Jump to content
Dogomania

eveandAxel

Members
  • Posts

    497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eveandAxel

  1. heh, widzę, że się imperka na całego rozkręca! dobrze trafiłam!:diabloti: hihihi, a za tydzień następna!:evil_lol:
  2. proszę proszę! Lady ma urodzinka a nas nikt niezaprosił! nieładnie dziewczyny, nieładnie!:mad: :shake: [SIZE=3][COLOR=red][B]Sto lat sto lat niech żyje żyje nam! Sto lat sto lat niieeeech żyjje żyjje naaaaam!:-D :klacz: :Rose: :BIG: :tort: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :laola: :drink1: [/B][SIZE=2][COLOR=black]Sto lat dla Lady! od ciotki Eweliny i Ax'a:p [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  3. heh, to znowu ja cię z rana odwiedzę!:p Miłego dnia w pracy Samuelku!:loveu:
  4. A co ty bidulku taki dzisiaj opuszczony?:roll: Jak tam Beatko ma się nasz kawaler? są jakieś postępy?:p
  5. hehehehe, dzięki! Takie buziaki są super i zawsze chętnie widziane! :p a co on taki zapracowany? :roll: Biedny chłopak, a może to on sam tak do pracy się rwie?:loveu: Taki ma dzień wypełniony! Kurcze!
  6. ojejku! jeszcze nikt tutaj do ciebie dzisiaj niezaglądał? :roll: to podnosimy.:eviltong: Buziaki dla Samiego!:p
  7. hehehe, dobre! ale sobie pogadujecie!:evil_lol: :p Dobranoc Sami! Dobranoc Beatko! Dobranoc wszystkim!:p
  8. to super, bardzo się cieszę i cieszę się że jeszcze jedna osoba mająca z nim kontakt też zauważyła że jest suuuuper, bo myslałam, ze to coś ze mną nietak! Pies jest fantastyczny!:p Proszę go uściskać od ciotki Eweliny!
  9. Norbitka i co? jakieś nowe obserwacje? jak się zmienił przez ten tydzień?:roll:
  10. ech! no toście zabalowały!:evil_lol: Ja też niewiem jak z tym banerkiem, kilka razy próbowałam ale to nie na moje możliwości!:roll: Constancja! pomóż pomóż!!!:razz: :shake:
  11. dzień dobry , dzień dobry!! :loveu: Jak tam Beatko? opowiadaj:p
  12. hmm, ciotka Constancja chyba zapadła w zimowy sen:niewiem: :sleeping: :wink: :eviltong:
  13. hehehe, ja też! ale myślę, że tutaj zależy od jedzenia, na wcześniejszej karmie były dwa w ciągu dnia, a teraz jak zmieniłam karmę, na każdym spacerze potrafi.:roll: Cholwcia, ja myślałam, że jak wysiadał z pociągu to mu się stara rana na łapie otworzyła a tu taka heca! Pazur!:razz: :angryy: niewiem, zaczekajmy, rosną, to może się odbuduje i rana zasklepi, najważniejsze , że go nieboli i nieściąga opatrunku!:loveu: Okruszek kochany, mały!
  14. Uszkodzone pazurki??:-o A skąd to? ja nic niewiem!
  15. Constancja teraz biega po domu i przygotowuje imprezkę ale myślę , że niedługo do nas dołączy.:evil_lol: NIewiem, gdzieś kiedyś czytałam, że zdrowy pies załatwia się tyle razy ile razy je. Ale głowy niedam, że czegoś niepochrzaniłam.:roll: Wiesz on jest taki chudziutki, że pewnie niema gdzie magazynować.:shake: Ax je 3 razy dziennie, załatwia się dwa razy , rano i wieczorem, chyba, że jest jakiś długi spacer w ciągu dnia, to też się zdarzy. Myślę, że ważne , że konsystencja dobra.:roll:
  16. taaa, no właśnie!:roll: ja mam porównanie ze swoim potworem ( wychowanym przezemnie od szczeniaka ) i wiem że Sami jest mało kłopotliwy!:razz: Jak tam nocka dzisiejsza minęła? :p czekamy na relacje Acha! Beatko a jak tam Hugo? Spotkali się już?:roll: Buziaki dla bohatera!:loveu:
