[quote name='bigos']Nie przejdzie:razz::razz::razz:[/quote] no np. na świnke czy jak to tam się nazywa:eviltong: Albo nie, że masz wysypke i przyjdziesz w welonie lub chuście, a tak naprawde kto inny prztyjdzie i będzie się wdawał za ciebie:razz:
[quote name='bigos']A tak wogóle to są jeszcze miejsca, bo nie śledzę wątku???[/quote] są, jest dużo :P jeżeli chcesz w namiocie ;)
A zapisy do 17 lipca o ile się nie myle :)
ZAPISZ SIĘ!:multi: Jak by co odwołasz:evil_lol:
[B][I]Ja już nie moge patrzeć na te zdjęcia!:-o :-o :loveu: [/I][/B]
[B][I]Toż to cudo!!!![/I][/B]
[B][I][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/czerwiec/25%20czerwiec/DSC_0232.jpg[/IMG][/I][/B]
[B][I]piękne![/I][/B]
[B][I]Wszystkie sa piękne![/I][/B]
[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/czerwiec/25%20czerwiec/DSC_0151.jpg[/IMG]
[B][I]Basco! Wyrosły ci dodatkowe ręce!:-o :-o[/I][/B]
[quote name='bigos']O takie ewentualności też myślałam, ale to by było świństwo:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] powiedz, że zachorowałaś:roll: ;)
[quote name='bigos']Niestety:-(
Nawet interesowała się tematem, ale 26 sierpnia jade do Siedlec na ślub i wesele do brata:lol:[/quote] to zrezygnuj i jazda na zlot:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='kalinaM']husky diana a może wybierasz sie na zlot dogomaniaków:cool3: (tylko nie wiem jak daleko morsko jest od Tarnowa):cool3: Ze swoją Dianką:mad:[/quote] huskydiana spotyka się z Palmą:cool3:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6024/ol7do.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5628/ol14st.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6464/ol21mx.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6285/ol39uj.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/7059/ol45vk.jpg[/IMG][/URL]
:wink: jak chcesz inny napisik lub coś zmienić to mów :D
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Moja i Paya w tym głowa - pojedzie nie ma innej opcji.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Juz kiedys sie pomagało dogomaniakow co by rodzinke przekonać.:mad: :p[/COLOR][/B][/quote] dzięki jeszcze raz :wink::loveu:
[quote name='KalinaM']no to fajnie oby luthien zabrała psiura:p[/QUOTE] Jeżeli pojade- zabiore:p