone radyjko, jakieś zabawki którymi i tak się niebawi,czasem jakiś ciuszek pachnący mną, wiem wariatka ze mnie ale nieśmiejcie się, Ax to maje małe dzieciątko i jak mam go zostawić choćby na chwile, to jestem praktycznie chora. Oprócz tych mamy jeszcze kilka innych zwyczajów na pożegnanie. I jak narazie wszystko gra!
  2. hehehehe, Ewa, aleś miała ciekawą nockę!:diabloti: Buziaki dla @-czek:evil_lol:
  3. Jak to możliwe, że ja tego tematu wcześniej niewidziałam!!:shake: gdzie się ukrywaliście??:mad: Małe Hipogryfki już widiałam, gratuluję i prosimy o więcej zdjęć, ale ale coś mi się zdaje że brakuje tu jeszcze jakiś maluszków? czy się mylę??:razz:
  4. taaa , łatwo ci mowić, opisuj płyty! Ja to mam taką wyobraźnie, że już widzę, że mi giną, niszczą się:shake: i co i niema wtedy nigdzie! Ech! muszę sobie jakiś porzadny stojaczek tylko na zdjęcia nasze zrobic i flammastry kupic, :p jak bedę miała w jednym miejscu to może przeżyją. Z kawą niewiem jak będzie bo chyba się jakaś robótka szykuje, ale jak ci pogoda spasuje żeby młodzież na ogrodzie wypuścić to się pisze, bo tą cholerę ostatnio boję się spuszczać - mamy etap zwiedzania na własną łapę i chwilowej głuchoty.:angryy: Zawału można na spacerach dostać!:shake:
  5. hehehe, ja też!:oops: ale niewiem jak wy to robicie, ja mam taką masę fotek że zaraz mi komp odmówi współpracy, jakoś mam stres wrzucać na płyty i wyrzucać z komputra ale jak już się przełamie i przerzucę wszystko na płytę to potem okazuje się że nieumiem znaleźć tego co potrzebuję! jakoś totalnie zielona jestem i nieumiem się zorganizować:roll: O rany, a zanim zbiorę się żeby pozmnijeszać te z aparatu to mija wieczność:shake:
  6. no i d...a, chciałam wam wstawić zdjęcia czekoladek ze spaceru ale nieumiem ich znaleźć, pewnie już dawno zgrane na płytę i niema ich na kompie:razz: :shake: To wrzucam jedno domowe:p [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6610/samuel004hi2.jpg[/IMG] Poważnie ci mówię, ledwo nadrabiałam zaległości na molosach i już na więcej sił niemiałam, teraz się troche uspokoiło i aż zaczęłam się bać co mnie czeka tutaj, ale widzę, że mnie oszczędziłyście:p Ale absolutnie o was niezapomniałam. Czekam tylko kiedy będzie ładna pogoda i mnie zaprosicie:lol:
  7. A my przepraszamy za długą nieobecność:oops: ale wreszcie wracamy do żywych!:multi: Ledwie ostatnio nadążałam z wątkami dogowymi:shake: Ale tu cichutko! i w związku z tym, postaram się wam cosik wkleić do jutra, wcześniej niewklejałam bo myślałam, że damy radę zrobić lepsze ale później okazji niebyło:cool1: Więc wieczorkiem jak znajdę chwile to wpadne z kilkoma fotkami:p Buziaki dla czekoladek:)
  8. MKD jeśli masz dożka to może przedstaw go w temacie ogólnym, będzie miło, chyba, że ja przeoczyłam. Tu nawet niechodzi o kałuże, ale np. o jakąś padline, odchody znalezione w trakcie biegania, Ax'owi zdarzyło się tylko raz wytarzać, ale niepowiem mam na niego oko jak jest spuszczony. Widocznie musi być w zapachu coś co mu się spodoba i chce się wytarzać. Zgadzam się z tym że jest to uzależnione od psa a nie rasy.
  9. Dawaj Iwona jeszcze raz bo nie słyszałam jeszcze tego określenia, - sopelki w sensie cięte, czy sopelki w sensie naleśniki? Mnie się jedne i drugie podobają, ale swoich szmatek do miętoszenia bym niezastąpiła:loveu: Są przkochane:eviltong:
  10. hehe, Natalia jaka profesjonalna odpowiedź! Nikt chyba lepiej by tego nie wyjaśnił!:-o :evil_lol: :klacz: :klacz: :klacz:
  11. z tego co usłyszałam na światówce bo też dziewczyna o to pytała, nie ma problemu, niewiem jak z kosztami czy są większe. Najlepiej zadzwonić albo napisać do pani M. Sowińskiej bo to ona bodajże się tym zajmuje, namiary do niej są na stronie Klubu Doga i ona ci odpowie!:p
  12. Napewno Kamilko nie, bo lista była orientacyjna. teraz jak chcesz biuletyn to wpłać 70 zł na konto Klubu Doga Niemieckiego, na przelewie napisz że dla Klubu jako odbiorca i w tytule że to prenumerata biuletynu, to ważne!:p
  13. Witam czy macie już moze namiary na tego lekarza z Bratysławy bodajże?
  14. hmm, ja się dziwię, że na liście jaest tak mało hodowli!:roll: wiem, że niewszyscy mają internet, ale jak to między znajomymi, i hodowcami, można zadzwonić i się dowiedzieć czy ktoś niechce.