  17. no to czekam na resztę, bo jak do tej pory bardzo mi się podoba!;) proszę wierzyć, wszystkie jesteśmy bardzo zaangażowane w dalszy los Samiego, niebędę nawet mówić co czułyśmy kiedy okazało się, że po odmówieniu kilku osobom, znalezieniu wydawało się idealnego domu, wysłaniu psa na drugi koniec Polski, po tygodniu okazało się, ze pies który i tak duuużo przeszedł dalej będzie się tułać! I tutaj przemilczę to co się stało, co kierowało niektórymi osobami, i powodów dla których Sami znowu jest do adopcji, niebędę wywlekać prywatnych spraw bo to nie miejsce ani czas na to. Nikt nigdy nieukrywał cech Samiego. Wszystko co tylko udało nam sie przez miesiąc dowiedzieć zaraz spisywałyśmy tutaj. Posty które ukazały się na dogo - były bardzo grzeczne i przemyślane, niechciałyśmy robić zamieszania, tylko skupić się na dalszym szukaniu dla niego domu!
  18. [quote/] A tak sobie pracujemy :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/64/dscn2506lx6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Boziu boziu!!!! okruszek mój maleńki!:loveu: aż się płakać chce! jak był u Constancji to przynajmniej spałam spokojnie, w każdej chwili można było wsiąść w auto i ich nawiedzić! wytulić go mocno i z naładowanymi akumulatorami jechać do domu, szukać i dla niego! a teraz?!:shake: cały czas się łapię na tym, że zastanawiam się kiedy będę miała chwilę, zeby do niego wpaść.:shake: Beatko, dużo dużo czułości dla niego!
  19. Beata, super jest nie?:loveu: ależ on wcale niejest nachalny, a gdzie tam, on tylko tak troszeczkę postoi, poczeka, a nóż się uda:p ;) ale rzeczywiście, to taki pies którego można wszędzie ze sobą zabrać, niewstydzić się, nieszarpać. Mój absolutnie nienadaje się prezentowania publicznie:roll:
  20. przestańcie dziewczyny! powtarzam n-ty raz! niejesteście jasnowidzami, choćbyscie na głowie stawały, niedało się tego przewidzieć! chociaż braliśmy wszystko pod uwagę, tego niewzięłyśmy! niemogłyśmy wiedzieć! teraz trzeba szukać... odpowiedniego domu!
  21. Marysiu, trzeba chyba znowu zmienić tytul wątku, niewiem kto się tym zajmuje!
  22. Proszę wszystkich którzy wcześniej udzielali się na wątku o pomoc. Może jakoś wspólnie uda mu się znaleźć dom!!!!! wreszcie odpowiedni i na stałe! On niemoże się tak ciągle tułać!
  23. :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :ghost_2: :thumbs: :cool2: jeszcze jeszcze jeszcze:evil_lol:
  24. [quote name='constancja']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [B]Ewelina, Ty dłubiesz w mięchu????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B] [B][COLOR=red]Czego to człowiek dla psa nie zrobi...[/COLOR][/B] [B]Smeranko dla Samiego:loveu: [/B][/quote] hehe, no widzisz! :roll: TZ też tego przeboleć niemoże, dla psa mogę , dla niego nie:evil_lol: ale naszczęście tylko w drobiu, przynajmniej tutaj się z Ax'em zgadaliśmy - nie gustuje w czerwonym;) :eviltong: :multi: Kamila - zdjęcia mają być co niedzielę, musimy zaczekać:evil_lol: :eviltong:
×
×
  • Create New...