  15. Acha! i jeśli myślisz nad zagranicznymi hodowlami to musisz też liczyć się ze znacznie , znacznie większymi kosztami!:roll:
  16. Witaj Wiktorio!:p Co do hodowli, zajrzyj na stronę Klubu doga, przejrzyj stronki z błękitnymi dogami, zobacz jakie są tam psy i jakie ci się podobają, nawiąż kontakt choćby mailowy z hodowcami, masz czas, więc jakby gdzieś trzeba było czekać możesz wpisać się na listę oczekujących:evil_lol: Raczej nie masz co liczyć, że ktoś z forumowiczów poradzi jaka hodowla, to niebyłoby fair, zawsze można kogoś pominąć, ale przejrzyj stronki i daj sobie czas, niedługo zaczniesz między mordkami i ciałkami widzieć różnicę!;) Co do charakterków, jest różnie, ile psów tyle charakterów, upodobań i przyzwyczajeń. :roll: Na szkoleniu i takim tradycyjnym i klikerowym radziliśmy sobie fantastycznie.:p A no i zależy czy chcesz psiaka wystawiać czy nie. Zapraszamy na naszą Ax'owa stronkę!:loveu:
  17. bo nie było kontaktu przez kilka dnia, ale teraz jest i zobaczymy co da się zrobić. Także już pewniejszy!;)
  18. Norbitka, normalnie się poryczałam przy monitorze! Przecież on już jak dog wygląda, żeber niewidać! Wygląda pięknie!:roll: :crazyeye: Gdzie ta chudzina nasza!:p Ewelina, ja już przesyłałam Beacie opis ale chyba niemam talentów i nie nadawał się bo niezamieścili go, tylko został link na dogo, a tu, fakt, z każdym tygodniem stron przybywa i taka pomoc już na nic się nienadaje.:shake:
  19. Ale o pomyłkę nietrudno! One są taaak do siebie podobne!:crazyeye: :eviltong: Ja pomimo wielu wizyt odróżniam dziewczyny tylko po tym, że Lady nosiła opatrunek na łapce a jak ściągli jej go to dopiero miałam problem!:eviltong: :shake: hihihi, ale Desi to większa przytulanka, włazi na kolana od razu!:p A Maxiu to łakomczuch!:loveu: Constancja - foty!:mad:
  20. A co tu taka cisza?? :crazyeye: Wszyscy skacowani leżą?:evil_lol: jeszcze?:eviltong: Nietrzeba było tyle pić!:p
  21. acha! Kamila! i bardzo się cieszę, że Lala jest już z tobą, kamień z serca, tyle czasu bez siebie, teraz jej to musisz wynagrodzić!:mad: :eviltong: [SIZE=1]przepraszam constancję, że nie na temat![/SIZE] Ech! Constancja ta twoja twórczość, Ax się sławny zrobi i niebędzie już chciał ze mną gadać! Ja jestem nieźle leniwa i niekumata ale jak mi wyślesz numer konta na pw to napewno cosik wyślę i jak będziesz miała chwile to złoże jakieś małe zamówienie na zaś! hmm, walentynki, wielkanoc, ... zawsze się przyda!:evil_lol: ooo urodziny sylwester, tyle okazji na kartki!
  22. ech! jeszcze zdążyłam, a tak coś czułam, że powinnam tu dzisiaj zerknąć:evil_lol: :eviltong: [SIZE=4][COLOR=red][B]Desi !! Moja ulubienico!:loveu: Sto lat sto lat niech żyje żyje nam, sto lat sto lat niech żyyyje żyjjjje naaaam[/B][/COLOR][/SIZE]!:multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :tort: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :BIG: [COLOR=black]Zdrówko!:popcorn: :beerchug: :laola: :cunao: :cunao: :cunao: :new-bday: [/COLOR]
  23. Właścicieli dogów można spoktać... na wątku dogowym! W grupie drugiej na molosach, są dogi. Tam siedzą dogarze :eviltong:
  24. widziałyśmy... niestety...:angryy:
  25. Pomimo szczerych chęci, talentów brak! ja tylko wasze popodziwiam i chętnie się napiję!:eviltong: :drink1: :beerchug: :popcorn: :cunao: :cunao: A gdzie? A tu!:eviltong: hihihihihi!:loveu:
×
×
  • Create New...